eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ne oldu bize?

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Online Durum: Offline
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2007 saat 09:53
Abi performansı iyi olursa tabi ki ilk11e girsin...Ancak sırf ismi için diğer futbolcularımızın önüne geçirilecekse ve geçirilmeye çalışılıyorsa ben buna karşıyım...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
trap26 Liste gör
Deneyimli Yazar

şener
  Alıntı trap26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2007 saat 10:15
yönetim içinde bu çekişme ne kadar uygunsuzsa ve sezon öncesi yapılmaması gereken bir tutumsa sakarya gazetesinin olaylara bakış açısı da maalesef  çok yanlış tarafsız yansız haber ortaya konmuyor da sanki bir fanatik köşe yazarının kaleminden yazar gibiler haberleri,büyük şehire büyük takıma yakışmıyan yerel gazete ve televizyonlarımız var yanlış anlaşılmasın içerisinde çalışan bircok degerli basın mensubu var benim demek istedigim kalıtesiz hizmet sönük basın olmuyor sakarya ortalıgı karıştırmaktan başka bı işe yaramıyorsun
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2007 saat 10:29
gene sakarya gazetesi ya... bu adamlar haberciligi sadece moral bozucu haberler cikarmak diye dusunuyorlar sanirim. yonetim birbirine girse metin diyadin kovulsa hepsi cok mutlu olacak yazicak birsey cikti diye. bu tartismalar uzun zamandan beri var zaten. haber yapmak icin mactan 3 gun oncesinimi buldular!!! tabiki bu olaylarin cozulmesi lazim ama yerel basinin da taraftari sogukkanli tutmasi gerekli. ama SAKARYA gazetsinin yangina korukle gitme huyu hala devam ediyor...

ayrica surda kac kisi sergan illa oynamali diyor. biz hep hakedenin oynamasini isttiyoruz. sergenin performansi iyidir cikar oynar, hocanin bilcagi is. burayi cok yakindan takip ettigini biliyoruz sakarya gazetesinde haber yapanlarin, umuyoruz yakin zamanda kendilerini duzeltip ESES yararina haber yapmaya baslarla, yoksa ordu yada karsiyaka haberi yapsinlar ben boyle yerel basin istemiyorum...
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2007 saat 10:30
Bize bir şey olmaz, Elazığa üç çeker, canlanırız.
# Direnmüdavim....

Yukarı
serkanaltin Liste gör
Yazar

serkan
  Alıntı serkanaltin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2007 saat 11:13
Alıntı yapılan es_emre26

Ayrıca bugün sakarya gazetesi UYDURMA bir haber yazmış...Taraftar Sergen'i ilk11de görmek istiyor diye...Hayır biz Sergen'i değil ilk11de oynamayı hak eden futbolcularımızı ilk11de görmek istiyoruz...

Bunu da dün sahaya atlayan sarhoş ve 3-4 küçük çocuğun Sergen'e yağ yapmasıyla taraftar Sergen'i ilk11de istiyor demişler...

Bu yazının tamamen Metin Diyadin hocamıza baskı kurmak amaçlı olduğunu düşünüyorum...

YAZIK!!!

BÖYLE YEREL BASIN DÜŞMAN BAŞINA!!!

gazetenin adı bile sakarya LOL
her şey eses için
Yukarı
Valdez 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur
Yer: AnkaraEskişehir
  Alıntı Valdez 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2007 saat 11:15
İki gün sonra maçımız var Biz hala nelerle uğraşıyoruz daha doğrusu uğraştırılıyoruz !

Yönetimin içinde  bir sıkıntısı varsa  bunu kendi aralarında bir şekilde hallederler , kalkıpda bunu Sezon öncesi olur olmaz bir şekilde gündeme getirmenin ne alemi var ?

Olayın diğer ilginç tarafı ise Sergen konusu .

Sergen  aldığımız bilgilere göre diğer arkadaşları gibi  gayet iyi çalışıyor  ve  herhangi bir problem yaratmıyor iken , bugün tekrar onun ismi üzerinden bir Takım medyanın  ve kişilerin ''KAOS ORTAMI'' yaratmaya çalışılmalarını hayretle karşılıyorum.

Artık vakit aklımızı başımıza alma vaktidir , bir takım kişilere duyulan kini ve garezi   kenara bırakma vaktidir !

Metin Hoca'da Bizim Sergen'de Bizim ! Bu Sezon umarım  her ikiside çok başarılı olurlar !

Allahım Sen Bizi Dostlarımızdan koru ,Biz nasıl olsa düşmanlarımızın icabına bakarız !
TÜRK'LÜK MEDENİYETLER MEZARLIĞI ANADOLU'DA DİK DURABİLMEKTİR!Uğur ankara ESES
Yukarı
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
Yer: Eskişehir
  Alıntı ashanye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2007 saat 11:19
Alıntı yapılan Valdez 26

İki gün sonra maçımız var Biz hala nelerle uğraşıyoruz daha doğrusu uğraştırılıyoruz !

Yönetimin içinde  bir sıkıntısı varsa  bunu kendi aralarında bir şekilde hallederler , kalkıpda bunu Sezon öncesi olur olmaz bir şekilde gündeme getirmenin ne alemi var ?

Olayın diğer ilginç tarafı ise Sergen konusu .

Sergen  aldığımız bilgilere göre diğer arkadaşları gibi  gayet iyi çalışıyor  ve  herhangi bir problem yaratmıyor iken , bugün tekrar onun ismi üzerinden bir Takım medyanın  ve kişilerin ''KAOS ORTAMI'' yaratmaya çalışılmalarını hayretle karşılıyorum.

Artık vakit aklımızı başımıza alma vaktidir , bir takım kişilere duyulan kini ve garezi   kenara bırakma vaktidir !

Metin Hoca'da Bizim Sergen'de Bizim ! Bu Sezon umarım  her ikiside çok başarılı olurlar !

Allahım Sen Bizi Dostlarımızdan koru ,Biz nasıl olsa düşmanlarımızın icabına bakarız !

Tamamen katılıyorumClapClap
Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.
Yukarı
dolpinesk Liste gör
Deneyimli Yazar

BURAK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı dolpinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2007 saat 11:21
Taraftar dahanapsın yaaa adamların ceplerinde kombine almaktan bilte parası ayırmaktan paramı kaldı. Yönetimde hiç aramız bozuk ayağı yapmasın çok sinirleniyorum herkes elinden gelen fedakarlığı yapıyor işte.Onlardan ağızlarını kapatıp işleriyle uğraşsınlar. Madem araları bozuk basınada yansıtmasınlar. Duymayalım çünkü kendileri ile birlikte bizimde keyfimiz kaçıyor.
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2007 saat 11:22
Alıntı yapılan serkanaltin

gazetenin adı bile sakarya LOL

Gazetenin yazdıklarını eleştirmek başka şey,
Serkan abim, Sakarya gazetesine sahip çıkmak başka şey.. Smile

# Direnmüdavim....

Yukarı
kirmizi Liste gör
Yazar

hgorgulu
  Alıntı kirmizi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2007 saat 11:31

Yarın lig başlıyor gazetenin verdiği habere bak. Haberde değil aslında karın ağrılarının dışa vurumu. Bu seneki transfer politikası bir türlü içlerine sinmedi. Aylardır ne yapacaklarını şaşırdılar. Lig başlamak üzereyken bir saatli bomba. Yazıklar olsun.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır