eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Gaziantep Bld.:1-Eskisehirspor:4

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 36>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hutemel Liste gör
Usta Yazar

hüseyin temel
Yer: Bilecik
Online Durum: Offline
  Alıntı hutemel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2007 saat 11:27
Geçen sezon iki maçtada yenilmiştik değişim başladığına göre galibiyet zamanı geldi demektir.
önce eses sonra eses
Yukarı
oscares Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan kararman
Yer: Raykent
  Alıntı oscares Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2007 saat 12:23
Gantep bld. takımı genç oyunculara sahip diri bir takım fakat forvet oyuncuları yeterli değil o yüzden bize gol atabileceklerini sanmıyorum.Erken bir gol bulursak farklı kazanabiliriz ayrıca transfer dönemindeiyi oyuncularını dolaylı yoldan aldığımız için bize karşı daha hırslı olacaklarını sanıyorum tahrik yapacaklardır sakin olmalıyız
tek dost efes tek aşk ES ES
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Yer: Turkey
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2007 saat 12:41

ESKİŞEHİR HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR

Bu hafta kendi evinde oynayacağı Eskişehirspor maçı hazırlıklarını sürdüren Büyükşehir Belediyespor'da sessizlik hakim. Ligin ilk haftasında 1. ligin güçlü ekiplerinden karşılaşan Büyükşehir Belediyespor 2. haftada ise ligin iddialı takımlarından Eskişehirspor ile karşılaşacak. Bu maçın hazırlıklarını GASKİ tesislerinde ara vermeden sürdüren mavi-beyazlı takımda gol sıkıntısı yaşanıyor. Büyükşehir Belediyespor'a gönül veren taraftarlar Eskişehirspor karşısında takımlarından puan beklediklerini ancak gol yollarında ki sıkıntının devam etmesi halinde kendileri için zor maç olacağını söylediler. Yönetimin sessiz kalmasına anlam veremediklerini belirten taraftarlar yeni golcü istiyorlar.
http://www.gaziantep27.net/?id=12289&habertip=7
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
es_gokhan_es Liste gör
Usta Yazar

Gökhan Çelik
Yer: Ankara
  Alıntı es_gokhan_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2007 saat 12:53
inşallah bu maçı da alığ yolumuza güzel bi şekilde devam edeceğiz. 1-2 alırız diyorum..
Es - Es
Yukarı
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
  Alıntı es-es2641 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2007 saat 12:59
Bugün staddayız insallah...Hem futbolcularımızı izleyelim hem Antep icin başarı dileklerimizi sunalım...
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2007 saat 13:00
Evet bugün staddayız...Kalabalık olursak taraftara kapalı olsa bile açarlar kapıları :)...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
eternalx26 Liste gör
Yeni Yazar

yunus emre borucu
  Alıntı eternalx26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2007 saat 13:15
slm. ben gaziantepten emre burda okuyorum ve eskişehirimin buraya gelmesini sabırsızlıkla bekliyorumm hafta sonu stadta es es imizi sonuna kadar destekliycez ve antebe karşı lk galibiyetimizi alıcazz... g.antep geçen yıla göre zayıf bir ekip forvet hattı etkisiz bu maçı rahat alacagımıza inanıyorum...
Yukarı
EraY Liste gör
Deneyimli Yazar

Eray şenver
  Alıntı EraY Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2007 saat 15:24

G. antep BB- ESES        2.80   3.10    1.90

Yukarı
karakule Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı karakule Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2007 saat 21:26

esesım bu macıda  alıp yoluna devam edecektır

eseslıysen gurur duy deılsen ıtaat et
Yukarı
metinyalin Liste gör
Usta Yazar

METİN YALIN
Yer: MARMARİS
  Alıntı metinyalin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2007 saat 21:30

Yeneceğimizi umuyorum...

SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 36>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır