eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ankaraESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Başkent Üniversitesi

Cevapla Cevapla Sayfa  123>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Ekin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ekin
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı Ekin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Başkent Üniversitesi
    Tarih: 26/Tem/2010 saat 23:33
Başkent Üniversitesinden Doğukan kardeşimin ricası üzerine açıyorum bu başlığı. Kendisinin konu açmaya yetkisi olmadığı için ben açıyorum.
Cennettir bu vatan seni sevene
Yukarı
BaşkentÜniversitesi Liste gör
Yeni Yazar

Doğukan
Yer: Başkent
  Alıntı BaşkentÜniversitesi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2010 saat 23:36
' "Sizin hiç babanız öldü mü? benim bir kere öldü kör oldum" diye başlayan ve devamını okumaktan korktuğum bir şiiri vardır cemal süreyya'nın. artık okumama gerek kalmadı, çünkü devamını şimdi ben de biliyorum...' diyordu artık.

''En imkansız özlemin başlaması...
insanin icinin yanmasi...
kimsenin tahmin edemeyecegi birsey. yasamayan bilemez. öldügü yerde onu yatarken gormek ama uyandiramamak, tabutun icinde, omuzlar ustunde tasindigini gormek, bembeyaz kefenin icinden vucut hatlarini secmek ama nefes almadigini farketmek, uzerine topraklarin atildigini gormek...
artik ruyalarda onu opmeyi beklemek.'' böyle ifade edebiliyordu belki düşüncelerini aylar sonra. Halbuki o gün için ne güzel hayallerimiz vardı.

Onun o zor gününde bizde deplasman organizasyonumuzu iptal etmiş, yanlız bırakmamıştık. Rotamızı deplasman yolculuğuna değil, son yolculuğuna uğurlamaya çevirmiştik.

Her ölüm zamansızdır ve vakti olmaz ansızın çekip giderler, o günde olduğu gibi...

Ama bir bedeli olmalıydı bu deplasmanı iptal etmenin, 75 kişi ile çıkılan yola Başkent'siz 35 kişi devam edilecekti. Sonuçta bizlere 1000liraya yakın bir fatura çıkarıldı.Gitmeyen minibüse ödenen paralar, yenmeyen yemeklerin paraları, vs. hiç bir fatura olmadan önümüze konuverdi. Hepimiz öğrenciydik, hepimizin acısı tazeydi. Ama biz farklı öğrenciydik biz özel okul öğrencisiydik çıkartıp şak diye verirdik bu parayı. Mecburiyetten iptal ettiğimiz organizasyon sonrası birde bu lafları duyduk. Biz orta yolu bulmaya çalıştıkça hep kötü biz olduk. Biz bu ailenin üvey çocuğuyduk ve artık kopmanın vakti geldi.

Başkentli Şimşekler Yoluna Yalnız Devam Ediyor. . .

Saygılarımızla Başkentin Kırmızı Şimşekleri . . .
Yukarı
emrahhh Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: eskişehir
  Alıntı emrahhh Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2010 saat 08:24
bide kimle yasadığını yazsaymısın olurmustu otobüs için alınan paraya bişey diyemem gerci 2 araba yola cıkılacagını dusunursek 1 tanesi iptal edilebilirdi oburundede bos kalan 10 kişilik kontenjan parası istenebilirdi bir nebze kim yaptıysa ayıp etmiş dediğin para cok buyuk para anlasılan bütün parayı size yıkmıslar.... ödemeseydiniz keske:
...sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
ŞenolESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Şenol
Yer: T.C. Ankara
  Alıntı ŞenolESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2010 saat 10:55
 Kardeşim  bu  çok  anlamsız  bir  durum.Bizde  organizasyonlar  düzenliyoruz  iptal  durumlarında  mutlaka  bir  B  planı  uygulamaya  çalışıyoruz.Daha  detaylı  yazarsan  yanlış  yorum  yapmış  olmayım.
TÜRKİYE CUMHURİYETİ
Damarımda Kanımsın Bedenimde Canımsın ESES im
Yukarı
esolimpiyates Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: Ankara
  Alıntı esolimpiyates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2010 saat 11:26

Organizasyonun iptali ve mağdur olmanıza gerçekten çok üzüldüm. Hiçbir taraftarımızın mağdur edilmesini istemem. Ben Ankarada büyük bir turizm firmasının muhasebeciliğini yapmaktayım.Bu sebeple Ankaradaki hemen hemen bütün otobüs firmaları ve şahıslarla çalışmaktayız. Ankaradan  organizasyon yapmak isteyen taraftarlarımıza isterlerse yardımcı olurum. Belki onların aldığı fiyatlardan daha ucuz fiyat veren firmaları da bulabilirim. Ne demişler birlikten kuvvet doğar..

DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..
Yukarı
simsek26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Turkey
  Alıntı simsek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2010 saat 23:41
Arkadaşlar ve değerli abilerim ;
konu hakkında alnım açık olduğundan gerekli açıklamları yaptığıma da inandığımdan daha fazla forum kirliliği yaratmamak açısından konuyu kaldırıyorum.Ayrıca dışardan bizleri sevmeyenleri sevindirmeyelim.Sadece ismime,onuruma laf geldiğinden yazdığım bir açıklamaydı.
Alnım açık,yine sorusu olanlara açıklayabilirim.Fakat yeri burası değil.
SAYGILARIMLA
ANKARA ESDER BAŞKANI BARIŞ BAŞ
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2010 saat 00:05
'Tüm Taraftara' deyince şampiyon oluyoruz sandım..
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2010 saat 00:07
Barış bu konuları bu kadar ortaya dökmeye gerek yok diye düşünüyorum.Bunlar aranızda,aramızda halledilmesi gereken konular.Reklam olmaya,herkesle ve sanal ortamda paylaşmaya gerek yok bence.Çünkü herhangi bir çözüm sağlayamazsın.
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
simsek26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Turkey
  Alıntı simsek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2010 saat 00:10

Arkadaşlar ve değerli abilerim ;
konu hakkında alnım açık olduğundan gerekli açıklamları yaptığıma da inandığımdan daha fazla forum kirliliği yaratmamak açısından konuyu kaldırıyorum.Ayrıca dışardan bizleri sevmeyenleri sevindirmeyelim.Sadece ismime,onuruma laf geldiğinden yazdığım bir açıklamaydı.
Alnım açık,yine sorusu olanlara açıklayabilirim.Fakat yeri burası değil.
SAYGILARIMLA
ANKARA ESDER BAŞKANI BARIŞ BAŞ
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2010 saat 00:13
Kardeşim kimse bir başkasının sözüyle sana bu muameleyi yapmaz,yapamaz.
Ama bu konuların bu şekilde gündeme gelmesi de hepimizi üzer.
Konuda adı geçen Müjdat abi ve Semih Hoca konuya vakıftır muhtemelen ve çözülmesi gereken birşey varsa müdahale ederler.Burayı bizler kadar başkaları ve sevmeyenlerde okuyor.
Kimse birbirini afişe etmeye,suçlamaya hak görmesin kendinde.Bence yazını sil durumu daha farklı çözelim.
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,844 saniyede hazırlanmıştır