eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

3 Mayıs Türkçülük Günü

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 10111213>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mecekes Liste gör
Yazar

ali boydağ
Yer: ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı mecekes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2016 saat 12:44
TENGRİ BİZİMMEN
Yukarı
tugra20 Liste gör
Usta Yazar

sefa
Yer: ankara
  Alıntı tugra20 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2016 saat 20:17
İlk Türk'ten son Türk'e

Anayurt'tan Anadolu'ya

Oğuz Kağan'dan Fatih'e

Ne mutlu Türküm diyene...

Diren ESES...
Yukarı
serhattunga Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat
Yer: Turkey
  Alıntı serhattunga Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2017 saat 19:47
Ne mutlu Türküm diyene. Türk'ün günü kutlu olsun.
Varlığım , Türk varlığına feda olsun !
Yukarı
emre1965 Liste gör
Yazar

Emre
Yer: Ankara
  Alıntı emre1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2017 saat 21:15
Ne mutlu TÜRK'ÜM diyene!
AnkaraESES / Emre
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2017 saat 21:25
Ötüken'den Viyana kapılarına dayanan kendine Anadoluyu yurt edinen, şanlı bayrağımızı asırlardır büyük bir gururla dalgalandıran ve dalgalandıracak tüm Türklerin ve diğer Türk devletlerinin kutlu günü Yüce Allah'ın izniyle hayırlı olsun..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
homfa Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
  Alıntı homfa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2017 saat 00:00
Dün yazamadım aklımdan çıkmış olmalı. Ne mutlu TÜRK'ÜM diyene.
Yukarı
ouzhannov26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ouzhannov26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2017 saat 00:34
Vaktiyle bir Atsız varmış
Uyutmadı sevdan bizi geceleri Eskişehir.. ki 3 - 4
Yukarı
Ahmet Liste gör
Yazar

Ahmet
  Alıntı Ahmet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2017 saat 01:45
Alıntı yapılan erman_26

Alıntı yapılan 26_26_26

Güzel kardeşim yeterince dikkat etmeye çalışıyoruz,kaçan imla kuralı olabilir...Cımbızla aramana gerek yok.
Yazdığım şey geneldi Ahmet ağabey. Sana özel olarak yazmadım. Mesajları cımbızla da aramam zaten. Gözüme çarparsa söylerim.Bugün internetin hemen hemen her köşesinde Türkçe katlediliyor. Ve bunu yapanların bazıları da vay ben şöyle milliyetçiyim, böyle şeyim diyenler. Yanlış anlaşılmasın her milliyetçiyim diyen böyledir demiyorum ama hem ben şöyleyim böyleyim deyip hem de iki cümle Türkçe yazı yazamayanlar var. Çok acınacak haldeler.

Kardeşim Milliyetçilerin, Türkçülerin başıyım diye iddia eden adam Ekonomi yerine Ekönömi, Bisküvi yerine Püskevit diyor. Selahattin Demirtaş bile bundan daha düzgün Türkçe konuşuyor. Bizlerin arasında da ufak tefek hatalar olabilir. Bunu fazla da abartmamak lazım.
Yukarı
Ahmet Liste gör
Yazar

Ahmet
  Alıntı Ahmet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2017 saat 01:50
Alıntı yapılan Baba

Alıntı yapılan 26_26_26

Burada Turan diyorsun,öbür tarafta Emek,neysem oyum demek çokmu zor mecek :(
Hem Emek hem Turan demenin kime zararı var ki? (mecek'e demişsiniz gerçi ama ben de öyle düşünüyorum:)...Bence kalıp içinde buz olmaktansa; sular gibi çağlamak hem emek hem turan diyebilmek...Emekten yanayım Yaşasın 1 Mayıs:) Türklüğüm kimliğimdir Yaşasın 3 Mayıs:)

Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2017 saat 07:26
Alıntı yapılan Ahmet

Alıntı yapılan erman_26

Alıntı yapılan 26_26_26

Güzel kardeşim yeterince dikkat etmeye çalışıyoruz,kaçan imla kuralı olabilir...Cımbızla aramana gerek yok.
Yazdığım şey geneldi Ahmet ağabey. Sana özel olarak yazmadım. Mesajları cımbızla da aramam zaten. Gözüme çarparsa söylerim.Bugün internetin hemen hemen her köşesinde Türkçe katlediliyor. Ve bunu yapanların bazıları da vay ben şöyle milliyetçiyim, böyle şeyim diyenler. Yanlış anlaşılmasın her milliyetçiyim diyen böyledir demiyorum ama hem ben şöyleyim böyleyim deyip hem de iki cümle Türkçe yazı yazamayanlar var. Çok acınacak haldeler.

Kardeşim Milliyetçilerin, Türkçülerin başıyım diye iddia eden adam Ekonomi yerine Ekönömi, Bisküvi yerine Püskevit diyor. Selahattin Demirtaş bile bundan daha düzgün Türkçe konuşuyor. Bizlerin arasında da ufak tefek hatalar olabilir. Bunu fazla da abartmamak lazım.

O söylediğiniz kelimeler Türkçe değil zaten..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 10111213>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır