eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Oyuncu Önerilerimiz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 477>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ysn26 Liste gör
Yazar

yasin
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ysn26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2010 saat 21:45
manispordan nizo alınırsa sezerle iyi ikili olurlar benceThumbs%20Up
Yukarı
esesfun Liste gör
Deneyimli Yazar

İSMAİL DURAK
Yer: ES_ES
  Alıntı esesfun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2010 saat 01:57
Alıntı yapılan gok26

Alıntı yapılan fatalrhymer85

tjikuzu'nun sözleşmesi feshedilmiş!!!iyi bir yedek olarak düşünülemez mi acaba???
Oo bonservissiz alacaksak kadro derinliği açısından çok iyi olur bence Smile

ts den alacaklarına karsılık serbest bırakılmış.serbest oldugu icin gereginden fazla maaş talep edebilir
3 büyük değil TEK büyük geldi
     BİZANS KORK BİZDEN
Yukarı
bir_dost Liste gör
Yeni Yazar

emre
Yer: trabzon
  Alıntı bir_dost Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2010 saat 02:36
Alıntı yapılan Kaan

trabzonsporda alanzinho çok hoşuma gidiyor :)

ilk başta hesekese selam foruma yeni üye oldum

ben trabzonsporluyum ama eskişehirspora sempatim var

inşallah aranıza kabul edersininiz

arkadaşım gelelim senin beğenme mevzuuna alanzinho ile aynı tarz oyuncu önerebilirm size

Mostafa Mahmoud Selim lakabı afroto

şu an mısır da gelecek vaadeden furbolcular arasında gösteriliyor

oyun tarz ve stil açısından alanzinho-messi-gökdeniz karışımı birşey

bir çok defa takip ettim  size hakkında bilgi vermek isterim

http://transfermarkt.de/de/afroto/profil/spieler_112174.html

oyuncu değeri 150/200 bin euro

http://www.imscouting.com/global-news-article/The-Egyptian-Messi/5884/

http://www.ktunnel.com/index.php/1010110A/474035f7cbb5358fad74c75f0189a3595571fd822568cabad74ddc10dfc7a2db58bb9fddcea8d5fe18477

avrupada en kötü transferleri biz ülkemiz yapıyoruz menejerelere odaklı transferler bizi avrupanın katarı arabistanı haline getiriyor tek kurtuluş oluşturalacak scouting sistem (izleme komitesi)

bu sayede etkili transferler çok daha ucuza alınabilir

eksik mevkilerinizi tam olarak bilmiyorum bonservisi elinde olan veya yıldız adayı birçok  oyuncu önerebilirim

galiba sol açığa adam arıyorsunuz

Robert Zillner
http://transfermarkt.de/de/robert-zillner/leistungsdaten-detail/spieler_31751.html

João Natailton Ramos dos Santos

http://transfermarkt.de/de/joaozinho/leistungsdaten-detail/spieler_73783.html

bunlar sadece bir örnek

bu konuda katkım olursa sevinirim

saygılar

Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2010 saat 04:02
Alıntı yapılan bir_dost

Alıntı yapılan Kaan

trabzonsporda alanzinho çok hoşuma gidiyor :)

ilk başta hesekese selam foruma yeni üye oldum

ben trabzonsporluyum ama eskişehirspora sempatim var

inşallah aranıza kabul edersininiz

arkadaşım gelelim senin beğenme mevzuuna alanzinho ile aynı tarz oyuncu önerebilirm size

Mostafa Mahmoud Selim lakabı afroto

şu an mısır da gelecek vaadeden furbolcular arasında gösteriliyor

oyun tarz ve stil açısından alanzinho-messi-gökdeniz karışımı birşey

bir çok defa takip ettim  size hakkında bilgi vermek isterim

http://transfermarkt.de/de/afroto/profil/spieler_112174.html

oyuncu değeri 150/200 bin euro

http://www.imscouting.com/global-news-article/The-Egyptian-Messi/5884/

http://www.ktunnel.com/index.php/1010110A/474035f7cbb5358fad74c75f0189a3595571fd822568cabad74ddc10dfc7a2db58bb9fddcea8d5fe18477

avrupada en kötü transferleri biz ülkemiz yapıyoruz menejerelere odaklı transferler bizi avrupanın katarı arabistanı haline getiriyor tek kurtuluş oluşturalacak scouting sistem (izleme komitesi)

bu sayede etkili transferler çok daha ucuza alınabilir

eksik mevkilerinizi tam olarak bilmiyorum bonservisi elinde olan veya yıldız adayı birçok  oyuncu önerebilirim

galiba sol açığa adam arıyorsunuz

Robert Zillner
http://transfermarkt.de/de/robert-zillner/leistungsdaten-detail/spieler_31751.html

João Natailton Ramos dos Santos

http://transfermarkt.de/de/joaozinho/leistungsdaten-detail/spieler_73783.html

bunlar sadece bir örnek

bu konuda katkım olursa sevinirim

saygılar

emre abi hoş geldin öncelikle malesef bizim arkadaşlarımızda arıyor araştırıyor buluyor amma yönetimin pek dikkat ettiğini düşünmüyorum zaten biraz dikkat etse daha kalite isimler olur takımımızda...
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
ben_hakkı Liste gör
Deneyimli Yazar

hakkı çakıcı
  Alıntı ben_hakkı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2010 saat 18:42
  Arkadaşların önerdiği isimlere bakıyorum da tijikuzular falan.Pes yani.Kuzum sizler ya futboldan anlamıyorsunuz yada es es in büyüklüğünün daha farkında değilsiniz.
 Bu alınması istenilen miyadı dolmuş,döküntü futbolcuları sorun bakın bursalı taraftarlar takımlarına layık görüyorlarmı?.
 Tabiki görmezler. O yüzden onlar şampiyon.biz de kıtalararası şampiyonluk kadar sevindiğimiz 7.likle yetiniriz.
  lütfennn.eskişehirspor çöplük değildir.açın tarihçemizi okuyun öğrenin.süperklas ,yıpranmamış,özgüvenli,genç,düzgün,kültürlü futbolcular istiyoruz.kırmızı şimşeğimiz bizim göz bebeğimiz.abuk sabuk futbolcumsuları önerenleri kınıyorum.
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2010 saat 18:50
Alıntı yapılan ben_hakkı

Arkadaşların önerdiği isimlere bakıyorum da tijikuzular falan.Pes yani.Kuzum sizler ya futboldan anlamıyorsunuz yada es es in büyüklüğünün daha farkında değilsiniz.
 Bu alınması istenilen miyadı dolmuş,döküntü futbolcuları sorun bakın bursalı taraftarlar takımlarına layık görüyorlarmı?.
 Tabiki görmezler. O yüzden onlar şampiyon.biz de kıtalararası şampiyonluk kadar sevindiğimiz 7.likle yetiniriz.
  lütfennn.eskişehirspor çöplük değildir.açın tarihçemizi okuyun öğrenin.süperklas ,yıpranmamış,özgüvenli,genç,düzgün,kültürlü futbolcular istiyoruz.kırmızı şimşeğimiz bizim göz bebeğimiz.abuk sabuk futbolcumsuları önerenleri kınıyorum.
Sen neredeydin be bunca senedir hemsehrim,kurban olayim sana yürü seni kim tutar artik,iste aranan bulundu ......
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
huntürk Liste gör
Deneyimli Yazar

Hun Türk
Yer: altı
  Alıntı huntürk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2010 saat 19:21
Alıntı yapılan ben_hakkı

Evet abi. Bizim takımda tijikuzular falan oynayamaz ama, Ragıp'lar, Sezgin'ler, Can Cumhur'lar oynar. Bunlarla koşuyoruz hedeflere.
Yukarı
şile_26 Liste gör
Yazar

mustafa
Yer: EStanbul
  Alıntı şile_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2010 saat 19:53
ist büyükşehirden efe inanç,
Her zaman her yerde en büyük eses
Yukarı
esesergün Liste gör
Yazar

ERGÜN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı esesergün Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2010 saat 20:04
Alıntı yapılan huntürk

Alıntı yapılan ben_hakkı

Evet abi. Bizim takımda tijikuzular falan oynayamaz ama, Ragıp'lar, Sezgin'ler, Can Cumhur'lar oynar. Bunlarla koşuyoruz hedeflere.

RAGIPLA CUMHURU ANLADIKTA SEZGİN NE OLUYO ONU ANLAMADIM SEZGİN SAĞAYA YÜREĞİNİ KOYARAK OYNUYO
Yukarı
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
  Alıntı gok26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2010 saat 20:19
Alıntı yapılan ben_hakkı

Hakkı Amcacım Tjikuzu'yu alalım direk ilk 11'e koyalım demiyoruz zaten. Şu an ortasahamızda kim oynuyor? Alper, Doğa, Ragıp. Bu üçünden ikisine mazallah bir şey olsa Tjikuzu oynar. Bence bahsettiğiniz kadar da çöp oyuncu değil ki bunun yanında bonservisi yok.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 477>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır