eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

5 Haziran Olağan Genel Kurul

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 59>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2010 saat 15:13
Alıntı yapılan ESkisigibiES

Sayın Şahin Özmen siz ve sizin gibi sevgili abilerimiz başvuru ile para yatırma işleminin aynı anda olmadığını söyleyip bizi yanılttığı için boşa beklemişiz bunca zaman.Şu an müsaadenizle Gökmeydandan gidip para yatırmam gerekiyor.Tongue

CEM E. İlla bi bahane bulup çamur atacan ya, at bakalım.. Sanki ben Çemişgezeksporluyum, sen artvin hopa..

Yapmadım, etmedim, takip etmedim, Hatalıyım diyeceğine, çamur atıyorsun.. Resmi site yenilenmeden önce yapacağın herşey bir bir yazıyordu orada..
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2010 saat 15:24
Alıntı yapılan ŞaHiN

Sayın Şahin Özmen siz ve sizin gibi sevgili abilerimiz başvuru ile para yatırma işleminin aynı anda olmadığını söyleyip bizi yanılttığı için boşa beklemişiz bunca zaman.Şu an müsaadenizle Gökmeydandan gidip para yatırmam gerekiyor.Tongue

CEM E. İlla bi bahane bulup çamur atacan ya, at bakalım.. Sanki ben Çemişgezeksporluyum, sen artvin hopa..

Yapmadım, etmedim, takip etmedim, Hatalıyım diyeceğine, çamur atıyorsun.. Resmi site yenilenmeden önce yapacağın herşey bir bir yazıyordu orada..
Kusura bakmayın saygıdeğer Şahin Özmen ağabeyim.Ben yüksek egolu bir insan olduğum için bu söylediklerini itiraf etmem imkansız.LOL

Haklısınız böylesine önemli bir konuda aylardır bana dönecekler diye beklemek saçmalık.Şu an gidip ilgili hesaba aidatımı yatırıyorum.
Özür dileyerek Gökmeydanı terk ediyorum.Big%20smile
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2010 saat 15:49

Alıntı yapılan

Alıntı yapılan

dönecekler
Durum bu kadar vahim demekki.......LOLLOL
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2010 saat 11:05
http://www.eskisehirspor.org/uyelik.asp
Yukarı
güray yüksel Liste gör
Yazar

güray yüksel
  Alıntı güray yüksel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2010 saat 11:35
gültekin güvensoy inşallah bu kongrede listeye girmez
çok para veriyor diye halil ünal listeye alıyor bu adamı
bir de dikkat edin tff temsilcisi olarak görevlendiriliyor
aziz yıldırım anadolu kulüplerine bu şekilde adam sokarak federasyon üzerinde elini güçlendiriyor
normalde 7 oyu olmasına rağmen bu şekilde 25-30 oya ulaşıyor
böyleliklede tff başkanlarına baskı kuruyor. kendi istediğini yaptırmaya çalışıyor.
biz de adam çok para veriyor diye bu oyuna alet oluyoruz.
Yukarı
ESEFE Liste gör
Deneyimli Yazar

Efe
Yer: EStanbul
  Alıntı ESEFE Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2010 saat 12:03
Alıntı yapılan güray yüksel

Sadece Gültekin Bey ile sınırlı tutmalayalım kendimizi..

Yeni üye olanlarıda unutmalayalım..

Zafer Güvensoy
Mahir Güvensoy
Gökmen Güvensoy
Levent Güvensoy
Simssiyah - Kıpkırmızı
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2010 saat 12:09
Alıntı yapılan ESEFE

Alıntı yapılan güray yüksel

Sadece Gültekin Bey ile sınırlı tutmalayalım kendimizi..

Yeni üye olanlarıda unutmalayalım..

Zafer Güvensoy
Mahir Güvensoy
Gökmen Güvensoy
Levent Güvensoy

Biz, Benim 1 sayfa önceki yazdıklarıma cevap bulamaz isek, Kimler Gelir, Kimler Geçer. Biz forum köşelerinde yazar dururuz..
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2010 saat 12:14
Alıntı yapılan ŞaHiN

Aşağıda belirttiğim konu 20.05.2008 tarihinde açılmış.. Bu konu açıldığında başvuruda bulunan, Alper Uruş (baba) ve Ayhan Ünal (ashanye) şu an Eskişehirspor Kulübünün Kongre üyesi.. Bu konu açıldığında 300 kişi üye başvurusunda bulunsaydı en az Halil Ünal kadar söz sahibi olacaktık..

http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=1059&KW=kul%FCbe+%FCyelik&PN=1

Evet.. Hadi cevap verin !!! Nerede üyelik isteyenler ?

Üye online: emrahes, ESkisigibiES, esesfan, canba, esesim, Fanatik26, immense, zecapone, eFsAnE UyAnDı, eskilk26, Argon18, akkoray, dewran, NURİ, pelitahmet, atiso, motta, 26eses26, hamdiozen, 26KA26, melih_es26, omer_2626, 26_Serdar_26, ESCOBAR !, 19061965, d0rli0n, kırmızışimşek, xenon26, kraleses, Volkan, soyluman, optimus, esesozgur, okankaramese, kavies, forzes, ESESLİ EMRE 26, dentist, belaes, memolb, nmut, eskikral, scetintas, esesim_benim, eses88, technic, gakkos26, eses esin, CAPTAİN, Matador26, anadoluyildizi, gascoigne26, target26, Casus_ESES, electric26, weswas, it was 1965

++++

http://www.eskisehirspor.com/forum/members.asp

Sevgili Arkadaşım Cem E. hariç bir Allah'ın Kulu da cevap vermemiş / verememiş..
Hiç kimse ah vah çekmesin..

Yukarı
ayk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Ayeken
Yer: Eskişehir
  Alıntı ayk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2010 saat 12:55
Şimdi kesin adaylar kim bilen var mı acaba?
" seni bizim kadar seven oldu mu? "
Yukarı
komutan Liste gör
Yazar

serkan
Yer: ŞIRNAK
  Alıntı komutan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2010 saat 16:01
[QUOTE=poseidon]

Yeniden Halil Ünal kalacaksa ya da başka bir yönetim gelecekse farketmez..

Mutlaka yönetime yöneticilik konusunda profesyonel kişiler getimelidir... Esstore vb. konular bu profesyonel kişilerin eline verilmelidir... Bunların illaki Eskişehirli olması gerekmez bu işleri iyi bilen profesyonel bir ekip ile esstore da biberonda bulunur, çatal bıçak takımıda... Es Es Tv de kurulur, Es Es kredi kartı da çıkar, ES ES cell de olur... Ama profesyonel bir ekiple bunlar olur...

Geçmiş ve şimdiki yönetimlerin en büyük yanlışı Eskişehirspor'un marka değerini kullanamamalarıdır... Şehir içinde ve dışında bir Anadolu takımına nisbetle çok fazla taraftar potansiyeline sahip bu takımın Marka değeri korunmalı ve yükseltilmelidir... Ne acı ki kulübümüz bakkal dükkanı gibi yönetilmekte ve bu büyük markadan gelecek gelirlerden mahrum kalmaktadır...
ClapClap
Marka derken, kulüp ismi, logosu, renkleri ve hatta EsEs'i çağrıştıran her türlü materyal tescillenip, resmi kullanım hakkının ortaya çıkartılması gerekir...Eskişehirspor gibi marka değeri hızla gelişen bir ürünün getirisi şu an yıllık 300-400 bin tl. civarında...Gerçekten çok az. Bu kadar potansiyeli elinde tutan profesyonel bir şirket olsaydı, bu sezon en az 1- 1,5 milyon tl. kazanç sağlardı...Geride kalmamızın önemli nedenleri, markalaşmaya önem verilmemesi, taraftar ürünlerinin forma ve atkı gibi ürünlerle sınırlı kalması, yeni ve potansiyel iş kollarının değerlendirilmemesi sayılabilir...
Yönetim kimlerden oluşursa oluşsun, muazzam gelir imkanına sırtını çevirmesin...Markalaşma ve kurumsallaşma ilk hedef olmalı; ancak bu şekilde kalıcı ve başarılı oluruz...

yönetim İ S T İ F A !!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 59>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır