eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Es-Es Nike'a dönüyor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 17>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
Online Durum: Offline
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2010 saat 03:23
Alıntı yapılan erkin

Bu yıl benim bildiğim bir tek Trabzonspor NIKE giydi ve tek keliymeyle rezil formalardı, Kappa zamanı TS'nin formaları hep iyidi. Nike geçen sene bize çıkartığı formalarda hiç iyi değildi. PUMA seri üretim versede en azından tasarımları değişikti.

ibb ve ankaraspor da nike giyiyordu. ankaraspor sonrasında hiçbir şey giyemedi.
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
erg_26 Liste gör
Yazar

Ergün
Yer: Trinidad and Tobago
  Alıntı erg_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2010 saat 10:09
Nike isim ve prestij açısından büyük bir firma ancak... Türkiye'de Nike kullanan takımların formalarına dikkatle bakın... Hep 1-2 sene önce Avrupada kullanmış olduğu formaları Türkiye pazarına sunuyor. İstanbul takımlarına bakın yıllarca hiçbirinin Nike kullandığını gördünüz mü? Bu tamamen Nike firmasının Türkiye'ye olan bakışını gösterir.. Eğere gerçekten güzel birşeyler yapmayı düşünüyorlarsa sevinirim... Ancak yine eskileri bize giydireceklerse kendimiz yapalım formalarımızı daha iyi... Amblem konusuda çok çok önemli...

Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
  Alıntı ekrem yetim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2010 saat 10:23
bu işin eskisi yenisi var mı arkadaşlar? es es kendine has üslubuyla senelerce aynı formayı giymelidir.bir çizgi yakalayıp istikrar sağlanmalıdır.fashion platformu değil ki bu lig.
üst kırmızı alt siyah.efsane es es forması da bu değil mi ?
dahası ne anlamadım ?
Yukarı
komik26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ESES
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı komik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2010 saat 10:49
şöyle kabartmalı bi formamız olsa çok güzel olur
İstanbul Takımı Tutmak Ekranların En Parlak Yıldızına,Anadolu Takımı Tutmak İse Mahallenin En Güzel Kızına Aşık Olmak Demektir.Birinde Para Konuşur Birinde Yürek...
Yukarı
spongeBOBmarley Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı spongeBOBmarley Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2010 saat 11:32
Alıntı yapılan ekrem yetim

bu işin eskisi yenisi var mı arkadaşlar? es es kendine has üslubuyla senelerce aynı formayı giymelidir.bir çizgi yakalayıp istikrar sağlanmalıdır.fashion platformu değil ki bu lig.
üst kırmızı alt siyah.efsane es es forması da bu değil mi ?
dahası ne anlamadım ?
bencede dünyadaki birçok takımın iç en azından iç saha formaları tektiir markaya göre değişmez örneğin atletico madrid iç sahada kırmızı -beyaz çubuklu forma mavi şort real madrid beyaz barcelona bordo mavi formasını giyer ve bu tasarımlar hiç bi zaman değişmez bizde böyle olmalıyız ama deplasman ve 3. formalar değişebilir ona hiçbirşey demem
Yukarı
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
  Alıntı Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2010 saat 13:48
formada silik amblem koyuyolar ya o çok hoşuma gidiyo bizdede öle bişey olsa trabzonunki gibi keşke :)
KaanOZTRK
Yukarı
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ireland
  Alıntı moritanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2010 saat 14:02
Sao Paulo'nun ki gibi olmalı bence çubuklu forma ;
En güzel siyah en güzel kırmızı.
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Turkey
  Alıntı mehmet26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2010 saat 14:22
Formaların görüntüsünün yanında rahatlığı da önemli.Sonuçta adamlar içinde spor yapıyorlar.Boynu dar,omuzları sıkan..vs gibi sorunlu formalar ne kadar güzel gözüksede rahatsız eder futbolcuyu.
Pumadan da bu sebeple vazgeçildi sanırım.
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
Tolga26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tolga
Yer: Sierra Leone
  Alıntı Tolga26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2010 saat 15:22
Formanın kralını adidas yapar.Hem çok rahat hemde tasarım olarak çok iyidir.Örneğin milli takımımızın adidasla anlaşmalı olduğu dönem ki forması mükemmeldi.Nike ın şuan yaptığı formalar onun yanına dahi yaklaşamaz.Fiyat olarakta nike tan çok fazla bi farkı yok
NEYLEYİM KIRMIZI DEDİĞİMDE SİYAH DEMEYEN YARİ...
Yukarı
erahnes Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
  Alıntı erahnes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2010 saat 17:02
nike hiç beğenmiyorum pumayı da sevmiyodum ama keşke puma olarak kalsaydı
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 17>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır