eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehir Eti Hentbol Takımı

Cevapla Cevapla Sayfa  123 6>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
seven7 Liste gör
Yazar

alp mete
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı seven7 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Eskişehir Eti Hentbol Takımı
    Tarih: 08/Nis/2010 saat 23:55
Arkadaşlar,
Fenerbahçe Acıbadem Voleybol takımı ile çoğumuz gururlanmıştır, aynı şeyi hatırlayanlarınız varsa seneler önce bizde Eskişehir Eti Hentbol takımı ile yaşamıştık. O zamanlar maçlara gitmekten çok zevk alıyordum. Şampiyonlar liginde yarı final oynamıştık, ancak Eskişehir de salon olmadığı için Ankara'da bir özel kolejin salonunda oynamıştık maçı, yanlış hatırlamıyorsam rakip Barcaleno'ydı.
Konunun amacı bu konuda bir kampanya başlatmak, acaba böyle bir takım yeniden kurulabilr mi diye. Tabi ki bu sadece Eti ile sınırlı kalmamalı, Avrupa çapında sesini duyurmak isteyen firmalar bu işe öncülük edebilir. Örneğin Sarar bayan voleybol takımı ya da Süsler Basketbol takımı gibi... Yıllık bir kaç milyon dolarla kurulabilecek bu takımların Eskişehir'e katkısı eminim çok olacaktır. Tribünlerde futbol kadar ilgi çekmesede birkaç bin kişi olacağından adım gibi eminim. Özellikle 1. lige yükselip biraz sportif başarıyla şehir, ülke ve avrupa'da medyada yer alabilirler.

Bu konu hakkında görüşleri olanların yorumlarını bekliyorum. Konuyla alakalı olarak Facebook ta kurduğumuz gruba destek ve katılımlarınızı bekleriz...

http://www.facebook.com/group.php?gid=107414475964124

http://www.facebook.com/group.php?gid=107414475964124

[COLOR=RED]1 gün gelecek 1 gün kalacak

http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=2993&PN=4
Yukarı
ReprimonD Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı ReprimonD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2010 saat 00:21
Salon sporlarına ilgim vardır.
Kendimde Hentbol Oynadım.Takımımız Olursa Seve Seve Giderım MAçlara
Başka diye soranlara inat Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Eskişehir
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2010 saat 00:26
 Eti  zaten maddi imkansızlıklar sebebiyle kapandı yada bahanesi buydu.15 sene öncesinin maddi olanaklarıyla şimdiki aynı değil fakat şehrimizde bir marka altında böyle bir takımın kurulacağına şahsen ben pek inanmıyorum.
 Ankara daki salon Yükseliş kolejinin salonuydu.Yalnış hatırlamıyorsam en az 30 otobüs gitmiştik Ankara ya.Hayatımda yağmayı ilk defa gördüğüm yolculukdu.Nasrettin hoca tesislerinde pişmaniye,konya şekeri kalmamıştı.
S.nalbant
Yukarı
esk_26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı esk_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2010 saat 00:32
Eskisehirde sporcu sıkıntısı yok aslında
Anadolu ve Osmangazi nin hentbol takımları vardı tam bilmiyorum hangi seviyede oynuyorlar aynı sekilde basketbol ve voleybol takımlarıda var
Eskisehirde bu sporlar yapılıyor ama o yerlere paralar aktarılmıyor
Antalyanın bile en ust seviyede 2 profesyonel basketbol takımı var
Yönetim maddi düzlüge cıktıktan sonra umarım diğer sporlarada el atar
Yukarı
seven7 Liste gör
Yazar

alp mete
  Alıntı seven7 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2010 saat 00:40
Biz Eal den toplu gitmiştik, çok zevkliydi yolculuk, konvoyun önünde bir Jaguar vardı... Rakip Barca mıydı emin değilim...

Yukarı
eSkoLiq Liste gör
Deneyimli Yazar

Özcan Çağlar
  Alıntı eSkoLiq Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2010 saat 00:42
Kurulmasına gerek yok arkadaşlar zaten Anadolu üniversitesi bayan hentbol takımı 1. ligde mücadele ediyor. Onları desteklesekde çok güzel olur. Bir çok oyuncusu milli takımda oynuyor. Kendimde anadolu üni. erkek voleybolunda oynadığım için biliyorum.
ßu Kalpler Sana Tutsak ..
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2010 saat 00:44
Aman gencler spor icin sehrimiz icin elinizden ne geliyorsa yapandan emegi gecenden allah razi olsun bizlere anca sizleri desteklemek yakisir ve düser simdiden basarilar.......
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2010 saat 00:50
bayanlarda anadolu üniversitesi süper ligde 6. sırada.
osmangazi üniversitesi ise 1. ligde mücadele veriyor ve a grubunda maç fazlasıyla lider.

bundan 5-6 sene önce anadolu üniversitesi bayanlarda şampiyonlar ligi çeyrek finali'ne kalıp nürnberg takımına elenmişti. hentbol her zaman eskişehir için önemli bir spor oldu ama sanırım son zamanlarda biraz duraksama dönemine girdik. umarım kısa zamanda toparlanırız.
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
seven7 Liste gör
Yazar

alp mete
  Alıntı seven7 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2010 saat 00:51
Son zamanlarını bilmiyorum ama Cumhuriyet Lisesi hentbol takımını veya atıyorum Anadolu Lisesi basket takımını komple alsalar bile birinci lige çıkar bu takımlar:)

Yukarı
Murat2616 Liste gör
Usta Yazar

Murat Güven
  Alıntı Murat2616 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2010 saat 00:54
Rakip Barselonaydı ve malesef yenilmiştik ama çok acayip bir takımdı. Yalnız bizde çok iyiydik o senelerde . Eti hentbol kapandıktan sonra kısa bir süre Polis gücü takımı iyiydi ondan sonra o  gitti daha sonrada Kılıçoğlu Toprakgücü gitti.
Kırmızı Şimşekler
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 6>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır