eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-2011 Transfer Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 729>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2010 saat 02:10
Çok iyi bir ön libero almamız lazım bu sene oynanan futboldan daha iyi bir futbol izlemek istiyorsak. Ön liberolarımız elinden geleni yapıyor hepsini seviyoruz ama hiç biri pas dağıtacak, defansla ofans arasındaki bağlantıyı kuracak, gerektiğinde oyunu hızlandırıp, gerektiğinde yavaşlatacak özellikler yok. Bunun giderilmesi lazım. Defans ile ofans arasındaki bağlantıyı böyle pas yapacak biriyle kuramazsak hem ofansımızdan yeterli veremi alamayız hem de dan dun futbol oynuyoruz eleştirileri devam eder.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
oyaman Liste gör
Usta Yazar

oyaman
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2010 saat 02:20
yapılacak transferler mevcut futbolcularımızdan daha kaliteli olmalı. prensip bu.
yoksa hiç boşuna uğraşılmasın.
benim gördüğüm kadarıyla takımda kalması gerekenler :
ivesa , nadareviç , volkan , koray , erkan , aydın , sezer , adem .

bu kadroya yapılacak kaliteli transferlerle zirveye oynarız , hiç şüphem yok.
ilk aklıma gelenler ,beğendiklerim;
defansa ömer erdoğan,, sol açık antepten olcan , orta sahaya selçuk, sezer badur,
forvet, batuhanı almışız, antepten yada gençlerden mustafa .
elbet biraz maliyetli bunlar, yada en az bu kalitede olabileceğini düşündüğümüz ,isabetli kaliteli yabancı transferler.
yönetimimize başarılar diliyorum ve bu sene bu işi bitirelim diyorum.
KKŞ..KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
BİZ ! ESKİŞEHİRSPORUZ !
Yukarı
AhmetTarik Liste gör
Usta Yazar

Ahmet Tarık
Yer: Ankara,Eskişehi
Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2010 saat 02:20
Batugol ve Erkan'la forvet ve sağ açık sorunumuz çözüldüğüne göre..

Bir sağ bek, bir ön libero, bir sol açık..

Stoper olarak Zapo konuşuluyor.
Tek dileğim Allah'tan, seni şampiyon görmek..
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2010 saat 02:42
Alıntı yapılan banner

Çok iyi bir ön libero almamız lazım bu sene oynanan futboldan daha iyi bir futbol izlemek istiyorsak. Ön liberolarımız elinden geleni yapıyor hepsini seviyoruz ama hiç biri pas dağıtacak, defansla ofans arasındaki bağlantıyı kuracak, gerektiğinde oyunu hızlandırıp, gerektiğinde yavaşlatacak özellikler yok. Bunun giderilmesi lazım. Defans ile ofans arasındaki bağlantıyı böyle pas yapacak biriyle kuramazsak hem ofansımızdan yeterli veremi alamayız hem de dan dun futbol oynuyoruz eleştirileri devam eder.

Kesinlikle doğru . Mevcut ön liberolarımız bu anlamda yeterli değil Aurelio tarzı iyi bir ön libero şart . Fransa Ligi'nde bu tip oyuncular bulmak mümkün hem fizik olarak güçlü hem de iyi pas yapan çok iyi ön liberolar var . Stoper , sol açık bölgeleride zayıf noktalar . Ayrıca Sezgin yedek stoper olarak düşünülmeli sağ beke Koray'ı zorlayacak istikbal vaad eden bir genç alınmalı . Murat giderse yine Volkan'ı zorlayacak gelecek vaad eden bir sol bek alınmalı . Alternatif oyuncular genç ve pahalı olmayan isimlerden seçilirse ilk 11' alınacak isimlere daha çok para harcayabiliriz diye düşünüyorum .
Yukarı
kanlıpınarlı Liste gör
Yazar

samet arslan
Yer: istanbul
Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2010 saat 02:46
stopere zapo yeterli olur bence sezgin de yedeği olur zaponun bir sol açık ve bir dirençli önlibero takıma yetecektir artık. sol açık kesinlikle yurt dışından transfer edilmeli biraz kumar oluyor ama yurtdışı transferi önümüzde koca bir yaz var en iyisi bulunup takıma katılır. yerli sol kanat oyuncusu malesef yetiştiremiyoruz bu büyük eksik türkiyede iyi sol kanat dediğimiz oyuncu bi elin parmaklarını geçmez yerli olarak. ön libero da ise yine yabancı tecrubesiyle alpere katkı sağlayacak lider kimlikli bir oyuncu olmalı yine. bu oyuncu almanyadan olabilir besiktas 2 önliberosunu da oradan aldı 2si de gayet basarılı almanyada istenilen özellikte oyuncuları bulmak kolay olacaktır bence. bir de sağbek solbek stoper bu mevkilere milandan genç yetenekler kiralanabilirse bu ligi sallarız bu sene diye düşünüyorum...
SENİN İÇİN ES-ES SENİN İÇİN
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2010 saat 03:55
Alıntı yapılan kanlıpınarlı

stopere zapo yeterli olur bence sezgin de yedeği olur zaponun bir sol açık ve bir dirençli önlibero takıma yetecektir artık. sol açık kesinlikle yurt dışından transfer edilmeli biraz kumar oluyor ama yurtdışı transferi önümüzde koca bir yaz var en iyisi bulunup takıma katılır. yerli sol kanat oyuncusu malesef yetiştiremiyoruz bu büyük eksik türkiyede iyi sol kanat dediğimiz oyuncu bi elin parmaklarını geçmez yerli olarak. ön libero da ise yine yabancı tecrubesiyle alpere katkı sağlayacak lider kimlikli bir oyuncu olmalı yine. bu oyuncu almanyadan olabilir besiktas 2 önliberosunu da oradan aldı 2si de gayet basarılı almanyada istenilen özellikte oyuncuları bulmak kolay olacaktır bence. bir de sağbek solbek stoper bu mevkilere milandan genç yetenekler kiralanabilirse bu ligi sallarız bu sene diye düşünüyorum...

hiç katılmıyorum
zapo, sezgin'in kramponunun çamuru olamaz bence.
lugano-toraman-neill ayarında futbolcular önerin bari bi şeye benzesin..
Yukarı
prenspamukses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: United States
Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2010 saat 04:16
[QUOTE=banner] Çok iyi bir ön libero almamız lazım bu sene oynanan futboldan daha iyi bir futbol izlemek istiyorsak. Ön liberolarımız elinden geleni yapıyor hepsini seviyoruz ama hiç biri pas dağıtacak, defansla ofans arasındaki bağlantıyı kuracak, gerektiğinde oyunu hızlandırıp, gerektiğinde yavaşlatacak özellikler yok. Bunun giderilmesi lazım. Defans ile ofans arasındaki bağlantıyı böyle pas yapacak biriyle kuramazsak hem ofansımızdan yeterli veremi alamayız hem de dan dun futbol oynuyoruz eleştirileri devam eder.

Kesin dogru bir tespit ama bu oyuncuyu Turkiyeden bulamayiz,Emre ve Ernst disinda kimsede bu saydiginiz ozellikte onlibero yok Mehmet Topal'i begenmiyorlar..Bence paraya kiyip ust duzey liglerden 30,31 hatta 32 yasinda ama hala dayanikliligi ve gucu yerinde,o bolgenin aradigi tecrubeye sahip bir oyuncu almaliyiz.Ayni sekilde Nadarevic'in kaldigini varsayarsak bence stoperede ayni ozelliklerde,cevik,hizli birebirde rakipten uzun kosularda fark yemeyecek ve cok tecrubeli bir oyuncu almaliyiz..Bu bolgelerde yas cok onemli degil hatta 30,31,32 ye kadar cikabiliriz..Ust duzey stoperlerde yas tecrubeyi getirir,hele birde Italya,Ingiltere kokenli bir stoper olursa gercekten seneye kadro cok is yapar..Umarim basinda cikan Bulgar Umit milli haberi dogru degildir,cunku 2 yildir yabanci transferinde 100/25 fayda saglayabildik artik supriz aramayalim ve bilinen kariyerli 3 cok iyi yabanci alalim.
Yukarı
eskioğuzeses Liste gör
Usta Yazar

oğuz özkara
Yer: kktc
Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2010 saat 04:33

Bİzim defansta en büyük eksikliğimiz oyunu kuracak en azından pasla oyuna başlayacak defans elemanıdır.Hocamızın,bu sebeple El Saka da ısrar ettiğini ve doğru yaptığı düşünüyorum.Bu sebeple Naderaviç-Zapo(olursa) ikilisine dair kuşkularım var.Ve Bursasporda da Zapo-İbrahim ikilisi bir birlerinin yerine oynama sebebi olarak Ertuğrul Hocanın onları hızlı ve markaj yapan stoper olarak oynatıp,Ömer Erdoğanla topu pasla oyuna sokma amacında olduğunu düşünüyorum.

Bize hızlı,arkaya sarkan toplara yetişebilecek ve topu biran evvel orta saha elemanlarına pas atacak bir stoper lazım.Ama Müjdat abinin dediği gibi topu aldıktan sonra dikine pas atabilecek,oyunu açabilecek ve takımı rahatlatabilecek ön libero almamız şart.Bu konuda ilk günden beri Alper oyun zekasının iyi olduğunu ve ofansif güç olarak takımdaki en iyi ön libero olduğunu düşünüyorum.Alınacak ön libero iki yönlü ama Alperden daha tecrübeli ve kendine güvenen bir isim olmalı.

Umarım çok şey istememişimdir:)

Şampiyonluk umrumda değil,sen yeterki yürekten oyna Eskişehir
Yukarı
26BK222 Liste gör
Deneyimli Yazar

BuRaK
Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2010 saat 04:48
Yönetime raporunu veren Çalımbay’ın her mevkiiye en az bir futbolcu alınmasını istediği öğrenildi. Özellikle kulüpleriyle sözleşmesi bitecek olan isimlere yönelen Kırmızı-Siyahlılar’ın listesinde Sivasspor’dan Mehmet Yıldız, Antalyaspor’dan Necati Ateş’in olduğu ifade edildi.

kaynak fanatik
Maziyi Savura Savura ES !!!
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2010 saat 05:11
Alıntı yapılan 26BK222

Yönetime raporunu veren Çalımbay’ın her mevkiiye en az bir futbolcu alınmasını istediği öğrenildi. Özellikle kulüpleriyle sözleşmesi bitecek olan isimlere yönelen Kırmızı-Siyahlılar’ın listesinde Sivasspor’dan Mehmet Yıldız, Antalyaspor’dan Necati Ateş’in olduğu ifade edildi.

yine kolpa haber yine fanatik..
kolpa haber olmasından başka alternatifi de yok zaten
m.yıldız-necati ne yaaaaaaaaa ?
ümitle mehmet kalsın daha iyi..ne alaka ?

kaynak fanatik
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 729>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,719 saniyede hazırlanmıştır