eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Rodrigo Tello Alvaro Valenzuela

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 228>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
estanbul26 Liste gör
Yazar

mehmetali
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı estanbul26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2010 saat 21:52
 tüm camiamıza hayırlı olsun.Hoşgeldin tello
Yukarı
BARTUĞ Liste gör
Yazar

BARTUĞ YURDAIŞIK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı BARTUĞ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2010 saat 21:53
maradona nasıl olsa dünya kupasında bitti pele tello dan sonra maradonayıda rıza hocanın yardımcısı olarak alalım :)
Yukarı
BARTUĞ Liste gör
Yazar

BARTUĞ YURDAIŞIK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı BARTUĞ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2010 saat 21:54
dünya kupasıyla maradona nasıl olsa bitti pele ve tello dan sonra rıza hocanın yardımcılığna maradonayı alalımBig%20smile
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2010 saat 22:02
Hosgeldin Rodrigo TELLO, Yönetime ve emegi gecenlere tesekkürler...
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
Hayyam Liste gör
Yazar

koray hatipoğlu
Yer: Eskişehir
  Alıntı Hayyam Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2010 saat 22:07
Tello Gider Yan Gider

Erzurum/Aşkale-Musa Atıcı-Muzaffer Sarısözen

Tello Gider Yan Gider Tello
Açma Yaram Kan Gider Tello

Bu Dağı Aşam Dedim Tello
Yare Ulaşam Dedim Tello
Bir Hayırsız Yüzünden Tello
Gelene Paşam Dedim Tello

Enterisi Vişneden Tello
Şimdi Gelir Çeşmeden Tello
Alacaksan Al Beni Tello
Yataklara Düşmeden Tello

Bu Dağı Aşam Dedim Tello
Yare Ulaşam Dedim Tello
Bir Hayırsız Yüzünden Tello
Gelene Paşam Dedim Tello

Birisi uyarlasın bakalım, eski bir türküdür bu :)
Yukarı
nightmare26 Liste gör
Usta Yazar

Turgut
Yer: Forza GENOA!!!!
  Alıntı nightmare26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2010 saat 22:12
Orta saha ; Burhan,Tello,Sezer,Pele adı yeterrrrr....  Hayırlı olsun
Pilavıda benden hey Allah...ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
  Alıntı ekukrer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2010 saat 22:16
Kaliteli sol kanat kıtlığının çekildiği bir ligte Sol kanadımıza ilaç oldu... Çok isabetli bir seçim... Geçenlerde ligtv'de Bjk'nin eski maçlarından birinin 90 dk. yayını vardı... Alıcı gözle Tello'yu seyrettim... Bjk'nin geçen seneki bütün duran toplarında o var... Hatta duran toptan bir de asist yaptı...

Tekniği yüksek, kritik paslar atabilen, ceza sahası dışından etkili şutlar çekebilen bir isim... Bir eksisi bazen defansa yeteri kadar destek olmuyor... Eğer kendini vererek oynar, Ümit Karan'lık yapmazsa çok muhteşem bir sezon geçirir Eskişehir'de... İyi bir hatta iki stoperle yukarı sıraların takımı olacağımıza inancım arttı bu transferle...

Yönetimi tekrar kutluyorum... Yavaş ama sağlam transferler yapıyorlar... Bu nedenle stoper veya stoperler konusunda sabırlı olmalıyız... Nasıl olsa Halil başkan Bir rakı-balık halleder transferi...:) Tello'dan sonra tahminimce Zapo'nun transferi de kolaylaşacaktır... Kulübü fazla borca sokmayacaksa bir kaliteli stoper ve forvet transferiyle bu takım uçar...
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
akçelik26 Liste gör
Deneyimli Yazar

gürol akçelik
Yer: Turkey
  Alıntı akçelik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2010 saat 22:17
camiamıza hayırlı olsun süper transfer.teşekkürler yönetime ve rıza hocaya.
Ölüm, bazen bir ceza, bazen bir armağan, bazen de bir iyilik olur SENİN İÇİN ESESİM
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2010 saat 22:18
Bir futbolcunun nasıl bir futbolcu olduğunu,hangi karakteri taşıdığını en güzel öğrenme yollarından birisi,transfer ettiğiniz takımın taraftar forumlardan öğrenebilirsiniz...

Bugün BJK forumlarını izlediyseniz veya ajansspor da Tello transferinin haberi olduğu yorumları gördüyseniz az çok fikir sahibi olmuşsunuzdur...BJK taraftarlarının % 90'ı Tellonun gönderilmesine müthiş tepki gösteriyorlar..Bu da demektir ki bu transfer başarılıdır...

Eğer bir gün bizden Sezer veya Batuhan başka bir takıma transfer olursa nasıl tepki vereceğimizi sizlerde az çok tahmin edersiniz...Tıpkı bu sene Ragıp BAŞDAĞ'ın transferinden sonra arkasından yazılan yazılara bakarak,onun buradaki başarısını çok rahat görebilirsiniz...Uzun lafın kısası taraftar forum ve siteleri en güzel veri olarak karşımıza çıkar...

Bundan sonra beklentimiz ise,Tello'nun arkasından söylenen sözleri burada hak etmesini,geçmiş başarısını tekrar ettirmesini beklemek olsun...Tekrar hayırlı olsun,bence bu transfer bana göre çok iyi bir transferdir...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
eses26eses Liste gör
Yazar

Volkan
Yer: Malta
  Alıntı eses26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2010 saat 22:23
EsEsimize hayırlı uğurlu olsun artık bir serbest vuruşcumuzda var ;)
Kalsada SOn Nefes Herzaman Heryerde En ßüyük EsEs..!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 228>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır