eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Üni EsEsliler Geliyor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 16171819>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
crecod Liste gör
Yazar

Uğur
Online Durum: Offline
  Alıntı crecod Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2011 saat 03:22
yeni gelen ünieses lilerden biri de ben oluyorum sanırım. dün ösym'den anadolu üniversitesi kimya bölümünü kazandığımı öğrendim. (dgs ile) hayal kırıklığı oldu biraz ama neyse...

ne diyorduk?.. işte geldim burdayım :p
Yukarı
Tshabalala Liste gör
Yazar

Alper
  Alıntı Tshabalala Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2011 saat 20:48
Ben de Anadolu Üniversitesi İngilizce İşletme bölümüne kaydımı yaptırdım. Deplasmanlara ÜniEses'le gitmeyi düşünüyorum. İlk olarak bu haftaki Sivas maçına gitmeyi istiyorum. Yardımcı olacak var mı? Ne zaman belli olur buluşulacak yer. kalkış saati vs.?
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2011 saat 00:15
2011-2012 döneminde üniversiteyi kazanan tüm arkadaşları tebrik ediyoruz.
ÜniESES olarak Eskişehirden yapılacak deplasman organizasyonları, başından beri destek verdiğimiz ETB Derneği tarafından yapılacaktır. Gurbetteki arkadaşlar geçen sezonda olduğu gibi kendileri yakın şehirlere organizasyonlar düzenleyebilir. Eskişehirden üniversiteli arkadaşlarla birlikte deplasmana gitmek istiyorsanız, ETB tarafından yapılacak duyuruları takip ediniz.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
mertbey Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert
Yer: Eskişehir
  Alıntı mertbey Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2011 saat 12:13
itüyü kazandım üni eses temsilcisi kimdir ve hangi bölümde okumaktadır bana bi yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2011 saat 12:59
Alıntı yapılan mertbey

itüyü kazandım üni eses temsilcisi kimdir ve hangi bölümde okumaktadır bana bi yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Mert aramıza hoşgeldin. Facebooktaki sayfamızdan istanbul ili temsilcisine ulaşabilirsin.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
wpadisah26 Liste gör
Yazar

Vahdettin
Yer: Eses
  Alıntı wpadisah26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2011 saat 13:25
Trabzonda ünieses temsilcisi var mı? Eskiden Semih abiymiş galiba ama oda üniversiteyi bitirdi.
Yukarı
Zippo Liste gör
Yeni Yazar

Kağan Yaldızkaya
Yer: Estanbul
  Alıntı Zippo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2011 saat 02:35
Okan'ı pas geçip Işık Üniversite'sini deneyeyim dedim, kazandım da. Maslak, Güzel Sanatlar kampüsündeyim, eğer GSF'de olan varsa benimle irtibata geçebilir :)
Boğazın Kırmızı Şimşekleri.

Güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın.
Yukarı
BySéRHaT Liste gör
Yazar

Serhat
Yer: EskişehirKarabk
  Alıntı BySéRHaT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eki/2011 saat 00:28
Karabük Çevre Mühendisliğini Kazandım Ek Tercihlerde :)
Karabük ÜNİESES

Yukarı
nogay26 Liste gör
Yeni Yazar

Nogay
Yer: Türkiye
  Alıntı nogay26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2012 saat 11:08
Gaziantep Üniversitesini kazanan arkadaş varsa öncelikle hayırlı olmasını dilerim. benimle iletişime geçebilirler...
Yukarı
26_birkan Liste gör
Yazar

birkan
Yer: eskişehir
  Alıntı 26_birkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2012 saat 11:27
ege üniversitesi halkla ilişkiler.

izmir temsilcisi kimdir aranıza nasıl katılabilirim?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 16171819>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır