eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Rodrigo Tello Alvaro Valenzuela

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 228>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
Online Durum: Offline
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2010 saat 20:46
tabiki teyyo olarak telaffuz ediliyor bizde öle diyecegiz
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
esesliali26 Liste gör
Yazar

ali
Yer: istanbul
  Alıntı esesliali26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2010 saat 20:48
süper transfer tebrikler yönetim
Tek büyük var o da ESES!!!
Yukarı
ero_freestyle Liste gör
Yazar

Eray
Yer: Eskişehir
  Alıntı ero_freestyle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2010 saat 21:01
gerçekten süper bir haber .. tüm camiaya hayırlı olsun .. Çıldırt bizi delirt bizi kupalara taşı bizi şampiyonlara çıkart bizi Rodrigo Tello :D:D
Kalbimizde Sonsuza Kadar ESKİŞEHİR Sevgisi Yatar ..
Anti Bizans !
Yukarı
SSenSiS Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ANKARA
  Alıntı SSenSiS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2010 saat 21:05
 sezon Acılışı bellı oldumu yonetim ne yapacak stat hazır mı artık takımı sahada gormek ıstıyorum gerede kampına dahi gittim özledim be takımımı.
The HoRRoR GRaNDeuR
Yukarı
EsEs_PoWeR Liste gör
Deneyimli Yazar

Mustafa
  Alıntı EsEs_PoWeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2010 saat 21:09
Süper ya tüm camiamıza hayırlı ve uğurlu olsun 
Yukarı
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
Yer: Turkey
  Alıntı Martin_Mistre Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2010 saat 21:13
Daha 2-2,5 ay kadar once forumda henuz pele filan gelmemisken.. Tello, Zapo, Fink olsa bu takim hakikaten vites yukseltir diye konusuyorduk ki alamayiz, filan denilmisti.. Bence bu 3 adamdan en zor ve en onemlisini aldik. Kimse yasina takilmasin bu adam 3 sene cok rahat oynar giderken de "gitme" diye bagirtir tribunleri..  G.Saray'da Hagi'nin yillar once ne etki yaptiysa bizde de onu basaracagina inancim tam. Acin video paylasim sitelerinden herhangi birini ve gozunuzden kacmis tum gollerine bakin. Herkese atmis kardesim gol.. Antalyasindan Porto'suna, Manchester Utd'ina kadar.. Dahasi duzgun karakterli bir oyuncu.. Sakin ve takim oyununa onem veren, pasor yönü cok kuvvetli. Oyunun kilitlendigi anlarda frikiklerde inanilmaz yuksek bir yuzdeyle oynuyor.

Milli takimiyla Dunya Kupasindan yeni döndü.. Elimizdeki oyuncunun kim oldugunu bilelim.. Bu ligin en kaliteli sol ayagidir bana gore... yararini ozellikle deplasmanlarda gorecegiz... Takimda hep skor yuku forvet oyuncularimiza bagliydi bugune dek. Ortasaha oyuncularimizdan skor katkisi yeterince gelmiyordu. BU sene Tello, Sezer, Erkan ve hatta uzaktan sutlariyla Pele'nin katkilari buyuk olacaktir. Iste bu fark bize onumuzdeki sezon daha yukarilarda olma imkani yaratabilir. Defansin ortasini da bugune kadar yapilan transferlerin kalitesine gore tamamlayabilirsek bizi keyifli bir sezonun bekledigini soyleyebiliriz. Yonetimi ve bu transferde katkisi olan herkesi tebrik etmek lazim.

not: 14 numara Alper'den Tello'ya mi gececek simdi? o halde 26'yi kimin giyecegi belli oldu..tabii eger Zapo gelmezse :)
Yukarı
EsEs_PoWeR Liste gör
Deneyimli Yazar

Mustafa
  Alıntı EsEs_PoWeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2010 saat 21:17
Alıntı yapılan Martin_Mistre

Daha 2-2,5 ay kadar once forumda henuz pele filan gelmemisken.. Tello, Zapo, Fink olsa bu takim hakikaten vites yukseltir diye konusuyorduk ki alamayiz, filan denilmisti.. Bence bu 3 adamdan en zor ve en onemlisini aldik. Kimse yasina takilmasin bu adam 3 sene cok rahat oynar giderken de "gitme" diye bagirtir tribunleri..  G.Saray'da Hagi'nin yillar once ne etki yaptiysa bizde de onu basaracagina inancim tam. Acin video paylasim sitelerinden herhangi birini ve gozunuzden kacmis tum gollerine bakin. Herkese atmis kardesim gol.. Antalyasindan Porto'suna, Manchester Utd'ina kadar.. Dahasi duzgun karakterli bir oyuncu.. Sakin ve takim oyununa onem veren, pasor yönü cok kuvvetli. Oyunun kilitlendigi anlarda frikiklerde inanilmaz yuksek bir yuzdeyle oynuyor.

Milli takimiyla Dunya Kupasindan yeni döndü.. Elimizdeki oyuncunun kim oldugunu bilelim.. Bu ligin en kaliteli sol ayagidir bana gore... yararini ozellikle deplasmanlarda gorecegiz... Takimda hep skor yuku forvet oyuncularimiza bagliydi bugune dek. Ortasaha oyuncularimizdan skor katkisi yeterince gelmiyordu. BU sene Tello, Sezer, Erkan ve hatta uzaktan sutlariyla Pele'nin katkilari buyuk olacaktir. Iste bu fark bize onumuzdeki sezon daha yukarilarda olma imkani yaratabilir. Defansin ortasini da bugune kadar yapilan transferlerin kalitesine gore tamamlayabilirsek bizi keyifli bir sezonun bekledigini soyleyebiliriz. Yonetimi ve bu transferde katkisi olan herkesi tebrik etmek lazim.

not: 14 numara Alper'den Tello'ya mi gececek simdi? o halde 26'yi kimin giyecegi belli oldu..tabii eger Zapo gelmezse :)
ClapClap
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2010 saat 21:18

affedersiniz ama degil zapo messi gelse öle kolay degil 26 yı giymek sen hem ben bursayı istiyorum diye bitaraflarını yırt hemde gel esesimde 26 yı giy yok öle iş Wink
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
SSenSiS Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ANKARA
  Alıntı SSenSiS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2010 saat 21:22

Ligin tartışmasız en iyi sol kanat oyuncularından ama benim korkum bu adamlar ıstanbuldan gelince kendilerini takımın her şeyin ustunde görüp hareket etmesi örnek umit karan umarım sorun yasamayız bence defanstan sonra bir tane daha ön libero şart rıza hoca orta alanı bu sene kalabalık tutup işgal etmek istiyo ki bir buca maçında orta alan ve onunde nasıl presli oynamaya calıstıklarını gördüm ama bunu şimdilik 10-15 dakıka netice alıncaya kadar yapabılıyoruz. Tellonun faydası tartısmasız olacaktır.
The HoRRoR GRaNDeuR
Yukarı
Aslanbay26 Liste gör
Yazar

Fatih
  Alıntı Aslanbay26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2010 saat 21:26
Hayırlı Uğurlu Olsun ClapClap
єรкเşєђเгรק๏г
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 228>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır