eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Marmaris ESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

MarmarisESES Kan bağışı kampanyası..

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 7>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
www.marmariseses.org Liste gör
Yazar

marmarisESES
Online Durum: Offline
  Alıntı www.marmariseses.org Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 08:22
Buda Kanal 48'de yayınlanan haberin videosu..Bol bol ESES marşları dinlettik:)

http://www.facebook.com/home.php?#!/video/video.php?v=411501889310&ref=mf
Marmaris ESES yaşıyor, yaşatıyor...
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 10:08
Alıntı yapılan www.marmariseses.org

Buda Kanal 48'de yayınlanan haberin videosu..Bol bol ESES marşları dinlettik:)

http://www.facebook.com/home.php?#!/video/video.php?v=411501889310&ref=mf

Emeği geçen herkezi kutluyorum. Taraftarlık bilinci yüksek yardım sever taraftarlarımıza şükranlarımı soruyorum. Esesli Olmak herzaman bir ayrıcalıktır...
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 10:20

Hepinize Helal Olsun ...

Yukarı
esmir Liste gör
Yazar

Uğur ÜRESİN
Yer: Turkey
  Alıntı esmir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 10:45
Bu ulvi göreve katılmış ve örnek taraftar olgunluğunu bir kez daha gösteren MARMARİSESESlilere Kurtaracakları hayatlar adına şimdiden teşekkürler.
Eskişehirsporlu ve Eskişehirli olmak bir ayrıcalıktır. şükür iki özelliğide taşıyan biri olarak yaratıldım
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 10:47
Siyah Kırmızı Akar Kanımız..
Her platformda çoşar Aşkımız...
Yukarı
esmir Liste gör
Yazar

Uğur ÜRESİN
  Alıntı esmir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 10:52
yengem Canan Üresin bu kutsal görevin erkeği kadını olmadığını ispatlamışsın sanada örnek bayan taraftar ünvanı verilmeli...
abim Mehmet Ali Üresin , Kardeşim Metin Yalın, Eses Dostu Ali Yelim ve isimlerini sayamayacağım Tüm MarmarisESESliler sizleride Ayrıca 24 saat Alkol almayarak Kan vermiş olmanızı.24 saatlik Alkol Orucunuzu ve bu sabrınızı AYAKTA ALKIŞLIYORUM
Eskişehirsporlu ve Eskişehirli olmak bir ayrıcalıktır. şükür iki özelliğide taşıyan biri olarak yaratıldım
Yukarı
brksryldz Liste gör
Yazar

Burak SARIYILDIZ
Yer: Eskisehir
  Alıntı brksryldz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 10:58
Bu Marmariz ESES Supeer tek kelimeyle onlarla sadece bir mac izleme sansım oldu ve suan Marmaris ESES formam var..

Sizi seviyorum Marmaris ESES.... Basarılırınızın devamını dilerim... Gönlüm hep sizinle...
Yukarı
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
Yer: Eskişehir
  Alıntı ashanye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 11:32
Tebrikler Marmaris ESES yine harika görüntülerle göğsümüzü kabarttınız..
Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.
Yukarı
www.marmariseses.org Liste gör
Yazar

marmarisESES
  Alıntı www.marmariseses.org Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 11:41
Başta kardeşimiz Uğur Üresin olmak üzere,bu sayfaya yorum yazıp bizleri manevi manada daha iyisini yapmaya teşvik eden bütün arkadaşlarımıza,bu organizasyonumuzu ana sayfaya taşıyarak bizleri onurlandıran Modaratör arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz.İnanın içimizde ESES sevgisiyle hepimiz biriz,nerede olursak olalım aynı heyecanla,aynı gururla yaşıyoruz.Selamlar,saygılar...
Marmaris ESES yaşıyor, yaşatıyor...
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 12:30
Çok güzel görüntüler... Organizasyonda emeği geçen bütün abilerime saygılarımı sunuyorum... MarmarisEsEs yaptıklarıyla her zaman göğsümüzü kabartmakta....

Kendim artık orada olmasamda bütün yüreğimle yanınızdayım...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 7>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır