eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Başımız Sağolsun

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 15>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
iceman Liste gör
Yazar

Furkan Altınel
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı iceman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2007 saat 17:00
Abim kadar sevdiğim, 16 sene komşu olduğum canım abimi kaybetmiş olduğumuz için gerçekten çok üzgünüm.yine bir arkadasına hayır diyemediği için çıkmış olduğu Karaman yolculuğu dönüşünde feci bir kaza sonucu ruhunu Allah'a teslim etmiştir.kazada yanındaki arkadaşı o da komşum olan Osman abimde şu anda osmangazi tıp fakültesinde yoğun bakımda tutulmaktadır.ona da dualarımızla güç verelim lütfen.Allah'tan SEMİH ABİME rahmet geride kalanlarına da sabır vermesini diliyorum.gerçekten çok büyük bir insanı kaybettik acımız büyük:((
BKŞ/UNİESES/İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/ÇAPA
Yukarı
ercan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan
Yer: Malatya
  Alıntı ercan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2007 saat 17:04

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

Ailesine ve sevenlerine allah sabır versin.
Yukarı
iceman Liste gör
Yazar

Furkan Altınel
  Alıntı iceman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2007 saat 17:16
az önce aldığım habere göre SEMİH ABİM için bu aksam, aksam namazından sonra evde erkekler için mevlüt okunacak katılmak isteyenler için haber vereyim dedim..
BKŞ/UNİESES/İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/ÇAPA
Yukarı
moris26 Liste gör
Yazar

Sami Çiftçi
  Alıntı moris26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2007 saat 17:27
Allah rahmet eylesin.Cry
KÜTAHYA'NIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
Yukarı
tankçı baççavuşş Liste gör
Deneyimli Yazar

MUSTAFA KARAMAN
  Alıntı tankçı baççavuşş Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2007 saat 17:57
allah rahmet eylesin. nur içinde yatsın. :(
HER ZAMAN HERYERDE EN BÜYÜK ESES    Mustafa KARAMAN / EDİRNE                 
Yukarı
eshalil Liste gör
Yazar

Halil
  Alıntı eshalil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2007 saat 11:39
başımız sağolsunCry

Ne okulu bitirmek, nede bir kızı sevmek... tek dileğim Allahtan.. Seni ŞAMPİYON görmek...
ankaraESES
Yukarı
es-be-eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
  Alıntı es-be-eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2007 saat 11:54
Bu erken gelen ölüm babamı ve beni gerçekten derinden üzdü. Semih Abiyle birlikte Nevşehir'e Altay maçına gitmiştik. Herkesle ilişkileri çok iyi olan, Eskişehirspor aşığı, bunlardan da önemlisi çok iyi bir babaydı. Maç sonrası kızı Elifle birlikte soluğu hemen Mustafa Sevgi'nin yanında almışlardı. Babamla benim önerimiz aralarında Mustafa Sevgi'nin de olduğu bir futbolcu kafilesinin aileyi ziyaret etmesi. Bu acıyı dindirmek mümkün değil ama en azından ailenin ve Elif'in acısına bu şekilde bir nebze olsun ortak olmuş olabiliriz. Bunu ayarlamak Anadolu Yıldızı Derneği'ne düşer sanıyorum. Yapılabilirse hiç değilse klüp-taraftar ve futbolcular olarak ne kadar kenetlendiğimizi de bir kez daha göstermiş oluruz.
Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabır diliyorum...
Hepimizin başı sağolsun...
Gerçekçi ol, imkansızı iste!
Yukarı
Mame Liste gör
Yazar

Mevlüt
  Alıntı Mame Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2007 saat 13:29
Çok Saygıdeğer Bir Abimizi Kaybettik Kendisi Hakiketen Çok İyi Niyetli Bir Abimizdi.Kızı Elif İle Hiçbir Deplasmanı Kaçırmazdı.Bir Çok Kez Aynı Otobüsde Deplasmana Gidmişliğimiz Var.

Allah (c.c) Sevenlerini Yanına Erken Alırmış.

Allah Rahmet Eylesin.Mekanını Cennet Eylesin.Aramızdan Erken Ayrıldın.
Seni Unutmuyacağız Semih Abi.
Yukarı
omer26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Ünal
  Alıntı omer26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2007 saat 13:47
Allah rahmet eylesin.Başımız sağolsun.
BKŞ/üniESES Yıldız Teknik Üniversitesi
http://esesim.blogspot.com/
Yukarı
ciks_26 Liste gör
Yeni Yazar

Görkem
  Alıntı ciks_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 23:18
semih amcam benim canım kanım herşeyimdi o benim 2. babam gibiydi onla heryere her zaman beraber giderdik onu şimdiden çok özledimm. ama bu futbolcular elife ziyarete gelirse elif kardeşime büyük moral olur..

LÜTFEN İLGİLENELİM
Champion ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır