eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBaşkan Halil ÜNAL

Cevapla Cevapla Sayfa  123 328>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kaansrdr Liste gör
Usta Yazar

kaan
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Konu: Başkan Halil ÜNAL
    Tarih: 26/Nis/2010 saat 08:35

BAŞKANRıza çalımbay için açılan sayfada eğrisi ile doğrusu ile farklı görüşler yayınlanmaktadır.Kulübümüzü temsil eden Başkanımız için böyle bir sayfamızın eksikliktir diye düşünüyorum,Başlığın açılması halinde kulüpteki gelişmeler  Başkanın demeçlerinden daha iyi takip edilecektir.Form üyelerimizin dilek ve temennilerinde bu sütunlarında yer alması kulüp yetkililerince daha yakından takip edileceğine inanıyorum.
Yukarı
kaansrdr Liste gör
Usta Yazar

kaan
Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2010 saat 09:02
Başkanımız,kulübümüzü ikinci ligden Bankasya ligine çıkarmış ve iki sezondur Turkcel liginde
Başkanlığını yapmaktadır,Kulübümüzün gelecek günlerde daha başarılı sezonlara imza atması için  kendisinin yalnız bırakıldığını düşünüyorum.
Genel kurulda kan değişikliği yapılması kulübün yeni hamleler gerçekleştireceğine inanıyor,yeni Başkan seçildiği takdirde form temsilcileri ile bir araya gelerek Taraftar görüşmelerine önem vermelerini diliyorum.
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2010 saat 09:22
Önce verdiği sözleri tutsun. İki sezon önce kongre salonunda verdiği sözlerin hiçbirisini tutmadı. Bunları unutmuş değiliz.
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2010 saat 09:51
Klübün kendisine borcu olduğunu söylediği zaman benim gözümde bitmiştir.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
ayk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Ayeken
Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2010 saat 10:24
Alıntı yapılan esesozgur

Klübün kendisine borcu olduğunu söylediği zaman benim gözümde bitmiştir.

Thumbs%20Up
" seni bizim kadar seven oldu mu? "
Yukarı
Geniusturkish Liste gör
Yazar

Onur YILDIRIM
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2010 saat 10:34
Tek bir sözü tutmadı... Açığın üstü, Esstore daha uzayıp giden bir çok vaad... Zaten en son kulubün bana borcu var demesiyle taraftardaki kredisi bitmiştir.. Umarım yeni bir kan değişikliği olur, yeni yönetim başa geçer. Şuanki tesislerden öve öve bitiremiyor ama o tesisleri kendimi yaptırmış sormak lazım? Nebi Hatipoğlu döneminde yapılmıştı....
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2010 saat 14:49
Ayakta alkışladığım tek işi MİLAN PROJESİ olmuştur ..

Gerisi ise Athena'dan PALAVRA şarkısı ..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
kaansrdr Liste gör
Usta Yazar

kaan
Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2010 saat 15:45
Transfer sezonunda ,kadromuzu genç yetenekli,takım ilk onbirinde yer alacak,ilk onbirde oynayamacak, lisansı elinde olan ,uzun süre kadro dışında kalan,futbolu bırakma noktasına gelen, oyuncuların transferine izin verilmemesini ,hedefli bir kadronun alternatifleri ile birlikte oluşturulmasını bekliyoruz.
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2010 saat 15:47
Bi kere klüpte ne olup bittiği belli değil şeffaflık 0 . Bu böyle olmaz klübün ne kadar geliri var ne kadar gideri var tek tek hesap verilmeli mali kurul yapılmalı mali disiplin üst seviyede olmalı . Borç batağı ve parasızlıktan yıllarca alt liglerde sürünmüş koca bir camianın hala aynı şekilde yönetilmesine inanamıyorum .

Sonra klübün geliri arttırmak için bir çaba göremedik . Millet enerji ihalelerine girerken biz en basitinden Esstore'yi bile işletemiyoruz . Alt yapıdaki çocuklarımız zor şartlarda antreman yaparken alt yapıdan oyuncu çıkmasını beklemek hayaldir . Bu yönde atılım şart . Tesisleşmeye devam edilmeli . Euro2016 yalan olursa stadı yerinde modernize etmek için projeler üretilmeli . Transferler sadece transfer döneminde değil sürekli takip edilerek planlı programlı yapılmalı menejerlerin eline düşülmemeli . Genç oyunculara yatırım yapılmalı . Üye sayısı etiğe uygun bir şekilde arttırılmalı vs vs vs

Bu adımları atmaz isek sürekli şampiyonluk ve kupa kovalayan bir takım olmamız mümkün değildir .
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2010 saat 17:11
Arkadaşlar yönetim başlığı var zaten buna ne gerek var? Ayrıca bir spor kulübünün yönetimi başkandan ibaret değildir. Kulüp iyi yönetilmiyorsa yönetim kurulunun hepsi suçludur.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 328>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,750 saniyede hazırlanmıştır