eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Üni EsEsliler Geliyor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 19>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
simsek26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı simsek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2010 saat 01:25
Evet Abicim aynen öyle.
Genelde niteliğe önem veriyoruz fakat yapacağımız organizasyonlarda nicelik de önemli oluyor.Hem bize ulaşmakta  ortaya çıkan sorunları minimuma indirmeye çalışıyoruz.
ANKARA ESDER BAŞKANI BARIŞ BAŞ
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2010 saat 09:19
Türkiye genelinde 40'ın üzerinde üniversitede kardeşlerimiz, Eskişehirspor'u temsil ediyor, Eskişehirspor için bir şeyler yapmak istiyor.
Gençlerimizdeki dinamik ruhu, üniversite kültürü ile birleştirip Eskişehirsporumuza fayda sağlanması adına birlik olunması, üniversiteyi yeni kazanan kardeşlerimizin, üniversiteyi kazandıkları şehir/üniversite temsilcilerine ulaşmaları veyahut onların ulaşabilecekleri bilgileri burada paylaşmaları bizleri sevindirecektir.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
Eskisehirlee Liste gör
Yazar

Yavuz KAHRAMAN
Yer: Eskisehir
  Alıntı Eskisehirlee Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2010 saat 15:09
Niğde' ye ya da Aksaray' a gelin, Eskişehir Spor' u ve Eskişehir' i, Gurbette Beraber Yaşayalım, Yaşatalım :))
Her Zaman, Her Yerde..!
Yukarı
eses_aşkı Liste gör
Deneyimli Yazar

Umut
Yer: Eskişehir
  Alıntı eses_aşkı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2010 saat 15:16
İnşallah bu sene bende Ünieses'li olurum. Sınav gözetmenim Semih Hoca'ydı bu kadar tesadüf olur.Smile Kendisiyle tanışma fırsatım olmadı ama resmini gördüğüm için hemen tanıdım. Herkes heyecanlı bir şekilde sessizce otururken yanına gidip konuşamadım da.(Gözetmenlerle konuşmak yasak ya birde.LOL) Umarım üniversiteyi kazandığımda tanışma imkanımız olur.Gideceğim yer neresi olursa olsun orada Ünieses oluşumu adına elimden geleni yapmaya hazırım.
Eskişehirspor’lu olmak, yanında seninle birlikte göğsünü yırtarcasına bağıranı kardeşten de öte sevmektir.
Yukarı
AtaÜniEsEs Liste gör
Yazar

İbrahim EsEs
Yer: Erz-Esk
  Alıntı AtaÜniEsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2010 saat 16:31
Alıntı yapılan eses_aşkı

İnşallah bu sene bende Ünieses'li olurum. Sınav gözetmenim Semih Hoca'ydı bu kadar tesadüf olur.Smile Kendisiyle tanışma fırsatım olmadı ama resmini gördüğüm için hemen tanıdım. Herkes heyecanlı bir şekilde sessizce otururken yanına gidip konuşamadım da.(Gözetmenlerle konuşmak yasak ya birde.LOL) Umarım üniversiteyi kazandığımda tanışma imkanımız olur.Gideceğim yer neresi olursa olsun orada Ünieses oluşumu adına elimden geleni yapmaya hazırım.

Şimdiden Aramıza Hoşgeldin demek yanlış olmaz o zman =)
Eskişehirsporlu!
Yukarı
simsek26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
  Alıntı simsek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 01:35

Arkadaşlar Hacettepedeki sıcak ortam kendinizi Eskişehir'de gibi hissettirecek. SmileHiç memleket hasreti çekmeyeceksinizzzz.....Big%20smileBig%20smile

Boşverin siz Hacettepe'ye gelin...  Wink
ANKARA ESDER BAŞKANI BARIŞ BAŞ
Yukarı
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
  Alıntı gok26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 02:08
Bende bu sene girdim Allah'ın izniyle bir aksilik çıkmazsa İstanbul veya Ankara ikisinden birine gideceğim. ÜniEses oluşumuna elimizden gelen desteği vermek için hazırız Smile
Yukarı
Eskisehirlee Liste gör
Yazar

Yavuz KAHRAMAN
Yer: Eskisehir
  Alıntı Eskisehirlee Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 02:47
Her ne kadar NİĞDE uzak olsa da, siz gelin NİĞDE' ye.. Bu yıl inş. bi aksilik çıkmazsa 6 7 tane en azından deplasman yapacağız.. sayısız Eskişehir' e geleceğiz.. hep bir aradayız, formalarla atkılarla şehir turu yapıyoruz her gün.. Niğde' de bir ilki gerçekleştirdik, maç günü tezahüratlar yapıyoruz, herkes bizi parmakla gösteriyor, saygınlığımız var çok şükür.. herkesi beklerim Niğde' ye...
Her Zaman, Her Yerde..!
Yukarı
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
  Alıntı esesosman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 09:45
Alıntı yapılan simsek26

Arkadaşlar Hacettepedeki sıcak ortam kendinizi Eskişehir'de gibi hissettirecek. SmileHiç memleket hasreti çekmeyeceksinizzzz.....Big%20smileBig%20smile

Boşverin siz Hacettepe'ye gelin...  Wink

Ben bu yıl hacettepeyi düşünüyorum.İnşallah olurda kendimi eskişehirde gibi hisseder maçlara beraber giderizSmile
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 11:49
Ne demiş MarmarisESES "Sensiz Marmaris bile sürgün Eses'im"

Bülbülü altın kafese de koysan yine vatanım der arkadaşlarTongue

Gelin memleketinizde kalın.Wink
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 19>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,875 saniyede hazırlanmıştır