eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ankaraESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Başkent Üniversitesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Adrenalinss Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak
Yer: Eskshr//Esprta
Online Durum: Offline
  Alıntı Adrenalinss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2010 saat 00:13
Bu işler zor işlerdir kardeşim.Eğer altından kalkabileceğin kardeşlerin yoksa bu işlere biraz uzak durucaksın.Davanda allah yardımcın olsun.Wink
https://www.facebook.com/eskisehirspormedya1965

Sayfamızı Takip edebilirsiniz.
Yukarı
simsek26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Turkey
  Alıntı simsek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2010 saat 00:14
O kadar tehditlere rağmen sustum.Her konuda haklı olup da hala susması gereken neden BEN oluyorum bunu anlayamıyorum abicim ?
ANKARA ESDER BAŞKANI BARIŞ BAŞ
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2010 saat 00:17
Barış benimki tavsiyedir sadece.Sonuçta olayları dışarıdan izliyorum ve bilgim yok açıkçası.
Ama bu yaptığın durumu çözecek bir hamle olmayacak diye düşünüyorum.
Dürüstlüğünden ve samimiyetinden zerre şüphe etmiyorum.Ama sanal ortam gerçekten olayları dahada berbat bir duruma getirir.Son karar tabi ki senin.
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2010 saat 00:46
 Bu yazdıklarını keşke 20 gün önce açılan Başkent Üniversitesi başlığındaki yazıya cevaben oraya yazsaydın.Ben olaydan haberdarım ve benim bildiğimde yoldaki yenilmeyen kahvaltıdan girilmeyen maç biletine kadar paranın istenildiği ve hatta bir abimizin verecekler parayı dediğini söyleyerek dayatma yapıldığı fakat o abiye sorduğumuzda öyle birşey demediğini  belli bir miktar paranın toplanıldığını doğruladığı ama toplanan paranın miktarını bilmediğini ben şahsen biliyorum.
 Ayrıca Barış senden tutulan fakat Kayseriye gitmediği için parası verilip gönderilen mninibüs veya otobüsün sahibinin telefon numarasını istediklerini fakat senin şöförün veya firmanın telefonunu vermemekde ısrar ettiğinde söylendi.Bak yalnış anlama sakın bunlar benim bildiklerim hatta Ankaradaki abiylede ben şahsen konuştum bu konuyu.Karşı tarafın anlattıklarıyla senin anlattıkların birbirini tutmuyor arada eksik anlatılanlar var bunuda anca biraraya gelerek çözersiniz.
S.nalbant
Yukarı
esclr Liste gör
Deneyimli Yazar

Çağlar Yenilmez
Yer: Ankara
  Alıntı esclr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2010 saat 01:10
Ankara'da ki abi'nin adı nedir çok merak ettim. Bu çocuk kimsenin parasına çökmez,çökemez.Her şey konuşulucaksa, kozlar dökülür ortaya...
Ölüm bizi ayırırsa zamansızca,Hakkım helaldir sana,Doymadan,doyamadan kupalara..

Yukarı
simsek26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Turkey
  Alıntı simsek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2010 saat 01:14

Arkadaşlar ve değerli abilerim ;
konu hakkında alnım açık olduğundan gerekli açıklamları yaptığıma da inandığımdan daha fazla forum kirliliği yaratmamak açısından konuyu kaldırıyorum.Ayrıca dışardan bizleri sevmeyenleri sevindirmeyelim.Sadece ismime,onuruma laf geldiğinden yazdığım bir açıklamaydı.
Alnım açık,yine sorusu olanlara açıklayabilirim.Fakat yeri burası değil.
SAYGILARIMLA
ANKARA ESDER BAŞKANI BARIŞ BAŞ
Yukarı
benjamin Liste gör
Yazar

Bünyamin Avşar
Yer: Kayseri
  Alıntı benjamin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2010 saat 02:32
Kayseri Ünieses temsilcisi olarak beni barış telefonla aradı Kayseri'ye deplasmana geleceklerini kişi sayısınında 80 olduğunu biletler satışa çıktığı zaman benden 80 tane bilet almamı istedi bende üstümde o kadar para olmadığını para yatırırsa alabileceğimi söyledim maçtan bi önceki gün yani cumartesi günü yatan parayla ben kayserideki eskişehirli bir esnaf abimiz sayesinde 80tane bilet aldım..maç günü stadın önünde biletleri teslim etmek için bekledim geldiler yaklaşık 30 kişiydiler neden bu kadar azsınız bu kadar bilet ne olacak diye sorduğumda başka üniversiteden arkadaşların maça gelmediğini yaklaşık 40 tane biletin elde kaldığını söyledi..allahtan bilet 1liraydı onu geçtim o kadar organizasyonu ayarladın kişi sayısına göre para böldün söyledin ..gelmeyen insanların parasını da gelenlerden alamazsın..hiç yoktan durup dururken zarara girmektir bu..Böyle olaylar olunca toplu organizasyonlar da yapılmak istenmiyor..Benim söyleceklerim bu kadar.
Siyahına Kırmızına !! Kayseri ÜniEsEs
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
Yer: Bahrain
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2010 saat 02:33

Konunun diğer muhattabını tanımıyorum. Fakat Barış tanıdığım kadarıyla düzgün bir insan. Eğer durum anlattığı gibiyse (kanıtları olduğunu söylüyor) çok acı birşey. İki Eskişehirsporlu arasında böyle bir olay yaşanması, haklı kim olursa olsun bizi derinden yaralar. Umarım en az zararla atlatılır bu olay ve aramızdaki çürük yumurtalar temizlenir.

Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2010 saat 03:08
Konunun burada tartışılması talihsizlik. Ben Ekin'in açtığı bu başlığı dün bir abimizin uyarısı ile gördüm. Önceden gözümden kaçtı demek ki. Bildiğim kadarı ile meseleyi anlatayım.

Üniversiteli arkadaşlar Kayseri maçı için organizasyon düşündüklerini, yardımcı olmamızı istediler. Bizde sayınızı belirleyin ona göre hareket ederiz dedik. İlerleyen zamanlarda 75 kişilik bir sayıya ulaştıklarını söylediler. Biz de kendilerine sürekli çalıştığımız kişiden 45 kişilik otobüs için 900 lira, 30 kişilik midibus için 700 lira fiyat aldık ve kendilerine bildirdik. Üniversiteli arkadaşlar gece yola çıkmak istediklerini, dolaşacaklarını, yoldaki illerden üniversiteli arkadaşlarını alacaklarını ilettiler. Biz de o zaman siz ayrı yapın organizasyonunuzu biz ayrı yapalım, bizim gece yola çıkmak gibi şansımız yok dedik. Ayrıca gece yola çıkılacaksa ücretin biraz artacağını belki çift şoför gitmek zorunda kalınabileceğini ilettik. Şimdi tam hatırlamıyorum ama otobüs için 150, midibus için 100 lira fark olacağını ilettik. Yine yanlış hatırlamıyorsam ikisine toplamda 1.750'ye araç sahibi ile anlaştık. Defalarca kendilerine sorduk sayıdan emin misiniz, paraları topladınız mı, isim yazdırıp gelmeyen çok olur paraları almadan gelecekmiş gibi düşünmeyin, sıkıntı olur diye defalarca uyardık. Israrla sayının 75 olduğunu bir otobüs bir midibusun kendilerine yeteceğini söylediler. Biz de her zaman araç aldığımız kişiye 1 otobüs 1 midibus gece 2de yola çıkacak şekilde hazırlamasını, bir midibusun da pazar sabah bizim için hazırlamasını istedik.

Yola çıkılacak cumartesi gününün akşam 7 sularında Barış'ı aradım. Herhangi bir sorun olup olmadığını sordum. Barış'ta Başkent Üniversitesi'nden birinin babasının vefat ettiğini kişi sayısında fire olsa da gideceklerini söyledi. Ben de işi sağlama alın, fire olacaksa midibus ayarlansın ya da siz otobüse çevirin beraber gidin, iyicene konuş sen Başkent Üniversitesindekilerle ona göre araç istediğimiz adamı arayalım iptal edelim dedim. Ben iyice konuşup sana döneyim dedi. Sonrasında da abi geliyorlarmış araçlarda değişiklik yapmaya gerek yok dedi. Bende araç ayarladığımız kişiyi aradım. Böyle böyle bir durum var, aracın biri iptal olabilir, geleceğiz diyorlar ama sen yine de son dakika süprizine hazır ol dedim. O da tamam ama bana en geç 10'a kadar haber verin, ona göre şoför ayarlayacağım, şoförü çağırırsam para vermem lazım dedi. Ben saat 9.30 civarı Barış'ı bir daha aradım. Bak kesin mi ona göre şoför gelecek ya da gelmeyecek, son durumu bana ilet dedim. O da sanırım Çağlar'ı aradı sorun yok abi aynen konuştuğumuz gibi dedi. Ben gece 11 civarı bir daha aradım, Durumda değişiklik var mı yok mu diye. Yine sorun yok cevabını aldım ve araçları ayarlayan kişiyi arayarak 2 aracı okeyledim. Saat 2de aracın biri Kentpark'a diğeri Başkent Üniversitesi'ne gitti. Başkent Üniversitesi Ankara Merkeze 30 km falan uzaklıktadır. Daha sonra araçları ayarladığımız kişi beni aradı. Başkent Üniversitesi'nde kimse yokmuş, ne kadar beklesin araç dedi. Ben de Barış'ı aradım. Abi telefonları kapalı, gelmeyecekler galiba dedi. Dedim sana kaç defa sordum, sorun yok dedin, şimdi adam para isteyecek ne olacak dedim. Dedi abi biz Başkent Üniversitesinden parayı aldık, oradan veririz sorun olmaz dedi. Bende o zaman Erdal'la konuşun, onu da mağdur etmeden bir rakamda anlaşın parasını verin dedim. Barış'ta tamam abi biz hallederiz dedi.  Araç ayarlayan kişiyi aradım, şoför 15 dakika daha beklesin ayrılsın ordan dedim. Barışla da konuşun artık bir şekilde anlaşın, çocukları da fazla üzmeden seni de zarara sokmadan bir meblağda anlaşın, sorun çözülsün dedim. Anlaşamazsanız da bana haber verin, ben hallederim dedim. Kendi aralarında 200 lira şoför yevmiyesine anlaşıp sorunu halletmişler.

Ben paranın daha verilmediğini Barış bugün yazınca öğrendim. Hep Başkent Üniversitesindekilerden parayı aldı sanıyordum. Meğerse Barış parayı aldım diye yapıldığı söylenen 1000 lira EFTye istinaden söylüyormuş. Olmayan EFT hesaba geçmediği için de sıkıntı yaşamış. Şayet o zaman paranın verilmediğini söylese araç aldığımız kişiye bu seferlik böyle oldu, telafi ederiz ilerde der o 200 lirayı aldırmazdık. Ama Barış hep Başkent Üniversitesidekilerden parayı aldım sorun yok dedi. Daha bugün öğreniyoruz hala para falan alınmamış. Barış'ın burdaki tek hatası olan biteni bize olduğu gibi anlatmamasıdır. Bu konuyla ilgili de yanlış hatırlamıyorsam foruma kırmızışimşek nicki ile yazan Murat aradı beni. Dedi böyle böyle bir olay olmuş, çocuklardan para istiyorlarmış, yenmeyen yemek, gitmeyen otobüs parası falan şeklinde. Bende dedim onlar para topladılar o zaman olayı hallettiler, otobüscü tam para almadı, miktarı tam hatırlamıyorum ama bir miktara olayı bağladılar, sıkıntı olmaması lazım bildiğim kadarı ile ama detaylı da bilgim yok, sonrasında hiç konuşmadık kendileri ile dedim. Açıkcası konunun hallolduğunu bildiğim için üstünde bile durmadım. Düne kadar da konunun bu noktaya geldiğinden haberdar değildim. Bugün Barış'la konuştum, Barış daha bugün söyledi olanı biteni. Açıkcası üzüldüm de. Olayın buralara gelmesi hoş değil. Bir şekilde hepsi halledilirdi.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
EsSieN Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Miami Beach
  Alıntı EsSieN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2010 saat 04:22

Bu olaylardan kimsenin haberi yok, eğer zamanında gelip paylaşsaydın bizlerle illaki bir çözüm bulunurdu, olay buralara kadar nasıl geldi harbi ilginç.

Bundan sonra da umarım kendi kafana göre bir iş yapmazsın.

ankaraESES - emrESES_26
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <123>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,473 saniyede hazırlanmıştır