eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ne oldu bize?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 5>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
Online Durum: Offline
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2007 saat 02:42
Arkadaşlar bütün bunları gerçekten çok üzülerek okuyorum...
Maalesef yerel basınımız tamamen yönetimimizin aleyhine taraf almış durumda...
Ligin tartışmasız en iyi takımıyız ve her şekildede süper lige çıkacağız bundan şüphe olmasın..Ama kesinlikle basının kışkırtmalarına gelmeyelim...
Sakarya gazetesi Metin Diyadin geldiğinden beri bişeyler sallıyor...
Bu olayda bence çok abartılan bi olay..Ama gerçek bile olsa yerel basın bunu neden yazıyorda tam lig başlarken taraftarı kışkırtıyor?
İşte bunu anlamıyorum...
Herşey çok güzel kardeşlerim..Kesinlikle umutsuzluğa kapılmayalım..
Herşey yolun sakarya gazetesi ise her zamanki gibi...
Biz herşeyin iyi olacağına inanalım yeter...

Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2007 saat 03:42
"Her sessizliğin içinde bi çığLık vardır."

Takım 10 haftada 27 puan topLasın o zaman görün sessizliği...Wink
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2007 saat 04:47
Alıntı yapılan Volkan

Toplamışken 30 toplayalım. Hiç yapmadığımız şey değil. 2 sezon önce 10 da 10 yapmıştık sanırım.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
esroot Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan Cantaş
  Alıntı esroot Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2007 saat 08:36
Dikkat edin ki bu tür tartışmalar hep Sakarya Gazetesi'nin altında çıkıyor. Kusura bakmayın ama bu basın ahlakına uygun değil. Gazeteci oldum edasıyla eğitimden yoksun ortada dolaşan tipler şimdi biz bunları yazdıydık, biz uyardıydık derler.  Forumlardan aldıkları bilgileri haber diye yazılarına taşırlar. Gazetecilik bu değildir!

Gün tamamen birlik olma günü iken şu yazıların tavırlı bir biçimde yazılmasını kabul edemiyor ve sindiremiyorum. Böyle bir basını da kınıyorum.
Kalsada son nefes yinede Es-ES
Yukarı
hutemel Liste gör
Usta Yazar

hüseyin temel
Yer: Bilecik
  Alıntı hutemel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2007 saat 08:36
Bizi sessizleştiren ve can sıkıntısına sokan maalesef kulübün 1. ve 2. adamları onlar sorunu çözmezse kim çözecek.
önce eses sonra eses
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2007 saat 08:42
Alıntı yapılan Volkan

bence 10 haftada 24 puan bile süper. ilk üç hafta çok zor olacak.
Yukarı
sigortacı Liste gör
Yeni Yazar

Vahit Çatalkaya
  Alıntı sigortacı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2007 saat 09:04
Bu sene hepimiz şampiyonluğa inanmışken yaşanan olaylar moralimizi bozdu.Herşeye hazırlıklı olalım ilk maçlarda kötü sonuçlar alsak bile desteğe devam edelim.
Yukarı
oozy Liste gör
Yazar

özgür
Yer: Russian Federation
  Alıntı oozy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2007 saat 09:32
Bu sene hiç birşey hiçbir kimse hiçbir gazete moralimizi bozamaz ve bozdurmayalım.Her tarafa bayrak asmak çokta önemli değil.Herkes formasını,şapkasını,... giysin ve pazar günkü maça gelsin ve layıkıyla EsEs imizi destekleyelim;çekemeyenler,kıskananlar,hasetler çatlasın.
Şampiyon EsEs
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2007 saat 09:42

Ayrıca bugün sakarya gazetesi UYDURMA bir haber yazmış...Taraftar Sergen'i ilk11de görmek istiyor diye...Hayır biz Sergen'i değil ilk11de oynamayı hak eden futbolcularımızı ilk11de görmek istiyoruz...

Bunu da dün sahaya atlayan sarhoş ve 3-4 küçük çocuğun Sergen'e yağ yapmasıyla taraftar Sergen'i ilk11de istiyor demişler...

Bu yazının tamamen Metin Diyadin hocamıza baskı kurmak amaçlı olduğunu düşünüyorum...

YAZIK!!!

BÖYLE YEREL BASIN DÜŞMAN BAŞINA!!!

Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2007 saat 09:51
Alıntı yapılan es_emre26

Ayrıca bugün sakarya gazetesi UYDURMA bir haber yazmış...Taraftar Sergen'i ilk11de görmek istiyor diye...Hayır biz Sergen'i değil ilk11de oynamayı hak eden futbolcularımızı ilk11de görmek istiyoruz...

Bunu da dün sahaya atlayan sarhoş ve 3-4 küçük çocuğun Sergen'e yağ yapmasıyla taraftar Sergen'i ilk11de istiyor demişler...

Bu yazının tamamen Metin Diyadin hocamıza baskı kurmak amaçlı olduğunu düşünüyorum...

YAZIK!!!

BÖYLE YEREL BASIN DÜŞMAN BAŞINA!!!

Sevgili Emre, olaylara bu şekilde bakmamak gerekli. Ben Sergen'in takıma gelmesine en çok karşı olanlardan biriyim. Ortaya çıkan krizde de kesinlikle Sergen gönderilmeli dedim. Fakat olmadı. Ne Metin hoca gitti ne de Sergen. İkisi de kaldı. İkisi de şu an için ESES'in başarısı için ter dökmek zorundadır.

Eskişehirspor Sergen'i yedek kulübesinde otursun diye almadı. İyi motive edilmiş bir Sergen'in takıma çok şey kazandıracağına inanıyorum. Ya da kazandırması gerektiğine. Mutlak surette ilk 11'de sahaya çıkmalı ve kendisine bağlanan umutları boşa çıkarmamalıdır. Boşa çıkarırsa da bir an önce bavulu eline verilmelidir diye düşünüyorum.
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 5>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır