eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

5 Haziran Olağan Genel Kurul

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56575859>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Abdullah 26 Liste gör
Yazar

Abdullah
Online Durum: Offline
  Alıntı Abdullah 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2010 saat 00:21
oradakilerin amacı esesime hizmet olduğunu düşünerek yapıcı eleştiri yapalım kötü söz vs olmasın
 yada kendimizi geliştirip yönetici olalım
sarar örneği var stadın önünden geçmiyor
sevenleri küstürmeyelim(mustafa mithat nebi vs.)
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2010 saat 06:21
Arkadaslar yonetimi elestirirken lutfen biraz daha dikkatli olalim.Mesela bu yonetim adam olmaz acigin uzerini kapatmadi derken Mustafa AKGORENDE bu ycnetimde,Feti Hocada,Mitat KORLER  ve daha bircok degerli insan bu yonetimde.Mustafa AKGOREN uyumlu bir kadroyla calisacagim icin mutluyum diyorsa.Halil baskani takdir edip ovuyorsa herhalde bizim bilmedigimiz ama onun bildigi birseyler var demektir.Sakarya gazetesindeki soylesiyi okuduktan sonra bu yonetimi simdilik elestirmeme karari aldim.Unutmayalim Baskan ayni olsada yonetimde bir cok isim degisti.Birde anlamadigim her olumsuzlukta baskani hedef aliyoruz yonetimin izni olmadan baskan parmagini kipirdatamaz,alinan kararlar oy birligi ile alinir.Yonetim kurulunun cogunlugu bilet fiyatlari 15 TL olacak dese Baskanin buna direnecek sozu olabilirmi.Yada bedava bilet dagitilmayacak dense baskan ben dagitirim diyebilirmi.Ama ben inaniyorum yeni yonetim tribunlerin sesine kulak verecektir. Bunlar tamamen benim dusuncelerim.Kimseye mualif olarak yazmadim,yanilmista olabilirim.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
kaansrdr Liste gör
Usta Yazar

kaan
  Alıntı kaansrdr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2010 saat 06:55
Mustafa Akgören Fethi Hoca ve Mithat Körlerin önemli alınacak kararlarda pasifize edileceğini
görev yapamaz hale getirileceklerini düşünüyorum bekleyip görmekte fayda vardır önyargılı
değilim ama fethi hocamızın röportajda(son haber) gelmiş en büyük başkan hitabınında yerinde olmadığını düşünüyorum büyük olan biz o değil kulüptür.
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2010 saat 08:28
Anlayamadığım bişey var ? Neden hep olumsuz düşünüyoruz? Okuyorum hep olumsuz....Hep kötü yönlerden bakıyoruz.....

Ya Allah aşkına birazda iyi yönden bakalım ....
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2010 saat 12:02
Alıntı yapılan Essfor

Anlayamadığım bişey var ? Neden hep olumsuz düşünüyoruz? Okuyorum hep olumsuz....Hep kötü yönlerden bakıyoruz.....

hangi iyi yönden bakalım !

ha su var mustafa abinin fethi hocanın ve mitat körlerin yönetimde olması gibi bi kaç iyilik var başka varmı bizim göremedigimiz

nersinden tutsak elimizde kalıyo okadar cok kandırıldıkki zamanında artık kimse inanmak istemiyo hiç bişeye
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2010 saat 13:40
Alıntı yapılan lord of eses

Alıntı yapılan Essfor

ha su var mustafa abinin fethi hocanın ve mitat körlerin yönetimde olması gibi bi kaç iyilik var başka varmı bizim göremedigimiz

nersinden tutsak elimizde kalıyo okadar cok kandırıldıkki zamanında artık kimse inanmak istemiyo hiç bişeye

Haklısın kötü yönden bakalım .....
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2010 saat 14:23
ya hemen carptırın söylediklerimizi bizde kötü yönden bakalım demiyoruz kim istemez hersey güllük gülistanlık olsun ama bana yukarda yazdıklarımdan başka bi tane iyi yön söyleyin varmı bizim bilmedigimiz
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
RossoNero Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı RossoNero Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 01:29
Alıntı yapılan kaansrdr

Mustafa Akgören Fethi Hoca ve Mithat Körlerin önemli alınacak kararlarda pasifize edileceğini
görev yapamaz hale getirileceklerini düşünüyorum bekleyip görmekte fayda vardır önyargılı
değilim ama fethi hocamızın röportajda(son haber) gelmiş en büyük başkan hitabınında yerinde olmadığını düşünüyorum büyük olan biz o değil kulüptür.
.................................Sayın Kaan Bey; Bence çok ön yargılısınız.Demişsiniz ki Mustafa Akgören,Fethi Heper ve Mithat Körler alınacak kararlarda pasifize edilirler.Bu yorumunuzun en azından bu arkadaşlarımıza çok büyük bir hakaret olduğununun farkında mısınız?  Efsane kaptan profesör Fethi Heper, herkesin sevdiği Mithat Körler ve içimizden tribünlerden bu forumdan gelen Mustafa Akgören'e haksızlık yapıyorsunuz.......Çok iyi tanıdığım sevgili Fethi Heper ve Mithat Körler'in bu yorumunuzu hakettiğini  sanmıyorum.Hiç tanımadığım ama röportajlarından ve tv'ler deki aklı başında ki kaliteli konuşmalarından beğeniyle izlediğim Mustafa Akgören'e de (ileride ES ES'in başında görmek istediğim kişi) büyük haksızlık yapıyorsunuz........Yönetimi sevmemenizi anlayışla karşılayabilirim ama  Einstein'ın dediği gibi önyargılarımızı yoketmemiz keşke atomu parçalamaktan kolay olsaydı...........Saygılar.....
Sadece ES ES...gerisi hikaye...
http://eseses-kikiki-eski-eski-es.tumblr.com/
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 02:00
Alıntı yapılan RossoNero

Alıntı yapılan kaansrdr

.................................Sayın Kaan Bey; Bence çok ön yargılısınız.Demişsiniz ki Mustafa Akgören,Fethi Heper ve Mithat Körler alınacak kararlarda pasifize edilirler.Bu yorumunuzun en azından bu arkadaşlarımıza çok büyük bir hakaret olduğununun farkında mısınız?  Efsane kaptan profesör Fethi Heper, herkesin sevdiği Mithat Körler ve içimizden tribünlerden bu forumdan gelen Mustafa Akgören'e haksızlık yapıyorsunuz.......Çok iyi tanıdığım sevgili Fethi Heper ve Mithat Körler'in bu yorumunuzu hakettiğini  sanmıyorum.Hiç tanımadığım ama röportajlarından ve tv'ler deki aklı başında ki kaliteli konuşmalarından beğeniyle izlediğim Mustafa Akgören'e de (ileride ES ES'in başında görmek istediğim kişi) büyük haksızlık yapıyorsunuz........Yönetimi sevmemenizi anlayışla karşılayabilirim ama  Einstein'ın  dediği gibi önyargılarımızı yoketmemiz keşke atomu parçalamaktan kolay olsaydı...........Saygılar.....
Yanlışlara dikilsekte,doğrulara her zaman hakkettiğini veririz, Murat beyClap
Alıntı yaptığınız arkadaşda yanlış bir ön yargıyla yaklaşmış konuya,bir zaman gelir onunda ön yargısı onunla kalır,tabiki yazdıkları zamanı gelince ayıklanıp "bunu siz yazmıştınız" denir.
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
RossoNero Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı RossoNero Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 02:10
Alıntı yapılan lord of eses

Alıntı yapılan Essfor

...................Sevgili, Milano'dan arkadaşım lord of eses; io e  te , un grande amore e niente piu.........Ti amo molto caro........Belki anlayacağın gibi italyanca yazdım ama bizim forumumuzun ana dili türkçe ama senin türkçen gibi değil.......abi değil ağabey;mitat değil Mithat; bi değil bir; varmı değil var mı; su değil şu; mustafa abi değil Mustafa ağabey;   nersinden değil neresinden; kalıyo değil kalıyor; okadar değil o kadar;  cok değil çok; kandırıldkki değil kandırıldık ki; istemiyo değil istemiyor; bişeye değil bir şeye.................Eğer yorumunun bir anlamı olmasını istiyorsan ilk önce foruma saygın olacak canım kardeşim ....Ti amo molto Milano.........Buona notte.......
Sadece ES ES...gerisi hikaye...
http://eseses-kikiki-eski-eski-es.tumblr.com/
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56575859>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır