eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Es-Es Nike'a dönüyor

Cevapla Cevapla Sayfa  123 17>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
cliperinesk Liste gör
Usta Yazar

Nihat
Online Durum: Offline
  Alıntı cliperinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Es-Es Nike'a dönüyor
    Tarih: 08/Haz/2010 saat 00:51

Eskişehirspor yeni sezonda yeniden Nıke giyecek. Süper ligde ilk yılında Nıke ürünlerini giyen Kırmızı Şimşekler geçtiğimiz sezon ise Puma ile anlaşma yapmıştı. Es-Es yeni sezonda yeniden Nıke firmasına dönüş yapacak. Nıke ile görüşmelerin sürdüğü ve önümüzdeki günlerde de anlaşma sağlanacağı öğrenildi.

http://www.istikbalgazetesi.com/?sec=1&newscatid=8&newsid=58972
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2010 saat 00:59
yalan yanlış anlem kullancaklarsa dönülmesin... forma rengi iyi ama amblem yanlış olduktan sonra neye yarar
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
Batuu Liste gör
Deneyimli Yazar

Batuhan CAN
Yer: Bursa/Ankara
  Alıntı Batuu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2010 saat 01:01
Pumayı kimse sevmiyor ama en iyisi Puma bana göre. Bu sene yine forma alamıcam Nike den nefret ettiğim için.
Uludağ ÜNİESES
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2010 saat 01:02
Keşke Kappa alsa.Çok hoş formaları var...
Nefer
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2010 saat 01:15
tasarim olarak puma iyiydi geçen sene fiyat olarak ta iyiydi bakalım nike nasıl olacak?
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
egemen Liste gör
Yazar

Egemen Şehitli
  Alıntı egemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2010 saat 01:17
Geçen sezon Nike ile niye yollarımızı ayırdık? Bu sene niye tekrar Nike'a dönüyoruz anlamadım. Puma'ya göre pek bir artısı yok bana göre. İkisi de klasik tasarımların renklerini değiştirip gönderiyorlar formaları.
Yukarı
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
  Alıntı LeeSuger Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2010 saat 01:29
Süper lige ilk çıktığımızdaki forma renkleri mükemmeldi.Bu sene puma'nın kullandığı renkler nike'nin kullandığı renklerden daha cırtlaktı.Bence nike yerinde bir karar.Amblem kontrol edilerek formalar basılmalıdır.
Yukarı
gudumen Liste gör
Yazar

Erhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı gudumen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2010 saat 01:48
Kayseri Erciyessporlu bir arkadaşımın formasını görmüştüm, markası Errea idi. Forma, şort ve bir de klübün orijinal armasını toplam 38 liraya almıştı. Kumaşına, renklerine ve kalitesine hayran kalmıştım(Sanırım Atalanta forması ile birebirdi tasarımı). Sonra internetten araştırdım, sadece forma üzerine uzmanlaşmış adamlar. Akla gelebilecek her türlü spor branşına el atmışlar. Hatta Voleybol milli takımı da bu markayla anlaşmış:

Dikkat ederseniz bize özgü tasarım yapmışlar. Forması İstanbul takımları ve Bursa'dan sonra en çok satılan klüplerden biriyiz. Türkiye pazarında çok bilinen bir marka olmadığı için eğer anlaşırsak tanınmak için kesenin ağzını da açabilirler. 

İlla Adidas, Nike, Puma olmak zorunda değil. Bir formaya 70-80 lira gerçekten fazla. Errea, Joma ve Kappa gibi markaları da yabana atmayalım. Aynı paraya 2 forma alıp birini sevdiklerimize hediye ederiz, fena mı olur? Wink 
Yukarı
Anti_Bizans Liste gör
Yazar

R.Çelik
Yer: EsEs
  Alıntı Anti_Bizans Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2010 saat 02:11
Nike geçmesi çok güzel olur.Puma formaları bana hep kötü gelmiştir.Doğru ise bu haber çok sevindim
Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2010 saat 03:16
Bu yıl benim bildiğim bir tek Trabzonspor NIKE giydi ve tek keliymeyle rezil formalardı, Kappa zamanı TS'nin formaları hep iyidi. Nike geçen sene bize çıkartığı formalarda hiç iyi değildi. PUMA seri üretim versede en azından tasarımları değişikti.
eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 17>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır