eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ankaraESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Başkent Üniversitesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <123
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Online Durum: Offline
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2010 saat 05:13
 Müjdat abi seni Murat aradı ama konuyu konuşan bendim seninle.
S.nalbant
Yukarı
özgürlük Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür
Yer: Eskişehir
  Alıntı özgürlük Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2010 saat 09:32
Şimdi Serkan Abi sen bu çocuklar için yenmeyen yemeğin, alınmayan biletin parasını istiyorlarmış diyorsun da senin dediğin çocuklardan 1 kişi bile gelmemiş, nerden biliyorlar maça gitmeden yemeğin yenmediğini, biletin alınmadığını?
Sen benim tek tutkum, son umudumsun...
Yukarı
atropin Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan
Yer: Ankara
  Alıntı atropin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2010 saat 10:38
Uzun zamandır bir Başkent Eses ve Bilkent Eses fenomeni var.

Daha önceki senelerde de bir kaç kez otobüs otobüs deplasmana geleceklerine dair duyumlar aldık, ama bir türlü bir tanesini bile görmek nasip olmadı.

Konu hakkında bilgisi olanlar gerekenleri zaten yazmış. Bundan sonrasının polemiklere mahal verilmemesi açısından sadece ilgili taraflarca forum dışındaki kanallar aracılığıyla halledilmesi daha uygun olacaktır.
ankaraESES / Hakan
Yukarı
Nocturna1965 Liste gör
Yazar

Ali Can ÜNAL
Yer: Eskişehir
  Alıntı Nocturna1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2010 saat 13:05
Şu ana kadar okuduklarım çok üzücü iki taraf içinde öncelikle babası vefat edem kardeşime baş sağlığı diliyorum fakat iş tehdit boyutuna geldiyse durum kötü bu işi sanal yoldan halletmeyin barış kardeşim elimde kanıtlar var diyor madem öyle ankara eses den abilerim de onay verirlerse ankara eses bünyesinde yapılacak olan bir toplantıda başkent ve hacettepe eses oluşumlarından bu konuyla birebir ilgili olan arkadaşlar katılsın ve bu durum abilerimiz eşliğind yüzyüze konuşularak halledilsin .Fakat bu mevzunun yeri burası değil normalde böyle bir konuya yorum dahi yapmazdım fakat başka bir takımın taraftarı olan bir arkadş bile bu konuyu okuyup bana haber ediyor 2 oluşumun arasında ki anlaşmazlık bütün eses camiasına zarar verir bizim camiada kimsenin hakkı yerde kalmaz bi şekilde halledilir
Yukarı
simsek26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Turkey
  Alıntı simsek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2010 saat 13:36

Arkadaşlar ve değerli abilerim ;
konu hakkında alnım açık olduğundan gerekli açıklamları yaptığıma da inandığımdan daha fazla forum kirliliği yaratmamak açısından konuyu kaldırıyorum.Ayrıca dışardan bizleri sevmeyenleri sevindirmeyelim.Sadece ismime,onuruma laf geldiğinden yazdığım bir açıklamaydı.
Alnım açık,yine sorusu olanlara açıklayabilirim.Fakat yeri burası değil.
SAYGILARIMLA
ANKARA ESDER BAŞKANI BARIŞ BAŞ
Yukarı
simsek26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Turkey
  Alıntı simsek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2010 saat 13:48
ANKARA ESDER BAŞKANI BARIŞ BAŞ
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2010 saat 17:28
Bu konuyu buradaki başlığa taşıyıp, yanlış anlaşılmalara ortam oluşturmamamız gerekiyordu. Ki bu gereklilik dolayısıyla konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmama rağmen olayı buralara taşımamıştım. Arka plandan, ilgili tarafları orta noktada buluşturmak, olayı tatlıya bağlamak için çaba gösterdim. Çünkü iki tarafta öğrenci idi ve iyi niyetle bir şeyler yapmaya çalışmışlar ama çeşitli yanlışlıklar onları buraya getirmişti.

Şu an anlayamadığım başkentteki arkadaşların bu kadar süre geçtikten sonra konuyu buraya niye yazdıkları ve yazılarını da eksik-yanlış bilgilere dayandırmalarıdır!

Çabalarım başarısız olmasına ve Başkent üniversitesindeki ÜniESES temsilcisi arkadaşımız Çağlar tarafından çeşitli sözler verilip yerine getirilmemesine ve hatta defalarca atlatılıp mesajlarıma/telefonlarıma cevap verilmemesine karşın Barış ile olayı kendi imkanlarımızla çözmüş ve konuyu kapatmıştık. Konunun tekrardan açılması talihsizlik olmuş.    

Olay hakkında benim bu iş gerçekleştikten yaklaşık 1 ay sonra haberim oldu. Önce konuyu anlamak için her iki tarafıda dinledim ve arkadaşlarımıza deplasman organzisyonlarında böyle tatsızlıkların/zararların doğabileceğini ama orta yolu bulmamız gerektiğini anlattım. Barışta, Çağlar da bu yazışmalarda çok olumlu yaklaşım göstediler ve orta yolu bulduk. Çağlar hocam şu kadar zararı size şu zaman ödeyebilirim, dedi ve bir rakamda mutabık kaldık.

Ama verilen sözler, vaadler, haftalar gelip geçmesine karşın yerine getirilmedi. Çağlar bir süre sonra telefonlarıma çıkmadı, mesajlarıma cevap vermedi. Yani bana verdiği sözleri yerine getirmesini bırakın, telefonlarıma bile geri dönmedi. Yani Çağlar arkadaşımız malesef kendisine yakışmayacak, bazı davranışlar ve tutumlar sergiledi. Ama ben bu hataları tutupta tüm Başkent üniversitesindeki renktaşlarımıza mal etmedim ve etmem de. Olayın muhatapı Çağlardır ve arkadaşımız verdiği sözleri yerine getirmemiştir.  

Bana karşı da yapılan bu büyük yanlışa karşın; gençtir, hatalar yapabilir, dedim ve Barış'a da bu yönde telkinlerde bulundum. Konuyu daha fazla dallandırmamak, renktaşlarımız arasında tatsızlıkları büyütmemek adına olayı bizim açımızdan kapatmış ve Barış'ın zararlarının bir kısmını telafi etmiştik. Keşke bu başlığı açan Doğukan kardeşimizde olayları her iki taraf açısından dinleseydi ve yorumlarını doğru bilgiler üzerine yapsaydı.

Bu saatten sonra şöyle olsaydı, böyle olsaydı demeye gerek yok. Zamanın da olaya müdahele edildi ve ak/kara ortaya çıktı. Konu belli kişiler arasında geçen bir mesele ama bundan sonra yazılacaklar camiaya da zarar verebileceği için daha fazla uzatılmaması tüm tarafların lehine olacaktır.

@Barış, bu konu hakkında söyleyeceklerini zaten söylemişsin, başka bir mesaj yazmamanı ve konuyu noktalamanı rica ediyorum.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
esclr Liste gör
Deneyimli Yazar

Çağlar Yenilmez
Yer: Ankara
  Alıntı esclr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2010 saat 18:52
Alıntı yapılan esclr

Ankara'da ki abi'nin adı nedir çok merak ettim. Bu çocuk kimsenin parasına çökmez,çökemez.Her şey konuşulucaksa, kozlar dökülür ortaya...

Alıntı yapılan atropin

Uzun zamandır bir Başkent Eses ve Bilkent Eses fenomeni var.

Daha önceki senelerde de bir kaç kez otobüs otobüs deplasmana geleceklerine dair duyumlar aldık, ama bir türlü bir tanesini bile görmek nasip olmadı.

Konu hakkında bilgisi olanlar gerekenleri zaten yazmış. Bundan sonrasının polemiklere mahal verilmemesi açısından sadece ilgili taraflarca forum dışındaki kanallar aracılığıyla halledilmesi daha uygun olacaktır.

Hakan abi açıklamış olayı, acaba merak ediyorum fenerbahçe maçına da gidildimi ? neoplan'la falan gidiliyodu
Ölüm bizi ayırırsa zamansızca,Hakkım helaldir sana,Doymadan,doyamadan kupalara..

Yukarı
delimustafa Liste gör
Yazar

mustafa özcan
Yer: eskişehir
  Alıntı delimustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2010 saat 16:09

Semih Hoca yukarıdaki yazısında konuyla ilgili gerekli açıklamayı yapmıştır. Üniversiteli Eskişehirsporlular Başkanı olarak konu hakkında yeterli düzeyde bilgi sahibi olmama rağmen tekrar tekrar konuya açıklık getirmenin bir manası olduğunu düşünmüyorum. Çünkü bu mesele yeni değildir ve üzerinden aylar geçmiştir.

Üniversiteli Eskişehirsporlular Yönetimi olarak olayda kimin haklı kimin haksız olduğu konusunda mutabıkız. Kaldı ki bazen kendimden emin olmasam bile Barış kardeşimin sözünden eminimdir. Şu da göz önüne alınmalıdır ki mağduriyetini bildiğimiz Barış olayı bizden başka kimseyle paylaşmamıştır.

Olayın çözüm aşamısında büyüğümüz olan Semih Hoca elinden geleni yapmıştır. Burada tek üzüldüğüm nokta Barışın zararının tamamını karşılayamamış olmamızdır.

Başkent Üniversitesine yalnız devam ettiği yolunda başarılar diliyorum. Artık konuyu uzatmanın da bir manası yoktur. Herkes için hayırlısı olsun.

www.unieses.org
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <123

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır