eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-10 Sezonu Tribün Performansı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3456>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es-be-eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı es-be-eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 18:42
Büyüklük lafla olmuyor, bu sene bunu bir kere daha gördük...
Gerçekçi ol, imkansızı iste!
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 18:52
Alıntı yapılan banner

Sorunumuz başsızlıktır, lidersizliktir. Bu başsızlık ve lidersizliğin yanı sıra ilkesizlik, felsefesizlik, zaman zaman beyinsizlik en büyük sorunlarımız. Küfür edince mutlu olan azımsanamayacak bir kitle var ve bu kitle gruplardan da ibaret değil. Kişilik bozukluğu bu resmen. Adam küfür edecek rakip bulamazsa futbolcusuna ediyor, hocasına ediyor, olmadı renktaşına ediyor. Futbolu birilerine küfür etmek, her durumda bir günah keçisi bulup ona saldırmak olarak algılayan dünya kadar insan var. Taraftar kisvesi altında kendi egolarını tatmin ediyor aslında. Ve sayı inanılmayacak kadar çok. Bu forumda bu durumlardan durmadan şikayet edip maç esnasında yukarıda bahsettiğim tavırları sergileyen çok insana şahit oldum. O noktada da yapacak birşey kalmıyor maalesef. Zaten herkes yeterince samimi olsa bunlar yaşanmaz. Ama söylem farklı davranış farklı olunca ortaya bu durum çıkıyor.

Rezil bir sezondu bana göre. Hadi geçen sene lige yeni çıkmıştık yeni yeni yapılanıyorduk ama bu sezon olan biten gelecek sezonların habercisi gibi bana göre. Seneye durum daha da vahimleşecek gibi. Ve her geçen gün insanlar tribünlerden uzaklaşıyor olup biten karşısında. Bu işlerin düzelmesi de çok çok zor. Zira beyinler sakat. 
Ahhhh canim kardesim bence sorun bassizlik degil,Herkesin bas olmaya kalkmasi.Ben size kendini lider sanan,bas sanan en az on kisi sayabilirim.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı mehmet26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 18:59
Öyle olaylar olmaya başladı ki artık çözüm yolu aramaktan,şöyle yapalım-böyle yapalım demekten sıkıldım.Her geçen gün daha kötüye gidiyor "Eskişehirspor Taraftarı" kavramı.Yanına 5-6 arkadaşını alan gidip birini bıçaklıyor,laf tüm camiaya geliyor.

Köşeme çekildim artık,kim ne yaparsa yapsın umrumda değil.Kendimden ve etrafimdakilerden emin olduktan sonra gerisi bir önem arz etmiyor.Çok çok bunaldım çünkü.
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
ŞoVaLyE Liste gör
Deneyimli Yazar

Yağız Özgür
Yer: Eskişehir
  Alıntı ŞoVaLyE Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 23:34
Belki de bizi  sezon boyu sadece bir maçta onu da uzaktan izlemiş 2 kişinin taraftarımız hakkındaki kısa ama anlamlı yorumları:

1.kişi....
Yılın en antipatik tribününde en çok oyu Eskişehir almış ama ne kadar en antipatikler onlar gibi gözükseler de süper ligin en iyilerinden biri de onlardı :%29
Oyum en antipatikte Eskişehir, en iyisi de Eskişehir, nasıl bir çelişkideysem :%29

2.kişi.....
Bu senin değil, EsEs tribünlerinin çelişkisi. Yelpazelerinin bir tarafı ile öbür tarafı arasında uçurum var. En yamyam da onlarda en kültürlüleri de onlarda, otokontrol sıfır.
Kavgam da, Sevdam da ESES
Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
  Alıntı h.tamer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 23:46
öncelikle aramızdan esesime takımına sahip çıkmakla tribünle alakası uzaktan yakından olmayan kişileri uzaklaştırmak küçüçük bi kıvılcım arayan milletle kavga için küfür tartışma yapmak isteyen bunlar bakıldığında hemen kendilerini belli ediyorlar sonrasında gruplar artık birleşsin zaten o potansiyel var sallarız türkiyeyi ama böyle sadece kendimizi kandırırız
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2010 saat 00:25
İçerde bu stada rağmen takıma itici güç olduk, deplasmanda Türkiye çapında oldukça sağlamız.

Taraftarlar olarak bu sezonu nasıl geçirdiğimizle ilgili olarak hazırladığım foto-roman tarzında bir değerlendirme ;

http://felsefesis.blogspot.com/2010/05/eskisehir-tribunleri-2009-2010u-nasl.html
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
  Alıntı Sephodyrm Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2010 saat 00:34
Alıntı yapılan es_emre26

İçerde bu stada rağmen takıma itici güç olduk, deplasmanda Türkiye çapında oldukça sağlamız.Taraftarlar olarak bu sezonu nasıl geçirdiğimizle ilgili olarak hazırladığım foto-roman tarzında bir değerlendirme ;http://felsefesis.blogspot.com/2010/05/eskisehir-tribunleri-2009-2010u-nasl.html

Eline sağlık Emre.Çok güzel bir değerlendirme hazırlamışsın.Hakikaten güzel olmuş.
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
efsanegeridöndü Liste gör
Yazar

YILMAZ KIVIRCIK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı efsanegeridöndü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2010 saat 08:44

Kim ne derse desin, futbol şiddet değildir, futbol holiganlık değildir, futbol adam bıçaklamak hiç değildir, böyle söyleyerek daha kaç klübe düşman olacağız bu ülkede ( Sakarya, Antalya, Bursa, Ankaragücü, Kocaeli, Karşıyaka v.s.) Yeter artık kendimize gelelim gerçekten... 

EFSANE KOLAY OLUNMUYOR...
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
  Alıntı enES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2010 saat 09:39
Tribün Performansı ölçütü bana göre sahamızda kaç maçta rakip taraftara kendimizi alkışlatıp hayran bıraktık, kaç kişi bizim tribünlerden çıkarken ES-ES li oldu bu olmalıdır..
sizce kaçıncı olmuşuzdur??
Yukarı
leventes26 Liste gör
Deneyimli Yazar

LEVENT
  Alıntı leventes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2010 saat 09:43
[QUOTE=efsanegeridöndü]

Kim ne derse desin, futbol şiddet değildir, futbol holiganlık değildir, futbol adam bıçaklamak hiç değildir, böyle söyleyerek daha kaç klübe düşman olacağız bu ülkede ( Sakarya, Antalya, Bursa, Ankaragücü, Kocaeli, Karşıyaka v.s.) Yeter artık kendimize gelelim gerçekten... 

[/QUBuna bide Trabzon u koy tam olsun Big%20smile ondan sonra deplasmana gittiğimizde gezemiyoruz deriz daha çok bekleriz şehir girişlerinde adamlar oturup düşünmuyorlarda facede birbirilerine beste yapıyorlar
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3456>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır