eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıSizden Gelen Besteler

Cevapla Cevapla
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Konu: Sizden Gelen Besteler
    Tarih: 21/Haz/2010 saat 19:58
Erhan abim diyor ki
Alıntı yapılan erahnes

Malum stat'da yaptığımız besteler hep klişeler  ve istanbul takımlarının besteleri üzerine kurulu...Artık buna bir son vermenin zamanı geldiğini düşünüyorum çoğu küçümsenilen takımların taraftarlarının bile kendilerine özgü en az 7-8 bestesi var ama bizim kedimze özgü statda söyledğimiz kaç beste var.Düşünün bir es es gol gol gol tezahüratı çok mu hoş bunun yerine karşılıklı es es çeksek daha hoş olmaz mı?Stadımzıa gelen rakip taraftarların %90 ının söylediği şu;ben statda ES ES e  onlara özgü bir beste göremedim hep istanbul takımlarının veya anadolu takımlarının bestelerini kullandılar.demesi beni çok üzüyor.Arkadaşlar kimse bu konu gereksiz demesin geç bile kalındı bu konuya tribün liderleri şu konuya artık daha fazla ilgi göstersin.Kızılcıklı-Nefer bu sezon yanyana süper besteler oluşturulabilir.Ben artık KENDİMİZE ÖZGÜ BESTELER İSTİYORUM,YA SİZ...

çokta haklı.. tartışmak yerine faaliyete geçmek gerekli bence besteler yazarsanız veya videolar çekip paylaşırsanız çok iyi olur hem kendi bestelerimiz söylenir hem bana anlatıldığına göre amigo orhan döneminde nerdeyse her maç yeni besteler yazılır tribün oalrak söylenirmiş belki gene bu performansı yakalayabiliriz :)

KaanOZTRK
Yukarı
 Cevapla Cevapla

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır