eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

5 Haziran Olağan Genel Kurul

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 59>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2010 saat 02:34
Umarım sağlam rakipler çıkar ve herkes projelerini ortaya sunar . Son seçim hiç sağlıklı olmadı Unakıtan'ın parmağı vardı çıkacak adaylar engellenmişti saçma sapan isimler yönetime girdi . Sportif anlamda işler yolunda transferde başarı oranı iyi ama kurumsal anlamda bomboş 2 sene geçti . Şampiyonluk istiyoruz Avrupa istiyoruz ama bu sadece transferle hocayla olmuyor rakiplerimiz kurumsal anlamda bizden fersah fersah önde . Hepsini geçtim bu kadar kapalı yönetilen sanki Halilspor gibi yönetilen bir anlayış olabilir mi ?

Hıncal Uluç anlatıyor Fulham mali tablosunu en ince detayına kadar açıkladı dedi . Çiçekçiye olan borçları bile varmış . Bi de artık yönetim cebinden para vermemeli eğer alacaksa . Yeter ya her giden gelirlere temlik bırakıp gidiyor ayıptır . 40 trilyona çıktı gelirler bu gelirler bu işi beceremiyorsan girme o zaman . Çok eksiklerimiz var çok .

1) Alt yapı tesisleri ve sistemi son derece yetersiz
2) Bu muazzam taraftar potansiyeline rağmen ürün satışlarından gelir yok denecek kadar az böyle saçmalık olurmu .
3) Yukarıda belirttiğimiz gibi şeffaflık yok herşey karanlıklar altında
4) 2016'yı kazanırsak stad olacak ama kazanamazsak aynen FB'nin yaptığı gibi komple bir proje çizdirilip parça parça 4-5 seneye yapılarak pek ala yapılabilir sponsorların desteğide alınarak .
5) Şehirde birlik beraberlik zayıf . Bu neden böyle çünkü neyin ne olduğu belli değil paralar nereye gidiyor bilen yok böyle durumda kim destek verir ? Şehrin desteğini almadan büyümek çok zor
6) Üye olmak isteyen olamıyor bizimde Halil Ünal'ın yandaşımı olmamız lazım . 650 üye rakamı çok komik en az 2000'i bulmalıyız bu konuda da şeffaf olunup etik bir şekilde adımlar atılmalı .
Yukarı
kaansrdr Liste gör
Usta Yazar

kaan
  Alıntı kaansrdr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2010 saat 09:27
ünieses'li gençler geleceğin Eskişehirspor'un temel taşı olacaktır,bu genç beyin kardeşlerimizin plan ve projeleri Eskişehirspora ışık tutacaktır.Artık atma tutma zamanı bitmiştir...iş yapma,proje üretme zamanıdır,Teknoloji'yi kullanma bilmsel futbol zamanıdır.Eskişehirsporu seven çekilmesinide bilmeli yeni kuşakların önünü açmalıdır... ünieses'li genç kardeşlerimizin kulüpte görev alma zamanıdır.
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Yer: Turkey
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2010 saat 10:55
Alıntı yapılan banner

Takım bu durumdayken ve 350 yeni üye yapılmışken kimse kaybedeceğini bile bile seçime girmez bence. Şu şartlarda Halil Ünal kazanır gibime geliyor. Kazansın sorun değil. Bizim kişilerle işimizin olmaması lazım. Halil Ünal beklentilere cevap versin isterse ömür boyu başkan olsun.

Taraftarın beklentileri de açıktır:

1) Kulübün maddi durumunu bilmek istiyor ve maddi kısımların daha sağlıklı denetlenebilmesi için düzenli olarak mali genel kurulun yapılmasını istiyor.

2) Üyeliklerde belli bir sistemin uygulanmasını ve sadece yakınların değil isteyen her Eskişehirspor taraftarının kulübe üye olmasının önünün açılmasını istiyor.

3) Sadece bugünü değil, yarını düşünen bir yönetim anlayışının benimsenmesini istiyor.

4) Kulüpte kurumsallaşmanın tamamlanmasını istiyor.

5) Yönetimin şeffaf olmasını istiyor.

6) Altyapının sağlam temeller üzerine kurularak üretim yapmasını istiyor.

7) Ben değil biz diyen bir yönetim anlayışı ve şehrin tamamen kenetlendiği bir yönetim istiyor.

8) Bedava bilet işlerinin bitmesini istiyor.

9) Stadda biraz daha konfor, giriş çıkışlarda biraz daha az eziyet çekmek istiyor.

10) Kendini değil Eskişehirspor'u düşünen bir yönetim istiyor.

11) Kalıcı gelir kaynakları yaratılmasını istiyor.

12) Kişilerin isteklerinin değil, sistemin uygulandığı bir yönetim anlayışı istiyor.

Bunlar da olması gerekenler zaten. Bunları yapacak kişiler gelsin yönetime aday olsun. Yapamayacaklar bu kulübe boşuna zaman kaybettirmesin.

Bütün maddelere katılıyorum.. Sadece 2.madde şu an yürürlükte, isteyen her kişi üye olabilir.. İSTEMEK LAZIM.. Taraftar olarak tek eksiğimiz bu.. Sadece Forumda değil, Kongre salonlarında da konuşmalıyız..
Yukarı
kaansrdr Liste gör
Usta Yazar

kaan
  Alıntı kaansrdr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2010 saat 11:03
Şahin Bey'in açıklamalarına aynen katılıyorum,Bunu yapabilecek Başkan Ekonomik yönden güçlü,masaya gerektiğinde yumruğu vurmasını bilen,Kurumsallaşmayı kendi işyerinde başarmış,Türk Ekonomisine ciddi katkı sağlamış,Aziz Yıldırım,Demirören,Yazıcı,A.Polat gibi başkanların karşısında dik duracak Vizyon sahibi kişinin önderliğinde gerçekleşebileceğine inanıyorum.(Firuzan Kanatlı-Sarar v.b)olmadığı takdirde taraftarları en iyi tanıyan Mustafa Akgörenin iyi bir ekip kurmasıyla başarılı olacağına şahsen  inanıyorum.
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2010 saat 11:27
Benim, Yönetim, Teknik Heyet ve futbolculara bakış açım pek çoğunuz tarafından bilinmektedir. Bu makamlara gelenler, buralarda çalışanlar mutlak surette ya manevi rant için ya da para kazanmak ve maddi rant sağlamak için uğrasmaktadırlar. Futbolcu ya da teknik heyet ekmek parası peşindedir. Kimisi namslu olur kimisi namussuz. Yöneticiler en kötü ihtimalle Eskişehirspor Yöneticisi olmamın avantajlarını ticari hayatında kullanma gayretinde olur. Bu arada da Eskişehirspor için güzel şeyler yapılırsa ne ala... Şu an bu tablonun ötesine geçmek mümkün değildir...

Yönetim ile alakalı şu an itibariyle taraftarmızca pek çok olumsuzluklar dile getiriliyor. Peki bizim taraftar olarak yönetim üzerindeki yaptırım gücümüz nedir? En azından önümüzdeki kongrede ne yapılabilir? Bozuk düzeni düzeltmek adına nasıl bir eylem planı ortaya konulabilir? Şu gelsin, bu gitsin, falan olsun filan olsun... Bunların hepsi burada kalır. Ali gider Veli gelir, düzen değişmez...

Düzeni değiştirmek için öncelikle o düzenin içine girmek lazım. Benim İstanbul'dan baktığım vakit gördüğüm manzara budur. Bu manzaranın gösterdiği dres ise, Mustafa Akgören...

Taraftar olarak şu an kongre üzerinde tek düşüncemiz bu olmalı. Mevcut yönetime Mustafa Akgören'in alınması şartıyla kayıtsız şartsız detek olmak. Mustafa Akgören'i herkes bilir tanır güvenir. Onu severiz sevmeyiz ayrı bir konu. Bunu karıştırmayalım. Bugün bir Allah'ın kulu "Mustafa Akgören bu takımı satar" diyemiyorsa bence tüm gücümüzü Mustafa Akgören'in bu düzenin içine girmesi için harcayalım. O düzenin içinde iyi adamları ne kadar çoğultabilirsek düzeni o kadar hızlı değiştiririz ve uzun bir zaman da alsa eninde sonunda Aziz Bolel ve arkadaşlarının ortaya koyduğu devrim hareketini yeniden ayağa kaldırabiliriz...
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2010 saat 11:28
Alıntı yapılan ŞaHiN

Alıntı yapılan banner

Bütün maddelere katılıyorum.. Sadece 2.madde şu an yürürlükte, isteyen her kişi üye olabilir.. İSTEMEK LAZIM.. Taraftar olarak tek eksiğimiz bu.. Sadece Forumda değil, Kongre salonlarında da konuşmalıyız..

Aynı görüşe sahibim. Forum bir yere kadar. Aynı şeyler defalarca gündeme gelmesine rağmen bir çok konuda bir arpa boyu yol bile alınamıyor malesef. Artık hepimizin elini taşın altına koyma zamanı gelmiştir. Bir an önce üyelik başvuruları yaparak kongrelerde söz sahibi olmalıyız. Üyelik başvuruları şu an posta, fax ve internet ortamı yoluyla kabul ediliyor, -geçen ay bende başvurumu fax ile yaptım- tek sorun başvuruların yasal süre olan 1 ay içerisinde cevaplanmaması. Bu konu üye başvuru sahipleri tarafından takip edilerek birlik ve ısrarcı olunursa, yaşanan sorunlarda mutlaka çözüme kavuşur diye düşünüyorum.
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2010 saat 20:53
Alıntı yapılan matador

Alıntı yapılan ŞaHiN

Alıntı yapılan banner

Aynı görüşe sahibim. Forum bir yere kadar. Aynı şeyler defalarca gündeme gelmesine rağmen bir çok konuda bir arpa boyu yol bile alınamıyor malesef. Artık hepimizin elini taşın altına koyma zamanı gelmiştir. Bir an önce üyelik başvuruları yaparak kongrelerde söz sahibi olmalıyız. Üyelik başvuruları şu an posta, fax ve internet ortamı yoluyla kabul ediliyor, -geçen ay bende başvurumu fax ile yaptım- tek sorun başvuruların yasal süre olan 1 ay içerisinde cevaplanmaması. Bu konu üye başvuru sahipleri tarafından takip edilerek birlik ve ısrarcı olunursa, yaşanan sorunlarda mutlaka çözüme kavuşur diye düşünüyorum.

Levent abi, ben yurtdisinda kaliyorum, üyelik sartlari neler, yani benim yurtdisinda yasiyo olmam sorun çikarir mi? Birde abi internetten ben bir türlü beceremedim, ne yapmam gerekiyo?
Levent abi diye basladim ama bilgisi olan varsa bu konu hakkinda cevabinizi bekliyorum Smile
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2010 saat 13:07
Bugün bir yerel gazetede okumuştum sanırım Nebi Hatipoğluda aday olacak çalışmalara başlamış deniyordu.Bu habere göre genel kurala 3 liste girecek gönlümüz isterki daha çok aday çıksın kazanan ESKİŞEHİRSPOR olsun..
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2010 saat 14:45
3 adaylı seçim güzel olur tabi muhalefet ne kadar güçlü olursa EsEs'imiz için daha hayırlı olur . Fakat aday olacakların şimdiden adaylıklarını açıklayıp projelerini sunmaları gerekmez mi ? 5 Haziran'a çok da fazla zaman kalmadı .
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2010 saat 16:09
Alıntı yapılan ASTARCI

Alıntı yapılan matador

Levent abi, ben yurtdisinda kaliyorum, üyelik sartlari neler, yani benim yurtdisinda yasiyo olmam sorun çikarir mi? Birde abi internetten ben bir türlü beceremedim, ne yapmam gerekiyo?
Levent abi diye basladim ama bilgisi olan varsa bu konu hakkinda cevabinizi bekliyorum Smile

Sevgili Yasin,

Ben üyelik ile ilgili başvurumu resmi sitemizdeki bilgilerden yola çıkarak yapmıştım. Ancak şu anda www.eskisehirspor.org sitesinin test aşamasında olması nedeni ile seni oraya yönlendiremiyorum. Çünkü o sitede "Üyelik" ve "İletişim" kısımlarına ait linkler şu anda çalışmıyor.

Ancak sana aşağıda vereceğim iletişim bilgilerinden Kulüp Müdürü Can Beye ulaşarak gerekli yardımları kendisinden alabilir ve onun yönlendirmesi ile başvurunu yapabilirsin.

Şimdiden hayırlı olsun..

Tel: 322 98 90
Fax: 323 06 17
Adres: Vali Haefi Demirkol Tesisleri Çevre Yolu Polis Evi Yanı - ESKİŞEHİR
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 59>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır