eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

5 Haziran Olağan Genel Kurul

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 59>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2010 saat 17:52
Alıntı yapılan ŞaHiN

Alıntı yapılan ŞaHiN

Aşağıda belirttiğim konu 20.05.2008 tarihinde açılmış.. Bu konu açıldığında başvuruda bulunan, Alper Uruş (baba) ve Ayhan Ünal (ashanye) şu an Eskişehirspor Kulübünün Kongre üyesi.. Bu konu açıldığında 300 kişi üye başvurusunda bulunsaydı en az Halil Ünal kadar söz sahibi olacaktık..

http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=1059&KW=kul%FCbe+%FCyelik&PN=1

Evet.. Hadi cevap verin !!! Nerede üyelik isteyenler ?

Üye online: emrahes, ESkisigibiES, esesfan, canba, esesim, Fanatik26, immense, zecapone, eFsAnE UyAnDı, eskilk26, Argon18, akkoray, dewran, NURİ, pelitahmet, atiso, motta, 26eses26, hamdiozen, 26KA26, melih_es26, omer_2626, 26_Serdar_26, ESCOBAR !, 19061965, d0rli0n, kırmızışimşek, xenon26, kraleses, Volkan, soyluman, optimus, esesozgur, okankaramese, kavies, forzes, ESESLİ EMRE 26, dentist, belaes, memolb, nmut, eskikral, scetintas, esesim_benim, eses88, technic, gakkos26, eses esin, CAPTAİN, Matador26, anadoluyildizi, gascoigne26, target26, Casus_ESES, electric26, weswas, it was 1965

++++

http://www.eskisehirspor.com/forum/members.asp

Sevgili Arkadaşım Cem E. hariç bir Allah'ın Kulu da cevap vermemiş / verememiş..
Hiç kimse ah vah çekmesin..

Sevgili Şahin,

Seninle bir araya geldiğimizde sohbetlerimizn büyük bir kısmının "üyelikler" ile ilgili olduğunu bilmem hatırlatmama gerek var mı?Wink

Benim bu konudaki düşüncelerimi yakından bilen birisi olarak, senin bu konudaki sitemli yazılarına hem katıldığım hem de katıl(a)madığım yerler olduğunu bir kez daha belirtmek isterim.

Sana katıldığım nokta; Geleceğimize sahip çıkabilmek adına üyeliklerin maddi imkanı olan renktaşlarımızca bir an evvel başlatılması. Bu konuda www.eskisehirspor.org dan "Üyelikler" kısmından üyelik başvuruları rahatlıkla yapılabiliyor. Bunu birçok konu başlığında defalarca birçok kişi belirtti. (Halen nasıl üye olunacağı soruları bu nedenle malesef bana çok da inandırıcı gelmiyor artık.)

Üyelikler konusunda senin yazmış olduğun yazına katılamadığım nokta ise, Üyeliklerin yönetimlerce sadece vatandaşlardan para toplama meselesi gibi görülmesi, yaygınlaştırma politikalarının düşünülmemesi, tüzükte iyileştirme yapılmaya çaba sarfedilmemesi ve hem kulübe hem de üyelere avantaj sağlayacak hamlelerin düşünülmemesiydi.  Senin de bildiğin gibi eski forumda da uzunca bir dönem bu konu tartışılmış vefakat özellikle giriş aidatları ile yıllık ödemelerin yüksek olması, taksitlendirilmemesi, üye olanlara herhangi bir imkan sağlanmaması, üye kabulü için yasal sürede cevap verilmemesi vb. nedenlerden dolayı üyeliklere gereken ilgi gösterilmemişti. Tüzüğün yenilenerek güncellenmesi beklenmişti.

Bugüne gelindiğinde ise, üyelikler konusundaki akıllarda soru işareti bulunan durumlar gerçekten üzücü ve geleceğimiz adına endişe verici bir durumdur. Umarım yönetim 20 Mayıs tarihinde tüm üyelerin isim ve üye giriş yılı bilgilerini yayınlayarak büyük bir adım atar. Sonrasında ise, genel kurulda üyelikler ile ilgili tüzük değişikliği yaparak büyük katılımları sağlayacak gelişmelere öncülük eder. Bakalım bekleyip göreceğiz. Gene eskisi gibi mi olacak? yoksa bir süprizle mi karşılaşacağız. Umarım 2. seçenek olur ve üyelikler ile ilgili yeni başlangıçlara hep beraber şahit oluruz.
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
kaansrdr Liste gör
Usta Yazar

kaan
  Alıntı kaansrdr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2010 saat 19:54
Yasal olarak ve UEFA kurallarına göre kulübe üye olan olduğu tarihten itibaren oy kullanma haklarına sahiptir.TFF'nu kulüpleri bu konuda bir yazı ile uyarmış,tüzük değişiklerini gerçekleştirmeleri istenmiştir,Ne yazık ki yönetim tüzük değiştirme zahmetlerine katlanmamıştır,TFF'na UEFA kulüp lisansı talep edildiği takdirde yönetim lisansı alabilmek için bu maddeyi değiştirmek için olağanüstü toplantı yapmak zorunda kalacaktır.
Yöneticilik sadece maç oynatma sanatı değil,İdari konulardada Taraftarların haklarınıda koruma sanatıdır.
Kulüpleri şampiyon yapan Genel Kurullardır.
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 23:53
genel kurula misafir olarak katılabiliyormuyuz, yani seyirci olarak.genel kurulda açığın üstünün kapatılmasını hatırlatmak lazım.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
umuthalaza Liste gör
Yazar

Umut
  Alıntı umuthalaza Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 23:59
Kongrede Halil Ünal'a rakip çıkacak mı?Bu konuyla ilgili bilgisi olan var mı
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 00:00
Alıntı yapılan umuthalaza

Kongrede Halil Ünal'a rakip çıkacak mı?Bu konuyla ilgili bilgisi olan var mı

En kötü ihtimalle Eskod (Eskişehirspor'u Koruma Derneği) rakip olacak gibi duruyor.
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
esk_26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı esk_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 00:27
Kongre heyecanı başladı
18 Mayıs 2010 Salı

Eskişehirspor’da kongre heyecanı başladı. Yönetim kurulu kongre kararı aldı.
Süper ligin sona ermesi ile birlikte Eskişehirspor’da kongre gündeme geldi. Dün Halil Ünal başkanlığında toplanan Eskişehirspor yönetimi kongre kararını resmen aldı. Alınan karar doğrultusunda Eskişehirspor’un genel kurulu 5 Haziran tarihinde Özgüven tesislerinde yapılacak. İlk toplantıda çoğunluk sağlanamadığı taktirde ikinci toplantı 12 Haziran tarihinde yine aynı yer ve saatte yapılacak. Kongrede seçimlerin yanı sıra tüzüğün tamamen değişmesi maddesinin bulunması dikkat çekici.
Yeni yönetimin belirleneceği genel kurulda kaç listenin çıkacağı ise şimdiden merak konusu oldu. Bu arada Eskişehirspor başkanı Halil Ünal ve eski başkan Nebi Hatipoğlu geçtiğimiz hafta içinde Kızılcıklı’ da bir restaurantta bir araya gelerek yemek yediler. İki başkanın yemekte Eskişehirspor kongresi üzerine bir ön görüşme yaptıkları gelen haberler arasında. Bilindiği gibi Eskişehirspor kongresi öncesinde tartışılan en büyük konu kulübe yapılan yeni kayıtlar. Bu kayıtlar spor kamuoyunda etik olarak kabul edilmezken yasal olarak ise doğru bulunuyor.Şimdiden görüşmelerin ve kulislerin başladığı Eskişehirspor kongresinin hareketli geçmesi bekleniyor.

http://www.istikbalgazetesi.com/index2.asp?sec=1&newscatid=8&newsid=57888
Yukarı
ESfeverES Liste gör
Usta Yazar

Murat Soylu
Yer: Almanya/Voerde
  Alıntı ESfeverES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 01:15
Tekgöz, Başkanlık yarışına hazırlanıyor

Eskişehirspor kulübünde çeşitli dönemlerde yöneticilik, Mali Asbaşkanlık ve 2. Başkanlık görevlerini yürüten İş Adamı Erdoğan Tekgöz´ün, 5 Haziran da yapılacak Olağan Genel Kurul´da, Başkanlık yarışına girmek için çalışmalara başladığı öğrenildi. (...)

http://www.sakaryagazetesi.com.tr/haber_detay.asp?gorus=111897&hab=Avrupa%20Kap%C4%B1s%C4%B1n%C4%B1%20bu%20kez%20a%C3%A7aca%C4%9F%C4%B1z

Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 01:20
İmkanım olsaydıda üye olabilseydim kongrede söz sahibi olabilseydim keşke . Burada kuru kuru yazmakla olmuyor bu forumda da dışarda da düzenden şikayetçi olan ama sadece konuşan 100'lerce taraftarımız var . İmkanınız varsa lütfen kongreye üye olun klübümüze sahip çıkın .

Taraftar olarak kurumsal konularda olsun hesap sormada olsun pek bir etkimiz yok . Dolayısı ile isteyen istediği gibi at koşturuyor . Millet alt liglerde kurumsallaşırken biz hala aynen devam ediyoruz .
Yukarı
güray yüksel Liste gör
Yazar

güray yüksel
  Alıntı güray yüksel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 12:10
Alıntı yapılan desperadomt

genel kurula misafir olarak katılabiliyormuyuz, yani seyirci olarak.genel kurulda açığın üstünün kapatılmasını hatırlatmak lazım.

tabiki genel kurula herkes katılabiliyor. ben şimdiye kadar çok katıldım
ama söz hakkı olmuyor. sadece 240 liralık yıllık aidatını yatıran kongre üyelerinin söz ve oy hakkı oluyor.
Yukarı
esk_26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı esk_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 15:06
Bu sene hayırlısıyla bitti
Fakat onumuzdeki sene hedef kuskusuz avrupa olucaktır.
Avrupaya katılacagımız zaman onumuze bircok prosüdür koyucaklar bu prosüdürlerin bircogu bizde mevcut değil ornek olarak bakarsak
Uefa bu stadda hayatta mac vermez
Eğer gercektende hedefimiz olucaksa hedef dogrultusunda calısmalar baslanmalı. Onumuzde Bursa ornegi var onların stadınada mac verilmemesi soz konusu ama adamlar sezon bıter bıtmez kazmayı vuracaklarını duyurdular ve araya sıkıstırmaya calısıyorlar hemde onların stadı bızim stada gore daha iyi olmasına ragmen.
Biz seneye avrupaya gidebilmemiz durumunda ben hic sanmıorum 2 3 aylık donemde yapılacak bir tadilatta uefa bu stada mac versin

Bir diğer konuda sayın Halil Ünal transfer calısmalarına basladı iyi güzel fakat kendi secileceğine cok emin gbi (büyük ihtimalle yine secilecektir) para harcamaya goz boyamaya calısıyor. Belki yeni gelicek yonetım bazı seyleri istemeyecek parayı baska yerlere yatıracak farklı yerlede kullanıcak
Fm oynayanlar bilir Baskanlık kongresi yaklastıgı zaman bütceye amborgo koyulur bu olay benim Eskisehirspor u yonetırken basıma geldi Halil Ünal gitti baska biri gelmisti
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 59>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır