eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

5 Haziran Olağan Genel Kurul

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5354555657 59>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
OgnEStanbul Liste gör
Yazar

Ogün Burak AYDINER
Yer: EStanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı OgnEStanbul Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2010 saat 02:21
Beni en çok düşündüren kısım;
Seneye İnönü'de Kadıköy'de Samiyen'de sete kim çıkacak,
Mustafa Abi olucaksa bir tarih daha yazar, yöneticisi amigoluk yapan takım oluruz... Smile
Allah izni ile başkan olursan bir gün, gene de seti bırakma Estanbul'da alem Başkan/Amigo görür, TARAFTAR görür...Smile
Yukarı
RossoNero Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı RossoNero Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2010 saat 02:23
Alıntı yapılan 26_26_26

Sen Halil Ünal'mısın yoksa...Cool
.................Ben Halil Unal'ı tanımıyorum bile.....26 26 26..........Benım babam ES-ES'in ilk yonetim kurulunda ki, ilk  kurulusunda ki Mustafa Dogramacı'nın ogluyum......ES-ES'ın renklerının siyah-kırmızı olmasının nedeni olan iki kisiden biri olan Sayın Nafiz Yazıcıoglu ve Mustafa Dogramacı'dan  Dogramacı'nın ogluyum....Ayrıca ben de Eskısehırspor'da yonetıcılık yaptım.............Halıl Unal'la hiç bir alakam yok.....AMA.......haksızsık yapmayın.......Hanı 20 trilyon Halıl'in alacagı......Nerede????????*.........Bu forumda aylardır söz ettiginiz 20 trilyon nerede?????*....Eger o alacak varsa gercekten...hep beraber Halıl Unal'ın uzerıne gıdelım.....ama yoksa ne yapacagız??????.......Sayın 26 26 26.......
Sadece ES ES...gerisi hikaye...
http://eseses-kikiki-eski-eski-es.tumblr.com/
Yukarı
RossoNero Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı RossoNero Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2010 saat 02:29
Alıntı yapılan Ati_Kaan

Dayı,Reis demek lazım yorumlardan onu anlıyoruz LOL
..............Sevgili Ati Kaan.....................Yakıştımı bu yorum sana?????...Bu yaşta ki bir adamı üzmek hoşuna gitti mi????
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2010 saat 02:30
Allah aşkına bu forumda en son Batuhan Karadeniz'in alınmasının doğrulandığına sevindim ben.Onu bir geçelim.Gecenin bir vakti rüzgarınızı estiriyorsunuz.Düşünceleriniz bir yana,Türkçe'niz öte yana.Lütfen bunca insanın tepkisine karşılık verirken aynı zamanda neden böyle bir şey yaşandığını da düşünün.
Nefer
Yukarı
RossoNero Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı RossoNero Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2010 saat 02:42
Alıntı yapılan Ati_Kaan

Allah aşkına bu forumda en son Batuhan Karadeniz'in alınmasının doğrulandığına sevindim ben.Onu bir geçelim.Gecenin bir vakti rüzgarınızı estiriyorsunuz.Düşünceleriniz bir yana,Türkçe'niz öte yana.Lütfen bunca insanın tepkisine karşılık verirken aynı zamanda neden böyle bir şey yaşandığını da düşünün.
.................Madem bu kadar kalıtelı oldugunu dusunuyorsun......bu yasında.....19  yasında......hiçbirsey gormeden......bu tafra neden?????.......Gorduklerımı sana anlatsam dudagın.........Ahh benim guzel ES-ES'lı kardesım......Sevilla'mı desem,Bursa Turkıye kupası mı desem ,Galatasaray 3-2 lik mac mı desem.....yoksa Zalad'lı basbakanlık kupası mı desem.....ne desem hepsı hıkaye....buyuge saygı olmadıktan sonra.......hepsı hıkaye......buyrun ankaragucuyle ugrasmaya........yıyın bırbırınızı......
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2010 saat 02:43
Alıntı yapılan RossoNero

Bu forumda;Halil ÜNAL'ın 20 trilyon alacagı çıkacak diyen arkadaşlar.......Neredesınız...Kongrede boyle bırsey cıkmadı.....Hadı bakalım neredesınız????
Babanızın ellerinden sevgiyle öperim,yalnız yukarıdaki alıntı size hiç yakışmamış o zaman.
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2010 saat 02:47
"....buyuge saygı olmadıktan sonra......." diyorsun,Gençler sana hitapı şaşırdı,beyefendi,ne deseler alınıyorsunuz.
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2010 saat 02:48
Halil Ünal'ın alacağı yok gibi görünüyor ama gibi ? Yani detaylı bir borç dökümanı açıklanmadı . 9 trilyon borç açıklandı . Bu sene içinde 55 trilyon beklenen gelir 45 trilyon da gider var . Eğer hesap tutarsa bu borçta bitecek . Her sene mali genel kurul olmasıda çok olumlu aynı keza borç en fazla gelirin % 20'sini geçmeyecek maddeside . Burda Halil Ünal düşmanlığı yok . Başarılı olduğu çok yön var ama vaad edip yapmadığı çok şeyde var . Kurumsal olarak çok eskiğimiz var en başta stad modernizasyonu konusunda durmadan taraftarı kandırması ve bu yönde hiç bir adım atmamasında dolayı çok tepki alıyor . 
Yukarı
RossoNero Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı RossoNero Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2010 saat 02:49
Alıntı yapılan Ati_Kaan

..........................Ati Kaan.......Yaş 19.......Karsınında kı adam yanı o ben 54 yasında........................Turkce'den bahsedıyorsun ...yakısıstırdıysan kendıne,benı alt ettıysen helal olsun sana......Bu forumu sana bırakıyorum..İyi geceler....Sen kazandın......Başarılar...Sevgiler.......
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2010 saat 02:50
şahsen ben bizim giderimizin 45 trilyon olcağını düşünmüyorum taş çatlasa 30 trilyon gideri vardır bu takımın tamam belki takımın bana borcu yok diyor ama kadir abinin dediği gibide bilançoyu önümüze sermiyor....
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5354555657 59>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,266 saniyede hazırlanmıştır