eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

5 Haziran Olağan Genel Kurul

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5556575859>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2010 saat 09:51
Vayyyy,gece bayağı hızlı geçmiş.
Dedeler,amcalar,gençler,torunlar,reisler havada uçuşmuş.
Doğramacılardan biri Eti'nin kızıyla evlendiydi.Sonra ayrılmışlardı.O Doğramacı mı acaba.
Ama o sanki daha genç biri olmalı sanki.Çarşıda mağazaları vardı.
Neyse bu forum olduğu sürece yönetimi destekleyende olur,eleştiren de.
Yöneticiler,başkanlar değişsede bu işin sonu yok.
Önemli olan iyi yapılan şeylere sahip çıkmak,desteklemek,kıymetini bilmek.
Yapılmayan yada yanlış yapılanları eleştirmek,doğru yolu göstermek.
Kongre de olumlu olan,iyi olan kararlarla ilgili birçok olumlu yazı oldu.Özellikle mali kongrenin her yıl yapılması olayı çok destek gördü.Ama genel kanı bilançonun anlaşılır olmaması ve yayınlanmaması şeklinde.
Bunu yazmak da son derece doğal.
Yavuz Bingöl olayına gelince çok acayip bir durum.Üzerine çok yazı yazılır.Herkes de kendine göre haklıdır bu konuda.
Son söz:
Eskişehirspor kimsenin tapulu malı değildir.Ne başkanın,ne yöneticilerin ne de burada yazanların.Hele hele yaşa,babaya,paraya bağlı hiç değildir.O yüzden benim babam şuydu buydu ile olmaz bu işler.Sonra Aziz Bolel'in torunları da çıkıp gelir.
Herkes birbirine saygılı olmak zorundadır.Küçüklerinde bu forumda büyüklerden saygı görmeye hakkı vardır.
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2010 saat 10:07
Varolcum eses ben yaşadığım sürece benim tapulu malımdır,canımdır ölene kadar benimdir benden sonra çocuklarımın tapulu malıdır. Tapusuda Kalbimdir yüreğimdir doğma büyüme esesli olup esesli öleceğim rabbime şükür. Bu zamana kadar ailemden sonra yaşam felsefem benim esesim. Onla üzülürüm onla gülerim onla ağlarım onun tapusu benim yüreğimde kalbimde. 
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2010 saat 10:55
Kimimiz destekler kimimiz eleştirir, bunlar en doğal haktır. Ancak herşeyin belli bir saygı çerçevesinde olmalıdır. Büyüklerimiz yıllar önce gördüklerini anlatarak küçükleri kıskandırmamalıdır.Büyüklerimiz küçüklerimize yeterli sevgiyi gösterirse küçüklerimizde büyüklerimizi o derece sever ve sayar....Küçük bir çocuğa nasıl yaklaşırsanız aynı şekilde karşılık görürsünüz.

Büyüklerimiz ESES i en şaşalı dönemlerde sevimişler ve desteklemeye başlamışlardır. Ama önemli olan şu anda benim gurur duyduğum ;yaşı 15 ile 20 yaş arası olan küçüklerimiz bu takımı sadece büyüklerinden duydukları ile hiçbirşey görmeden sevmişler ve desteklemeye başlamışlardır.

Bu takım bu hale gelmiş ve bir şekilde iddasını ortaya koyacak durumda ise unutulmamalıdırki bu yaşı küçük kardeşlerimizin payı çok ama çok büyüktür.
Onlar diğer şehirlerdeki gibi kolayı seçmemişler ve yaşamadıkları görmedikleri bir sevdanın peşinden gitmişlerdir.

Aslında yaşı küçük kardeşlerimiz benim gözümde çok ama çok büyüktürler...Lütfen onları ezmeye ve sindirmeye kalmayalım ...

Sevilla vs geçmişte tatlı bir anı olarak kaldı....geçmiş elbetteki önemlidir ...ancak daha önemli olan gelecektir. Ve gelecek yaşı küçük kardeşlerimiz ile şekillenecektir...

Ne mutluki yaşı küçük kardeşlerimiz bazen kelimelerde yanlış seçim yapsalarda bu takıma sahip çıkmaktadırlar....

Hepsine sonsuz teşekkür...

Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2010 saat 10:55
Hızlıca geçiştirilen bir Excel tablosundan mali durumu anlamak kolay olmuyor ne yazık ki. O yüzden ben borcumuz yokmuş ya da azmış deyip sevinemiyorum hala. Gerçek borç yönetim giderken belli olur.
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2010 saat 11:08
Kooperatif genel kurulu bile yapılırken hazirun cetveli hazırlanır üyelere postalanır. Kongre günü salona gelen herkese bilanço, gelir tablosu, gelecek seneki tahmini bütçe, gelir ve giderlerin ayrıntılı dökümü  v.s. gibi evraklar hazırlanarak kapıdan girene verilir ve insanlar eski yönetimi ibra etmeden ve oy kullanmadan önce bunları inceler, takıldığı yerleri sorar cevap bekler...

Ama koca Eskişehirspor'un kongresinde ne oldu ortada tek bir belge yok, kürsüye çıkıldı mali tablolar okunurken binler, milyonlar birbirine karıştırıldı. kabul edenler etmeyenler dendi noldu KABUL EDİLDİ. Ne kabul edildi ? Görmediğimiz incelemediğimiz bir mali tablo kabul edildi. Orada bir tane üyede çıkıp kardeşim neyi oyluyoruz verinde neyi oyladığımızı bir inceleyelim demedi..

Bu herşeyden önce o salondaki insanlara saygısızlıktır, Eskişehirspor'a saygısızlıkır, Her tarafa astırdığın bu takımın logosuna saygısızlıktır. Şirketlerde bile şirketin sahibi yönetim kurulu üyelerine hesap veriyor, gelirleri giderleri tartışıyorlar...

O olmuş bu olmuş hiç bir önemi yok ha Halil ÜNAL, ha Nebi HATİPOĞLU al birini vur ötekine, isimler kişilikler farklı olabilir ama sistemler hep aynı....!!!
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2010 saat 11:39
Arkadaşlar aramızda kulübümüze üye olan arkadaşalarımız varsa rica ediyorum lütfen kulübün muhasebe işlerine kim bakıyorsa bi zahmet bilanço ve gelir gider tablolarından birer adet alsın görelim inceleyelim...
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
ESEFE Liste gör
Deneyimli Yazar

Efe
Yer: EStanbul
  Alıntı ESEFE Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2010 saat 12:21
Alıntı yapılan EsEsliyim

Kooperatif genel kurulu bile yapılırken hazirun cetveli hazırlanır üyelere postalanır. Kongre günü salona gelen herkese bilanço, gelir tablosu, gelecek seneki tahmini bütçe, gelir ve giderlerin ayrıntılı dökümü  v.s. gibi evraklar hazırlanarak kapıdan girene verilir ve insanlar eski yönetimi ibra etmeden ve oy kullanmadan önce bunları inceler, takıldığı yerleri sorar cevap bekler...

Ama koca Eskişehirspor'un kongresinde ne oldu ortada tek bir belge yok, kürsüye çıkıldı mali tablolar okunurken binler, milyonlar birbirine karıştırıldı. kabul edenler etmeyenler dendi noldu KABUL EDİLDİ. Ne kabul edildi ? Görmediğimiz incelemediğimiz bir mali tablo kabul edildi. Orada bir tane üyede çıkıp kardeşim neyi oyluyoruz verinde neyi oyladığımızı bir inceleyelim demedi..

Bu herşeyden önce o salondaki insanlara saygısızlıktır, Eskişehirspor'a saygısızlıkır, Her tarafa astırdığın bu takımın logosuna saygısızlıktır. Şirketlerde bile şirketin sahibi yönetim kurulu üyelerine hesap veriyor, gelirleri giderleri tartışıyorlar...

O olmuş bu olmuş hiç bir önemi yok ha Halil ÜNAL, ha Nebi HATİPOĞLU al birini vur ötekine, isimler kişilikler farklı olabilir ama sistemler hep aynı....!!!

Biz kimse görmesin diye saklıyoruz. Elalem internet sitesinde yayınlıyor..

http://www.fenerbahce.org/fbsportif/
Simssiyah - Kıpkırmızı
Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: Eskişehir
  Alıntı Burakızılcıklı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2010 saat 16:03
Hadi param var yönetici olurum, nüfuzum var yönetici olurumu anladık da;

sesim güzel yönetici olurumu ilk defa görüyorum.( Mithat Körler'i başka bir yana koyarsak )

Biz adam olmayız.
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
ömereses Liste gör
Yazar

ömer TAYKESEN
Yer: Turkey
  Alıntı ömereses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2010 saat 16:34
Alıntı yapılan mr zenco

[QUOTE=RossoNero] .................Ben Halil Unal'ı tanımıyorum bile.....26 26 26..........Benım babam ES-ES'in ilk yonetim kurulunda ki, ilk  kurulusunda ki Mustafa Dogramacı'nın ogluyum......ES-ES'ın renklerının siyah-kırmızı olmasının nedeni olan iki kisiden biri olan Sayın Nafiz Yazıcıoglu ve Mustafa Dogramacı'dan  Dogramacı'nın ogluyum....Ayrıca ben de Eskısehırspor'da yonetıcılık yaptım.............Halıl Unal'la hiç bir alakam yok.....AMA.......haksızsık yapmayın.......Hanı 20 trilyon Halıl'in alacagı......Nerede????????*.........Bu forumda aylardır söz ettiginiz 20 trilyon nerede?????*....Eger o alacak varsa gercekten...hep beraber Halıl Unal'ın uzerıne gıdelım.....ama yoksa ne yapacagız??????.......Sayın 26 26 26.......

Sizin bu ''65'ten beri ESESliyim. Kimse bilmez ben bilirim. Ben efsane yılları gördüm. Bu klübün en mükemmel taraftarıyım.'' havalarınız artık kabak tadı vermeye başladı. Her mesajınız ayrı bir sansasyonel. Hadi onu geçtim bu kadar kendini övmek niye? Sanki kurtuluş savaşından hayatta kalan son gaziymiş gibi bir havanız var. Bırakın başkaları sizi övsün, siz iyi yönlerinizi insanların gözüne sokmayın. Bu takımın yüzbinlerce taraftarı var, sizin ESKİŞEHİRSPOR'lu olmanız bu takım için değil, sizin için bir kazançtır...................!!!!!!
ClapClapClapClapClap
SİYAH KIRMIZI
Yukarı
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
Yer: Turkey
  Alıntı ZEFEX Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2010 saat 17:17
Tüm iyi niyetimle bakıp olumlu konuşmak istiyorum ama nafile.Bir yıldır gerek BET gerek ESKOD gerekse NEFER açıklamalar yapıp yönetimden bazı şeylerin yapılması konusunda isteklerini açıkladılar.Özellikle kulübün mali tablosu ile ilgili şeffaf olunması kamuoyunun gelir gider tabloları hakkında ayrıntılı olarak aydınlatılması istendi.Kulübe üyeliklerle ilgili sıkıntılar apar topar değiştirilen tüzüğün önce camia içinde tartışılıp sonra kongreye götürülmesi stadın içler acısı durumunun değiştirilmesi hep dile getirildi.

Kongrede bu konularda ne oldu hiç bir şey her şey eski tas eski hamam devam etti.Yönetim yine kimseyi iplemeyerek bildiğini okudu. Bir tane kongre üyesi mali tabloya çıkıp itiraz etmedi ben kabul etmiyorum demedi.Yıllardır söylenen yalanları dile getirmedi.Alınması gereken UEFA lisansının esamasi okunmadı.

Yani anlıyacağımız bizler boşuna kendimizi yırtıyor durumdayız kurulu tezgah tıkır tıkır işlemeye devam ediyor.Ama pes etmek yok önümüzdeki kongreye kadar bu düzenden şikayetçi olanların artık elini taşın altına sokma zamanı gelmiştir.Bir an önce işin alt yapısı atılıp kurulu tezgahı bozmak gerekmektedir. 
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5556575859>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır