eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Yerel ve Amatör takımlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2007-2008 Sezonu Bozüyükspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 100101102103104 110>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Online Durum: Offline
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 11:51
Bozüyük yıkıldı maç günü ! Bilet olmaması sebebiyle gidemedik maça .. Bizdeki şans Diyar maçına gidiyoruz final maçına gidemiyoruz her neyse sağlık olsun .. Gece geç saatlere kadar kutlamalar oldu ..

Yukarı
BoZüYüKLüLeR Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Bozüyük .!
  Alıntı BoZüYüKLüLeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 22:21
Furkan'la Anlaştık Beşiktaş Talip Oldu

Anlaştığımız Furkan Aydın için Beşiktaş ta devreye girerken, Gençlerbirliği de talip oldu.

Hafta sonu Sakaryaspor alt yapısında oynayan Furkan Aydın için menejeri Erdinç Şehit ile yöneticimiz Yalın Zeybek  Bozüyükspor´a transferi için anlaşmaya vardılar. Sakaryaspor paf takımında santrafor mevkiinde oynayan bu sezon 23 maçta forma giyen  Furkan Aydın´ın 10 golü bulunmakta. Bozüyükspor´a transferi kesinleştikten sonra Beşiktaş´ta Furkan için devreye girerek anlaşmaya vardığımız Furkan için kulübümüze teklifte bulunmuştur. Bu gelişmeler üzerine Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav´da yöneticimiz Yalın Zeybek´i arayarak Furkan´a kendilerininde talip olduğunu transfer etmek istediklerini talep etmiştir.

Kaynak: www.bozuyukspor.com
Lacivert-Beyaz .!
Yukarı
BoZüYüKLüLeR Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı BoZüYüKLüLeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 21:43
Başkan Adayı Yalın Zeybek

Yöneticimiz Yalın Zeybek Kulübümüzün Başkanlığına aday oldu.

Başkan Süleyman Kavasoğlu´nun aday olmayacağını açıklamasından sonra yöneticimiz Yalın Zeybek çalışmalara başlayarak 27 Mayıs´da yapılacak olan Genel Kurul´da Başkan adayı olduğunu açıkladı. Başkan adayımız Yalın Zeybek adaylığı, hedefleri ve Bozüyükspor ile başarmak istedikleri konusunda ilerleyen günlerde bir açıklama yaparak kamu oyunu bilgilendirecektir.

Kaynak: www.bozuyukspor.com
Lacivert-Beyaz .!
Yukarı
BoZüYüKLüLeR Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı BoZüYüKLüLeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2008 saat 20:31
YENİ BAŞKANIMIZ YALIN ZEYBEK

Olağan Kongremizde yapılan oylama sonucu yeni Başkanımız Yalın Zeybek oldu.

Belediye Spor Kompleksinde yapılan Genel Kurul’da olağan kongreye katılan üyelerin tamamının oyunu alan Yalın Zeybek oluşturduğu Yönetim Kurulu listesi ile beraber kulübümüzün yeni Başkanı oldu. Divan Kurulu seçimiyle başlayan kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Necati Güleç’in mali raporu okumasıyla devam etti. Eski Başkan Süleyman Kavasoğlu’da bir konuşma yaparak şunları söyledi; “Geçtiğimiz 3 yıllık periyotta Bozüyükspor başarılı bir dönem geçirmiştir. Bu dönemde Bozüyükspor’a en büyük katkıyı yapan Belediye Başkanı Ahmet Berberoğlu’na çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca geçen sezon bize destek veren kuruluşlardan Demirer Kablo ve Fabrikalar Müdürü Cengiz Zeybek başta olmak üzere,  Demirdöküm, Eczacıbaşı ve adını sayamadığımız bize destek veren tüm kuruluşlara teşekkür ederiz. Geçen sezon devir aldığımız Bozüyükspor Yönetimini başarılı olacaklarına inandığımız genç arkadaşlarımıza devir ediyoruz. Bu arkadaşlarında her zaman destekçileri olacağız” diyerek sözlerini tamamladı. Eski Başkan Kavasoğlu’nun konuşmasının ardından oy verme işlemine geçilerek Bozüyükspor’un yeni Başkanı ve Yönetim Kurulu seçimi gerçekleştirildi. Seçim sonrası bir konuşma yapan Belediye Başkanı Ahmet Berberoğlu, Bozüyükspor’un Fenerbahçe, Gençlerbirliği ve Adanademirspor ile beraber Türkiye’nin borçsuz 4 kulübünden biri olduğunu bundan dolayı Süleyman Kavasoğlu ve eski yönetime teşekkürlerimi iletiyorum dedi. Yeni yönetiminde her zaman destekçisi olacaklarını dile getiren Başkan Ahmet Berberoğlu, Bozüyükspor’un hedefinin artık Bank Asya olması gerektiğini bu yolda Yalın Zeybek başta olmak üzere yeni yönetici arkadaşlarımıza başarılar diliyorum diyerek sözlerini tamamladı. Bir teşekkür konuşması yapan yeni Başkanımız Yalın Zeybek konuşmasına kongre üyelerine teşekkürlerini ileterek başladı.  Başkan Zeybek, yeni dönemde Bozüyükspor’u daha üst hedeflere taşımak için çalışacaklarını, Bozüyükspor geleneğini yaşatarak, Bozüyükspor’un ruhunu daha da  canlandırarak, birlik beraberlik içerisinde, Bozüyükspor’da yöneticilik yapmış tecrübeli büyüklerimizin de desteklerini alarak Bozüyükspor’u daha üst noktalara çıkartarak başarılı yapmak istiyoruz dedi.   

Bozüyükspor’un Yeni Yönetim Kurulu Listesi ve Görev Dağılımı Şu İsimlerden Oluştu:

1)     YALIN ZEYBEK - BAŞKAN

2)     DOĞUŞ ÜNERAL - BAŞKANVEKİLİ

3)     İLKER ÇELİK - İDARİ İŞLERDEN SORUMLU YÖNETİM KURULU ÜYESİ

4)     MEHMET KÖKLÜ - MALİ İŞLERDEN SORUMLU YÖNETİM KURULU ÜYESİ

5)     MUSTAFA KURT - BASIN SÖZCÜ

6)     MUSTAFA YILDIRIM - PROFESYONEL TAKIM SORUMLUSU

7)     İSMAİL GÖÇERLER - GÜVENLİKTEN SORUMLU YÖNETİM KURULU ÜYESİ

8)     ADEM ÖNER  - ALT YAPIDAN SORUMLU YÖNETİM KURULU ÜYESİ

9)     MURAT TEKİN - GENEL SEKRETER

10)  HAKAN CAN - SAĞLIK İŞLERİ KOORDİNATÖRÜ

11)  ABDULLAH ALGIN - HUKUK VE KURUMSAL İŞLERİNDEN SORUMLU YÖNETİM KURULU ÜYESİ

12) TAHİR SELAMİ - STAT VE TESİSLERDEN SORUMLU YÖNETİM KURULU ÜYESİ

13) SERKAN SOYSEV - SOSYAL İŞLERDEN SORUMLU YÖNETİM KURULU ÜYESİ

14)  HÜSEYİN ELMAS - DIŞ İLİŞKİLERİNDEN SORUMLU YÖNETİM KURULU ÜYESİ

15) ERDAL KARUK -  AR-GE VE PROJELERDEN SORUMLU YÖNETİM KURULU ÜYESİ

16)  MURAT VELİOĞLU - YÖNETİM KURULU ÜYESİ

17)  ENVER KELEŞOĞLU - YÖNETİM KURULU ÜYESİ

18)  REMZİ ALKIŞ - YÖNETİM KURULU ÜYESİ

19)   HİKMET ALTUN - YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Haber Kaynak ve Fotoğraflar: www.bozuyukspor.com  Mücahit Özocak
Lacivert-Beyaz .!
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Yer: Turkey
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2008 saat 23:04
Kardeşimiz Bozüyük'ün yeni yönetimi, başkanı ve yönetim kurulu hayırlı olsun. Sıra teknik kadro ve transferde; tabi sonrasında da Lig A'da inşallah. 
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
kkpitna Liste gör
Yazar

sinan meşe
Yer: bozüyük
  Alıntı kkpitna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2008 saat 00:44

Bence  iyi oldu.Kavasoğlunun yönetimini beyenmıyordum zaten...Yalın ZEYBEK oyların tamamını almış başka adayda yoktu zaten ama boş oyda atılmamış...İyi işler yapar gibime geliyoo  yalın ZEYBEK...Seneye bankasyadayız inşallah...Sakarya, karsıyakaya meydanı boş bulmasınlar yavru eses geliyooor...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bizimle dahada süper olacak bu liğ...
Eskişehirspor bir yaşam biçimidir
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2008 saat 22:29
http://haber.bozuyuknet.com/haber6/n579.html

Biraz geç oldu ama yeni gördüm.ESKİŞEHİRSPOR'un şampiyon olmasından sonra sokaklara dökülen BOZÜYÜK halkı..

''Kardeş Değiliz Hemşehriyiz
 Dedik Ya Biz ESKİŞEHİRLİYİZ ..!''
Yukarı
BoZüYüKLüLeR Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı BoZüYüKLüLeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2008 saat 00:03
Basın Açıklaması

Yönetim Kurulumuz adına Basın Sözcüsü Mustafa Kurt un Basın Açıklaması

27 MAYIS 2008 tarihinde yapılan olağan genel kurulda gerçekleşen seçim neticesinde göreve gelen yeni yönetim kurulumuz Bozüyüksporumuza hizmet etmekten duyacağı derin onur ve gurur ile çalışmalarına başladı.

Amacımız yıllarda beri devam eden Bozüyük spor geleneğini yaşatmak ve birlik beraberlik içerisinde Bozüyüksporumuza yeni açılımlarla daha üst noktalara taşımaktır. Bu bağlamda yapılan kongrede tüm delegelerin oy birliğiyle göreve gelen yönetim kurulumuz zaman kaybetmeden faaliyetlerine başlamıştır.

—01 Haziran 2008 tarihine gerçekleşen ilk toplantımızda öncelikle yönetim kurulu görev dağılımı yapılmıştır.

— Resmi olarak transfer döneminin başlamasıyla birlikte öncelikle transfer komitesi oluşturulmuştur ve çalışmalara derhal başlanmıştır.

— Takımımız için en önemli görev alanlarından biri olan Teknik Direktörlük görevine sayın hocamız İsmail Ertekin ile 1 yıllık sözleşme yapılarak göreve devam kararı alınmıştır.

—Bütçe planlaması yapılarak öncelikle geçen sezonlarda sorunlar yaşadığımız ve eksik olduğumuz noktalara transferler yapma kararı alınmıştır ve transfer komitesinin kontrolünde teknik heyetin hazırladığı rapor da dikkate alınarak belli bir transfer politikası doğrultusunda belli başlı futbolcularla görüşmelere başlanmıştır.

En kısa zamanda; transferlerimiz netleştikçe gerçekleşen transferleri kamuoyu ile paylaşmaktan gurur ve mutluluk duyacağız.

—Yönetim kurulumuzun yapacağı çalışmalarda siz tüm Bozüyük ve Bozüyük spor sevenlerin değerli katkılarını bekliyoruz.

Yönetim kurulumuzun temel prensiplerinden biri olan Bozüyük spor tüm Bozüyük’te yaşayanların ortak değeridir düşüncesini hatırlatarak tüm kamuoyunu Bozüyüksporumuza destek vermek için yanımızda görmek istiyoruz.

Bozüyükspor Yönetim Kurulu Adına

Basın Sözcüsü

Mustafa Kurt

Haber Kaynak: www.bozuyukspor.com
Lacivert-Beyaz .!
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2008 saat 00:47
zaten çok seviyordum BOZÜYÜK'ü bu gün ESES'in genel kurulunda belediye başkanınız o müthiş konuşmasınıda yapınca, bambaşka oldu benim için Bozüyük. inşallah elele verilirde BOZÜYÜKSPOR'da iyi yerlere en azından 1. lige çıkarılır. sağolsunlar HEMŞEHRİLERİMİZ
ES-ES
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2008 saat 13:20
Alıntı yapılan ESmustafa

zaten çok seviyordum BOZÜYÜK'ü bu gün ESES'in genel kurulunda belediye başkanınız o müthiş konuşmasınıda yapınca, bambaşka oldu benim için Bozüyük. inşallah elele verilirde BOZÜYÜKSPOR'da iyi yerlere en azından 1. lige çıkarılır. sağolsunlar HEMŞEHRİLERİMİZ

Sağolun,eksik olmayın . Eskişehir-Bozüyük ilişkileri her zaman farklıdır.Resmi olarak il ilçe olmamasına rağmen il ilçe samimiyetinden çok daha sıcak ilişkiler vardır.Bir Bozüyük'lüye sorsanız nerelisin diye Eskişehir'liyim der.Her hafta sonları Bozüyük'ten otobüsler dolusu insanlar Eskişehir'e gider.İnşallah yakında resmi olarak Eskişehir'in ilçesi oluruz .
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 100101102103104 110>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır