eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBatuhan Karadeniz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 816817818819>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
oldcity65 Liste gör
Yazar

koray
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2013 saat 18:48
Asıl zarar takıma dönerse olur hem maddi hem manevi
Yukarı
maskelibalo Liste gör
Deneyimli Yazar

Lafazan Oktay
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2013 saat 21:32
Alıntı yapılan oldcity65

Asıl zarar takıma dönerse olur hem maddi hem manevi

Takıma dönsün demedik ki, ama bizim lisanslı sporcumuz. Bonservisi bizde. Eskişehir sınırlarına bir daha girme demek 2 milyon Euro'dan vazgeçtik bonservisini al git demekle aynı şey. Hele hele transfer olma ihtimali kalmamışken ve adam sözleşmesinin yükümlülüklerini yerine getirmeden, A2 ile idmana maça çıkamadan parasını mı alacak bizden?

Burda bizim bonservisine sahip olmaktan doğan haklarımız neler? kiralık giden bir futbolcu sözleşmesini feshettiğinde bonservisi bizde olduğundan bizim takımın oyuncusu oluyor, bizim burada ona yaptırımlarımız ne olabilir?
Parasını hangi takımdan alacak sezon sonuna kadar? Bu oyuncuyu A2ye yollama hakkımız var mı? Ya da gittiği yerde huzursuzluk yarattığı için para ödememe/sözleşme dondurma hakkımız var mı? Bu soruların cevabını bende merak ediyorum.
Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2013 saat 22:59
Alıntı yapılan jack_sparrow

benim anlamadığım deportivo ne diye almak istemiş kadrosuna

Almadılar değil alamadılar FİFA kuralları gereği bir futbol bir sezonda en fazla iki farklı kulüpte forma giyebilir. Sezon başında bizde olduğu için sonrada malum yerde, ve şimdi 3. yer yok. Ben yorum yapmıyorum fazla ama bir süre hak etmesi şart girmesi açısından şuan oynayan herkese saygı açısından para veriyoruz kadro girmesine gerek yok hemen. Katılsın idmana eğer hak ediyorsa girsin kimse bir şey demez sonuç olarak para verdiğimiz bir oyuncu.
Yukarı
es-metu Liste gör
Deneyimli Yazar

Ayhan
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2013 saat 01:37

doğrusu deportivo olayının spekülatif olduğunu düşünüyorum. ispanya ligi böyle kolay karavana atmaz bence. sonuçta kaç yıldır dikiş tutturamamış bir oyuncu.

paramızı kurtaralım konusunda hemfikirim o ayrı... 
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2013 saat 02:18
Anasının babasının adam edemediğiyle biz mi uğraşacağız,ya kendine çeki düzen verir yada ömür boyu sürünür.Bizde vadesini doldurdu geri dönüşü olmaz.
S.nalbant
Yukarı
Erkandes Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2013 saat 08:22
Hadi kabahat eses teydi, hocadaydı kardeşim problem yaşamadığın teknik adammı kaldı Türkiyede..Alt liglerdede hayatta oynayamazssın oralardada kapris yaparsın sonunu kendin belirleyeceksin.sana artık kimse inanmaz.yazık ettin kendine..senin oynayacğın yer amatör küme..orada ister antrenman yaparsın ister oynarsın ister oynamazsın.ister kapris yaparsın kaprisini kimse ...lemez...sen amatörde pişte gel geriye döneceksin amatörden
Türk milleti zekidir çalışkandır.M.K.ATATÜRK
Yukarı
EGELİ Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZER
Yer: EREĞLİ
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2013 saat 10:33
Bütün Türkiye Yıldırım Demirörene 8-10 milyon euroya futbolcu kakalarken biz bu vatandaşı 2 milyon euroya alma saflığını gösteren tek kulübüz. Bununla iftihar etmeliyiz. Adam bizim sayemizde para kazandı biraz.
Yukarı
fatih_hayati Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih Hayati ÇAKIR
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2013 saat 10:49
Deportivo mali krizdeymis ve batuhanın transferine kısa vadede para verilmeyecek seklinde mac bası gibi anlaşılmış bir süre de batuhanın ucretini menajeri karşılayacak şeklinde anlaşmışlar pazarlama tekniği olarak yoksa İspanyada ligin son sırasındaki takım hazır futbolcu ister bir nevi reklam. Gitsin Bank asyaya göstersin kendini
Es-Es Es ki ki ki eski eski es
Yukarı
hakan_wery Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2013 saat 11:45
yanlışlıkla mıdır nedir 818 sayfasında olacağı yerde 1.sayfaya gtmiş bir baktım 1.sayfada "batuhan hayırlı olsun, faydalı olağına inanıyorum, başarılar batuhan" diye gördüm inanmıyacaksnız kalbimin atışı değişti.kan beynime sıçradı.
Walla ne yalan söyleyeyim.bir anda batuhan tekrar geldi sandım ve delirecektim az kalsın.meğersem 1.sayfaymış :))))) pazar pazar şakaladım kendimi:P

Yukarı
okyees Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: ANKARA
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2013 saat 14:13
Konuşmaya değmez çok uzadı konu
benim sevdam siyah kırmızı
http://img517.imageshack.us/img517/6845/es1qq9.jpg
ever,everywhere biggest ESES
Yukarı