eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Pelé (Vítor Hugo Gomes Passos)

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 270>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Online Durum: Offline
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2010 saat 02:34
Alıntı yapılan onuronat

Alıntı yapılan tmac26

İnsan insana böyle şut çekmez;http://www.youtube.com/watch?v=nxi1cdTacPU&NR=1Wink

bu videoda pele attımış fakat sayfa başındaki kariyer bilgilerinde inter forması altında golü yok görünüyo.

SerieA'da golü yok. Bu golü İtalya Kupası yarı finalinde Roma'ya attı.
Yukarı
ahmet26dt Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı ahmet26dt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2010 saat 02:36
kadir inşallah 1mılyon eurodur.. porto ve ınterde bu yaslarda oynamıs bırısı kesinlikle buralarda çok iş yapar ızleyecegım ılk gunu sabırsızlıkla beklıyorum, tellonun bıtmesıne en cok sevınenlerdne olacagım böylelıkle sezeride ortada oynatıcaz.. şimdi hedefte buyudu stopere zapo alınabılır ama madem böyle adamlar alınıyo başkan onyewuyuda alsın zaponun yanına:)
Yukarı
özgürlük Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür
Yer: Eskişehir
  Alıntı özgürlük Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2010 saat 02:36
Bem-vindo a Eskisehir Clap
Sen benim tek tutkum, son umudumsun...
Yukarı
eskişimşek65 Liste gör
Deneyimli Yazar

YILDIRAY
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eskişimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2010 saat 02:36
hoşgeldin pele,güzellikler getir bize...
Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ati26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2010 saat 02:38
Ne zaman gelecek Eskisehire?
Havaalaninda karsilayalim..Nereye geldigini anlasin..

yada kocaelilire gibi Istanbulami akin etsek
BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES
Yukarı
Junior26 Liste gör
Yazar

Enver Dağcı
  Alıntı Junior26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2010 saat 02:38
İşte güzel bir haber gece gece Clap Hayırlı Olsun Eskişehirspor'umuza umarım utandırmaz bizleriiThumbs%20Up
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2010 saat 02:38
Alıntı yapılan ahmet26dt

kadir inşallah 1mılyon eurodur.. porto ve ınterde bu yaslarda oynamıs bırısı kesinlikle buralarda çok iş yapar ızleyecegım ılk gunu sabırsızlıkla beklıyorum, tellonun bıtmesıne en cok sevınenlerdne olacagım böylelıkle sezeride ortada oynatıcaz.. şimdi hedefte buyudu stopere zapo alınabılır ama madem böyle adamlar alınıyo başkan onyewuyuda alsın zaponun yanına:)

Valla Ahmet ben öyle duydum ama daha sağlıklı bilgileri yine abilerimiz bizlerle paylaşacaktır .
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2010 saat 02:39
Şehri beğenmemesine pek imkan vermiyorum aynı şekilde taraftarımızda beğenecektirr ama tek korkum stadımız utanıyorum.. stadı bi görcek içinden geçircek mahalle takımına geldim herhaldeCry
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
adem Liste gör
Yazar

Adem
Yer: çamlıca26
  Alıntı adem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2010 saat 02:40
evet pele bu çok süper bi futbolcu karşılama yapmalıyız tabiki
TARAFTAR ÇILDIRDI ŞAMPİYONLUK İSTİYO.. NEFER
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2010 saat 02:40
Bu tarz daha önce kulüplerde problemler yaşamış futbolcuların en iyi transfer şekli kiralamadır. Kiralarsın baktın faydalanıyorsun seneye bonservisini alırsın, baktın adam olmuyor gönderirsini gider, zararada girmemiş olursun elinde patlamamış olur...
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 270>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,375 saniyede hazırlanmıştır