eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ankaraESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Başkent ÜniEsEs Fenerbahçe Maçı Organizasyonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2010 saat 08:54
Başkent ÜniESES'e hayırlı yolculuklar diliyorum. Kazasız belasız ve mutlu bir şekilde gidip-dönmeniz dileğiyle.

Size de böyle bir otobüs yakışırdı. Her koltuğun arkasında lcd ekran var de ve ben öleyim Çağlar. Big%20smile Hayalim taraftarlarımızın her zaman bu ve bunun gibi arabalarla deplasmanlara gidip, gelmeleridir. Bu taraftara böyle arabalar yakışır. Clap   
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
mcxtq Liste gör
Yazar

hüseyin
Yer: manisa
  Alıntı mcxtq Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2010 saat 09:55

bizim takım otobüsü halt yemiş bunun yanında LOL

es es es ki ki ki es ki es ki es
Yukarı
EsBaskent Liste gör
Yazar

Çağlar D.
Yer: Ankara Başkent
  Alıntı EsBaskent Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2010 saat 10:05
Alıntı yapılan gakkos26

Başkent ÜniESES'e hayırlı yolculuklar diliyorum. Kazasız belasız ve mutlu bir şekilde gidip-dönmeniz dileğiyle. Size de böyle bir otobüs yakışırdı. Her koltuğun arkasında lcd ekran var de ve ben öleyim Çağlar. Big%20smile Hayalim taraftarlarımızın her zaman bu ve bunun gibi arabalarla deplasmanlara gidip, gelmeleridir. Bu taraftara böyle arabalar yakışır. Clap   
Hocam her koltukta lcd var Zaten bu sene sampiyon anadoludan dediğimiz için Anadolu firmasını seçtik
Başkent Üniversitesi...
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2010 saat 10:39
Çağlar hayallerimi gerçekleştiriyorsun, tebrik ederim. Clap
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
EsBaskent Liste gör
Yazar

Çağlar D.
  Alıntı EsBaskent Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2010 saat 10:47
Hocam bende teşekkür ederim. İyi birşeyler yapmaya çalışıyoruz bi parça çorba da tuzumuz oluyorsa ne mutlu bizlere ki sizlerin sayesinde yapabiliyoruz.
Başkent Üniversitesi...
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Turkey
  Alıntı mehmet26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2010 saat 12:56
Sizi takım otobüsü sanarlar bu otobüsle.Hatta direk stadın soyunma odasına bile girebilirsiniz

Şaka bir yana organizasyon süper.Başkent Üniesesi tebrik ederim.
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
oredius Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı oredius Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2010 saat 13:23
Neoplanla deplasman ha..Son nokta olmuş..Bunun ötesi uçakla olur artık Smile
Hayırlı yolculuklar sizlere...
"şişen köfteler"
Yukarı
EsBaskent Liste gör
Yazar

Çağlar D.
  Alıntı EsBaskent Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2010 saat 14:06
Herkese Teşekkür ederiz. Bilkentten aramıza katılan 2arkadaşla birlikte kalan kontenjanımız 9 kişidir.
Başkent Üniversitesi...
Yukarı
EsBaskent Liste gör
Yazar

Çağlar D.
  Alıntı EsBaskent Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2010 saat 14:33
Yanlış anlaşılma olmasın bizde öğrenciyiz ama ÜniEsEs'in önceden yaptığı ''Bir Öğrenciyide sen deplasmana götür'' kampanyası için 2 kişilik kontenjan ayırdık. Ankaradan Fenerbahçe maçına gelmek isteyip ama yaşadığı sıkıntılardan ötürü gelemeyen öğrenci renkdaşlarım varsa isimlerini bana özel mesaj yoluyla bildirebilirler. Tekrar söylüyorum bizde öğrenciyiz yanlış anlaşılmasın sadece anadolu seyahatin bize gösterdiği hoşgörüden ötürü böyle bir karar aldık. Bu kontenjandan gelecek renkdaşlarımın isimleri sadece bende kalacaktır.
Başkent Üniversitesi...
Yukarı
26_eses Liste gör
Usta Yazar

AYHAN
Yer: İZMİR
  Alıntı 26_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2010 saat 16:03
Alıntı yapılan EsBaskent

Yanlış anlaşılma olmasın bizde öğrenciyiz ama ÜniEsEs'in önceden yaptığı ''Bir Öğrenciyide sen deplasmana götür'' kampanyası için 2 kişilik kontenjan ayırdık. Ankaradan Fenerbahçe maçına gelmek isteyip ama yaşadığı sıkıntılardan ötürü gelemeyen öğrenci renkdaşlarım varsa isimlerini bana özel mesaj yoluyla bildirebilirler. Tekrar söylüyorum bizde öğrenciyiz yanlış anlaşılmasın sadece anadolu seyahatin bize gösterdiği hoşgörüden ötürü böyle bir karar aldık. Bu kontenjandan gelecek renkdaşlarımın isimleri sadece bende kalacaktır.
Tebrikler ClapClapClap
Karadeniz ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır