eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ÜniESES

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 34>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2007 saat 23:32
sevgili ünieses üyeleri, ünieses'e destek veren kardeşlerimiz, abilreimiz. bugün olduğu gibi bundan sonra da maçları inşallah hep beraber, el ele, gönül gönüle izleyelim. gönlümden geçen budur. ama karar ünieses'in değerli üyelerinindir. bayraklarımızla, kırmızı giysilerimizler, şovlarımızla stattaki yerimiz alıp, her zaman verdiğimiz desteği daha gür bir ses halinde vermeye devam edelim.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
uselen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: Turkey
  Alıntı uselen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2007 saat 23:59
Alıntı yapılan gakkos26

sevgili ünieses üyeleri, ünieses'e destek veren kardeşlerimiz, abilreimiz. bugün olduğu gibi bundan sonra da maçları inşallah hep beraber, el ele, gönül gönüle izleyelim. gönlümden geçen budur. ama karar ünieses'in değerli üyelerinindir. bayraklarımızla, kırmızı giysilerimizler, şovlarımızla stattaki yerimiz alıp, her zaman verdiğimiz desteği daha gür bir ses halinde vermeye devam edelim.

KESİNLİKLE KATILIYORUM....
Türbünlerdeki dağınık tezahüratları gördükçe nekadar birlik olmak gerektiği ve yönlendirici olunması gerekliliği bugünki maçta da görüldü...Altesin bizleri çağırması ve bizlerin onlara desteği güzeldi....Pankartları ve kaşkolları açınca çoğu insan ne oluyor diye dönüp baktı...Varlığımızı dağınık olarak her türbünde değil bir arada olarak göstermeliyiz....

Bugün 20 ÜniESES li bir aradaydı ama biz bir arada olmakta israrcı olursak diğer türbünlerde aralara dağılmış ÜniESESlilerde yanımıza katılacaktır...ESOGU Eskişehirsporlular olarak biz daima açıkta ve bir aradayız bundan sonra...Bir aradayken Hocasıyla öğrencisiyle omuz omuza ne kadar güzel ve eğlenceli maç izlenebileceğini hepimiz bugün yaşadık....

Kocaeli ve Karşıyaka maçında da birlikteliğe devam. Bugün 20 yarın 30 sonra 40.................    
Uğur
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 00:10
Alıntı yapılan uselen26

Alıntı yapılan gakkos26

KESİNLİKLE KATILIYORUM....
Türbünlerdeki dağınık tezahüratları gördükçe nekadar birlik olmak gerektiği ve yönlendirici olunması gerekliliği bugünki maçta da görüldü...Altesin bizleri çağırması ve bizlerin onlara desteği güzeldi....Pankartları ve kaşkolları açınca çoğu insan ne oluyor diye dönüp baktı...Varlığımızı dağınık olarak her türbünde değil bir arada olarak göstermeliyiz....

Bugün 20 ÜniESES li bir aradaydı ama biz bir arada olmakta israrcı olursak diğer türbünlerde aralara dağılmış ÜniESESlilerde yanımıza katılacaktır...ESOGU Eskişehirsporlular olarak biz daima açıkta ve bir aradayız bundan sonra...Bir aradayken Hocasıyla öğrencisiyle omuz omuza ne kadar güzel ve eğlenceli maç izlenebileceğini hepimiz bugün yaşadık....

Kocaeli ve Karşıyaka maçında da birlikteliğe devam. Bugün 20 yarın 30 sonra 40.................    
ewt cok guzel oldu.macın 2. yarısı bizim destek vermemız bile bi hava kattı.zamanla daha ıyı olacagımız dusuncesındeyım.Clap
DK
Yukarı
uselen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
  Alıntı uselen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 00:21
Bundan sonra buluşma yerimiz: açık türbün girişindeki potaların oradaki  türbün.....

Türbündeki yerimiz: Açık türbün Altes'in Hava hastahanesi tarafı...

ESOGU Eskişehirsporlular orada olacak.... Tüm ÜniESES'lileri bekliyoruz.....

Uğur
Yukarı
uselen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
  Alıntı uselen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 00:22
BEN ORADAYIM

1.Uğur Hoca
Uğur
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 00:25
BEN ORADAYIM

1.Uğur Hoca
 2.Emrah AVCIALP
DK
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 00:32
BEN ORADAYDIM

1.Uğur Hoca
2.Emrah AVCIALP
3.Kadir Gürcan
Yukarı
uselen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
  Alıntı uselen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 00:49
Alıntı yapılan ES_Kadir

BEN ORADAYDIM

1.Uğur Hoca
2.Emrah AVCIALP
3.Kadir Gürcan

"Oradaydım" değil yanlış anlaşılmasın... Bundan sonra hep orada olacağım anlamında "BEN ORADAYIM"ı
Uğur
Yukarı
uselen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
  Alıntı uselen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 00:50
BEN ORADAYIM

1.Uğur Hoca
2.Emrah AVCIALP
3.Kadir Gürcan
Uğur
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 01:14
Tabi öyle Uğur hocam TV deki maçları da beraber izleyelim mesela önümüzdeki Erciyes maçını zamanım uyduktan sonra ben hep varım.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 34>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır