eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Küfür'e HAYIR!

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 16>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2010 saat 22:26
Trazbzon maçında yaşanalar beni hiç şaşırtmadı ama yine yine tekrar tekrar utandırdı.
Bu küfürü ettirenler bu küfüre katılanlar bu küfüre göz yumanlar hepimizin bildiği tribun liderleri olunca artık burada ne yazsam ne yazsak boş İNANIN BOŞ..

Ortak bir tepki veremedikçe bu iş böyle gelir böyle gider.
Arkadaşımız ahbabımız bilmemneyimiz diye bu küfüre destek olanlara doğru yapmadıklarını söylemezsek bizde bu küfür illetinin bu küfür pisliğinin içinde yeralırız....
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
xenon26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Haydar
Yer: Eskisehir
  Alıntı xenon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2010 saat 22:45
özellikle acıgın sag üstü(yani rakip tribüne yakın olan taraf) sürekli küfür etti..hatta saygı duruşu sırasında bi kaç kendini bilmez cok agır terbiyesizlik yaptı..yakısmıyo bize birbirimizi uyaralım..Tüm türkiye bize hayranken acaba bazıları kasten bu sevgiyi harcamaya mı calısıyo..sag duyulu olalım galyana gelmeyelim.dün cok ayıp ettik
Fikstür Çıksın Afrikaya
Cezalı Maçımız K.Irağa
Gitmeyen Namerttir Esesimin Uğruna
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2010 saat 23:04
haydar bizde ordaydık ama o kadar ahım şahım bi küfür olmadı zaten aileler ve bayanların oldugu kısımdı bi devre arası 6-7 arkadas makara yaptı eğllendi onda  da küfür etmediler saygı durusunda ordaki kısımdan biri bişey söyledi zaten kendi taraftarımız tepki gösterdi kavga ondan cıktı zaten büyümeden yatıştırıldı...

ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
exespor Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğidov26
Yer: Turkey
  Alıntı exespor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2010 saat 01:42

Şahsen ben artık hiçbir küfürlü tezahürata katılmayarak bireysel bir açılım yaptım valla herkes böyle yaparsa en azından küfürcülerin sesi cılız çıkar , başka da yapacak fazla birşey yok , trabzon maçında arkalardan burak yılmaza burak ananı .... diyen ne idüğü belirsizlere yapacak fazla bişey yok malesef Angry
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...
Yukarı
milkin0026 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
  Alıntı milkin0026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2010 saat 01:49
"ben buraya paraya verip giriyorum.tabiki küfür edicem.rahatlamaya geliyorum ben..." şahit olduğum bir konuşma...
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2010 saat 01:52
Alıntı yapılan milkin0026

"ben buraya paraya verip giriyorum.tabiki küfür edicem.rahatlamaya geliyorum ben..." şahit olduğum bir konuşma...

bireysel küfürün önüne tabiki gecilemez ama kitlesel küfürü önlemeliyiz
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2010 saat 04:02
Bizde her maçta açığın sağındayız,bayağıda kalabalık oluruz...Açık sağ,bilen bilmeyenin sığındığı yer demekki...Açığın sağı yakın ya deplasman tribününe,vurun gitsin...Bizim arkadaşlardan ikisi küfre başladı,yukarıdan müdahale oldu:
İki arkadaş bizlere güveniyor yaa,sarkmaya meyillendi:
-Otur yerine küfür etme,adam haklı dedik,oturduğu yerde kaldı.
Müdahale eden arkadaşada haklısın manasında işaret yaptık.
Her olumsuz tezahüratı lütfen açık sağa yüklenmeyin.
Adamlar açık ortasında,açığı yönlendiriyorlar küfürle,onlara birşey yok...!
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
Abdullah 26 Liste gör
Yazar

Abdullah
  Alıntı Abdullah 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2010 saat 09:35
maça gelen bazı taraftarımızın  eğlence anlayışları o  kitlesel olmadığı sürece sorun olmaz
belirli bir zaman sonra yaptıkları hatanın farkına varıp utanıyorlar bazende komik oluyorlar
onlarda içimizden birileri
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2010 saat 10:44
İnanın öyle bir toplumuz ki kafayı yememek elde değil :D

2 dk önce rakip taraftarı alkışlayan sonrasında onlara ana bacı düz giden 5 dk sonra ortama göre o rakip adına lehte tezahurat yapan bir tane değil iki tane değil yüzlerce hatta binlerce insan gördüm!!!!

VARMI ÖTESİ.

Bunu ben sen siz tek başımıza çözemeyiz BİRLİK OLMALIYIZ.
eN önemlisi bu birlikteliğin içinde bu görüşleri benimseyen TRİBUN LİDERLERİNİN olmasıdır...
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2010 saat 10:55
Yıllardır görünen sorunlar hep aynı Şiddet Yasası çıkmadıkça biraz zor değişir ve yönetiminde buna el atması lazım. Ayrıca Tribünlerdeki lider pozisyonundaki kişilerinde çok etkisi var. Ankaragüçlüler bize 80 dakika küfür etmesine karşı onlara doğru dürüst küfür yokken Trabzonspor'a daha fazla küfür vardı. Ankaragücü maçında küfürün az olmasının sebeplerinden biride liderlerin küfürü engellemeleriydi
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır