eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

5 Haziran Olağan Genel Kurul

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 59>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ZEFEX Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2010 saat 17:36
Mevcut yönetimin dışında aday çıkabilmesi için önce mevcut yönetimin özellikle kulübün ekonomik durmunu mümkün olabildiği kadar şeffaf bir şekilde kamuoyuna açıklaması gerekli ki aday olmayı planlayanlar önlerine çıkacak tablodan haberdar olup bu duruma göre plan yapabilsin.

Tüzüğümüze göre 20 Mayıs  Perşembe günü kongre öncesi üye aidatlarının yatırılması için son gün keşke Sayın başkan 21 Mayıs günü yani üye aidatlarının yatırılma süresi dolar dolmaz bir basın toplantısı düzenleyip hem kongrede oy kullanabilecek üye listesini hemde 2009-2010 sezonu sonu itibariyle kulübün ekonomik durumunu bizlerle paylşaşsa.Bu günleri göreceğimiz günler gelirmi acaba.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2010 saat 18:50

Halil Ünal'ın çok yanlışı oldu, yanlışları da olmaya devam ediyor. Daha doğrusu yeni bir vizyon getiremedi klubümüze. Esstore, tesisleşme, altyapı, stad, taraftar gibi konularda çok ama çok kötü yönetim sergiledi. En çok istediğimiz şeffaflaşma konusunda bir adım atmadı....Bunları arttırmamız mümkün ama şöyle bir durum var:  Halil Ünal gidecek de kim gelecek. Karşısına iyi bir aday bende olsam Halil Ünal'a oy veririm. Nebi Hatipoğlu isminden başka bir isim duymadım şimdiye kadar. Nebi Hatipoğlu mu Halil Ünal mı derseniz, 1milyon kez Halil Ünal derim.

Söylemek istediğim olay, sorun Halil Ünal'ın durumu değil, Halil Ünal'ın karşısına gelebilecek sağlam bir adayın çıkması. Bugün herkesin kabul ettiği birşey var: İnsanlar diğer partileri beğenmediği için mevcut hükümete oy veriyor. Yani partiyi beğendiklerinden değil diğerlerini beğenmediklerinden.Halil Ünal durumu da şu anda böyle bence. Umarım sağlam bir ya da iki aday çıkar Halil Ünal'ın karşısına. Hem daha güçlü hem daha şeffaf bir yönetimin yolu bundan geçiyor diye düşünüyorum.

ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2010 saat 19:57
Alıntı yapılan ZEFEX

Mevcut yönetimin dışında aday çıkabilmesi için önce mevcut yönetimin özellikle kulübün ekonomik durmunu mümkün olabildiği kadar şeffaf bir şekilde kamuoyuna açıklaması gerekli ki aday olmayı planlayanlar önlerine çıkacak tablodan haberdar olup bu duruma göre plan yapabilsin.

Tüzüğümüze göre 20 Mayıs  Perşembe günü kongre öncesi üye aidatlarının yatırılması için son gün keşke Sayın başkan 21 Mayıs günü yani üye aidatlarının yatırılma süresi dolar dolmaz bir basın toplantısı düzenleyip hem kongrede oy kullanabilecek üye listesini hemde 2009-2010 sezonu sonu itibariyle kulübün ekonomik durumunu bizlerle paylşaşsa.Bu günleri göreceğimiz günler gelirmi acaba.

Başkan 20 MAyıs'tan sonra bir açıklama yapmak zorunda....
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2010 saat 20:20
    Eskişehirspora borç  veren değil kulübü geleceğe taşıyacak vizyon sahibi insanlar lazım. Zaten borç verende üç gün sonra kulübün gelirlerine temlik koydurup parasını geri alıyor.  

kalender
Yukarı
darling eses Liste gör
Deneyimli Yazar

deniz
Yer: eskişehir
  Alıntı darling eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2010 saat 21:51
kulübe üye olabiliyormuyuz üyelikler açıkmı bilgisi olan varmı. çağıl abi rica etsem sen biliyorsundur bir bilgilendirsen sevinirim.
senin sevdan benim sabıkam esesim
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2010 saat 21:56
Kulübe istediğiniz zaman üyelik için başvurabilirsiniz ama ne zaman onaylanır onun ucu açık işte...Smile
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2010 saat 22:09
nebi hatipoğlu tekrardan aday olabilirmiş.
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
darling eses Liste gör
Deneyimli Yazar

deniz
Yer: eskişehir
  Alıntı darling eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2010 saat 22:21

Nerden başvuruyoruz peki. cevapladığın için sağolasın bu arada.

senin sevdan benim sabıkam esesim
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2010 saat 23:49
Ben umutsuzum yeni birisi aday olsa bile secilemeycektir.
Bildiginiz üzere Turkcell Super Lig gelirleri arttı.
Yani bu gelirler le bırakın borc yapmayı akıllı bir yöneticilik sağlanırsa 2-3 seneye stad insaa edersiniz.
Ve bu pastayı da Sayın Halil Ünal kimseye bırakcagını sanmıyorum.
Hic bir gelir olmasa biletlerden cıkarır yine cıkarır.Vizyon bu.
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
eses_aşkı Liste gör
Deneyimli Yazar

Umut
Yer: Eskişehir
  Alıntı eses_aşkı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2010 saat 00:23
Alıntı yapılan Dorylaion

Halil Ünal'ın çok yanlışı oldu, yanlışları da olmaya devam ediyor. Daha doğrusu yeni bir vizyon getiremedi klubümüze. Esstore, tesisleşme, altyapı, stad, taraftar gibi konularda çok ama çok kötü yönetim sergiledi.

Bu kısma katılıyorum fakat Halil Ünal devam etmeli.Önümüzdeki seneden umutluyum..

Eskişehirspor’lu olmak, yanında seninle birlikte göğsünü yırtarcasına bağıranı kardeşten de öte sevmektir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 59>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır