eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ankaraESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Başkent ÜniEsEs Fenerbahçe Maçı Organizasyonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsBaskent Liste gör
Yazar

Çağlar D.
Yer: Ankara Başkent
Online Durum: Offline
  Alıntı EsBaskent Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2010 saat 20:48
Kampanya Kontenjanı : 1
Toplam Kontenjan : 7
Başkent Üniversitesi...
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2010 saat 21:08
Alıntı yapılan EsBaskent

Yanlış anlaşılma olmasın bizde öğrenciyiz ama ÜniEsEs'in önceden yaptığı ''Bir Öğrenciyide sen deplasmana götür'' kampanyası için 2 kişilik kontenjan ayırdık. Ankaradan Fenerbahçe maçına gelmek isteyip ama yaşadığı sıkıntılardan ötürü gelemeyen öğrenci renkdaşlarım varsa isimlerini bana özel mesaj yoluyla bildirebilirler. Tekrar söylüyorum bizde öğrenciyiz yanlış anlaşılmasın sadece anadolu seyahatin bize gösterdiği hoşgörüden ötürü böyle bir karar aldık. Bu kontenjandan gelecek renkdaşlarımın isimleri sadece bende kalacaktır.

Çağlar tebrik ediyorum sizleri. ÜniESES'e yakışır deplasman yapacağınızdan kuşkum yok...Artık sınırları da yükseltiyorsunuz bu öğrenci arkadaşlarımızın vizyonunun ne kadar engin olduğunu gösterir.
Sizler Eskişehirspor'un geleceğisiniz.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2010 saat 21:33
Alıntı yapılan mehmet26eses

Sizi takım otobüsü sanarlar bu otobüsle.Hatta direk stadın soyunma odasına bile girebilirsiniz

Şaka bir yana organizasyon süper.Başkent Üniesesi tebrik ederim.
Bunlar olurmu bilmem ama kimse taş atmaya yeltenemez kesinlikeLOL
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
Yer: Turkey
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2010 saat 21:57
tebrik ederim. cok güzel organizasyon olacak gibi. umarım bir gün bütün deplasmanlarımız bu şekilde olur.
DK
Yukarı
EsBaskent Liste gör
Yazar

Çağlar D.
  Alıntı EsBaskent Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2010 saat 22:38
Alıntı yapılan MuratHoca

Alıntı yapılan EsBaskent

Yanlış anlaşılma olmasın bizde öğrenciyiz ama ÜniEsEs'in önceden yaptığı ''Bir Öğrenciyide sen deplasmana götür'' kampanyası için 2 kişilik kontenjan ayırdık. Ankaradan Fenerbahçe maçına gelmek isteyip ama yaşadığı sıkıntılardan ötürü gelemeyen öğrenci renkdaşlarım varsa isimlerini bana özel mesaj yoluyla bildirebilirler. Tekrar söylüyorum bizde öğrenciyiz yanlış anlaşılmasın sadece anadolu seyahatin bize gösterdiği hoşgörüden ötürü böyle bir karar aldık. Bu kontenjandan gelecek renkdaşlarımın isimleri sadece bende kalacaktır.
Çağlar tebrik ediyorum sizleri. ÜniESES'e yakışır deplasman yapacağınızdan kuşkum yok...Artık sınırları da yükseltiyorsunuz bu öğrenci arkadaşlarımızın vizyonunun ne kadar engin olduğunu gösterir.Sizler Eskişehirspor'un geleceğisiniz.
Çok teşekkür ederim Murat Hocam elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Allah utandırmasın. Bu arada Kontenjanı tekrar yazayım. Kampanya Kontenjanı : 1 Toplam Kontenjan : 7
Başkent Üniversitesi...
Yukarı
pepino Liste gör
Deneyimli Yazar

Ethem
  Alıntı pepino Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2010 saat 23:03
Çağlar bizde ev arkadaşımla gidiyoruz ama özel araçla gidicez yarından orada haberleşelim görüşelim..
sevdan bir ateş...
Yukarı
EsBaskent Liste gör
Yazar

Çağlar D.
  Alıntı EsBaskent Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2010 saat 23:11
Alıntı yapılan pepino

Çağlar bizde ev arkadaşımla gidiyoruz ama özel araçla gidicez yarından orada haberleşelim görüşelim..
Tamam kardeşim haberleşiriz
Başkent Üniversitesi...
Yukarı
esclr Liste gör
Deneyimli Yazar

Çağlar Yenilmez
Yer: Ankara
  Alıntı esclr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2010 saat 23:35
Hayırlısı olur inşallah adaş

organizasyondan sonra konuşuruz
Ölüm bizi ayırırsa zamansızca,Hakkım helaldir sana,Doymadan,doyamadan kupalara..

Yukarı
EsBaskent Liste gör
Yazar

Çağlar D.
  Alıntı EsBaskent Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2010 saat 02:51
Çağlar odtüde de haber saldık ama bi haber alamadık...
Başkent Üniversitesi...
Yukarı
esclr Liste gör
Deneyimli Yazar

Çağlar Yenilmez
Yer: Ankara
  Alıntı esclr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2010 saat 10:10
Alıntı yapılan EsBaskent

Çağlar odtüde de haber saldık ama bi haber alamadık...

Bizim tayfadan kimsenin haberi yok.. Bana organizasyon varmı diyenler oldu, münferit dedim..
Ölüm bizi ayırırsa zamansızca,Hakkım helaldir sana,Doymadan,doyamadan kupalara..

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,875 saniyede hazırlanmıştır