eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ünieses-Dumlupınar Ünivertesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2010 saat 18:29
Arkadaşlar önce sakin olalım. unieses.org Kütahya başlığında bir soru sordum. Umarım sorumu cevaplayacak birileri vardır.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
AtaÜniEsEs Liste gör
Yazar

İbrahim EsEs
Yer: Erz-Esk
  Alıntı AtaÜniEsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2010 saat 18:40
Alıntı yapılan kujo

Senin seçtiğin adama ulaş bakalım. 
Olcay Bizim işimizde Güvenmek zorunda olduğumuz gerçeği var.Temsilci Olmak İsteyen adama olağan durumların dışında bir durum yoksa hayır diyemezsin.Çünkü adam bu sevdayı omuzlamış taşımak istiyordur.Bana gelipte senin seçtiğin adam bak deme.İkimizde sistemin nasıl işlediğini biliyoruz.Adamın Tel.Numarası var Murat Hoca da da Mustafa Başkan'da da aranır bilgilendirilir öyle ilişki kesilir tabi bu bencesi...Ben Sadece Bulunduğum Konum İtibariyle bir mail de olsa bilgilendirilmek istediğimi belirttim.İşimi yaptım yani...
Eskişehirsporlu!
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2010 saat 18:43
Ben de diyorum ki dün temsilci sayfasına yazdım. Sen yoksun facede. Telefonun da yok. Başkanın haberi de var. Başka ne olması lazım. Hemen parlıyorsun. Keşke sen bi Başkanı arasaydın. Böyle böyle durum var. Bilgin dahilinde mi diye. 
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
morir26 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: eskişehir
  Alıntı morir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2010 saat 18:43
arkadaşlar ünieses in bu oluşumdan haberi var yönetimden telefon bile edildi arkanızdayız diye bu iş öle yada böle bu kütahyada olacak hemde çok sağlam olacak...
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2010 saat 21:09
Arkadaşlar ben maden mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. Ünieses kütahyanın yeni temsilcisiyim. Daha önce Küt-KŞ nin organizelerine katılmak istedim fakat organizenin sağlanamaması ve bir çok renktaşımızın küstürülmesi nedeniyle toplanma çabalarımız boşa çıktı. En son beşiktaş maçı öncesi yapılan toplantıda bu dertten dolayı herkes şikayetçiydi. ünieses yönetimiyle görüşmelerimiz sonucu küt-kş nin ismi mimlendiğinden kimsede gelmek istemediğini belirttik. Sonuçta biz kimsenin kalbini kırmaya hakkımız yok burada ESKİŞEHİRSPOR'UMUZU desteklemek ve birbirimize kenetlenmek amacıyla kurulduk. Bundan sonra sıkıntı yaşamamız temennisiyle herkese ve camiamıza hayırlı olmasını diliyorum...

Not: Arkadaşımızın üyeliği olmadığı için yazıyı aktarıyorum. unieses.org dan alıntıdır.
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2010 saat 22:28
Eskişehirspor için çalışacak tüm üniversitelilere kapımız sonuna kadar açıktır. İbrahimin de haklı olduğu noktalar var. Aramızda iletişimin çok daha iyi olması gerekiyor. Bu iletişimi daha da artırmayı tartışma ve kaynaşmayı ilerletme adına 23 Nisanda, üniversitelilerin temsilcileri ile bir toplantı yapmayı planlıyoruz. facebooktaki temsilciler başlığına tüm temsilciler, katılıp katılamayacaklarını ve mazeretlerini lütfen belirtsinler. 
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2010 saat 00:18

Öncelikle hayırlı uğurlu olsun...

Girişteki yazıda KŞ oluşumu ile ilgili açıklamayı yapmadan her üniversitede olduğu gibi bu üniversitemizde de temsil edileceğimizi öğrenmek yeterdi. Yaşanan sıkıntılardan dolayı Unieses oluşumu başlatılmaz bence. Kol kırılsın yen içinde kalsın. Şehirlerimizdeki KŞ - ESES oluşumları Unieses'li kardeşlerimizle iç içe ve dayanışma içerisinde olmalıdır...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
furkan316 Liste gör
Deneyimli Yazar

furkan şafak antibizans.com
Yer: antibizans.com
  Alıntı furkan316 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2010 saat 15:27
Ünieses-Dpü Yeni oluşumumuzun ilk toplantımızı yapıyoruz denizli deplasmanı öncesi tanışmak ve yapılması gerekenlerin konuşulması amacıyla 09.04.2010 cuma günü saat 20:00 de DORLİON CAFE'de buluşuyoruz. Gönül veren bütün arkadaşlarımızın toplantıya katılmasını önemle rica ederim...

Yukarı
morir26 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: eskişehir
  Alıntı morir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2010 saat 15:37
Çok sağlam geliyoruz Zincirin ilk halkaları sağlam bağlandı... 
Yukarı
angelica Liste gör
Deneyimli Yazar

faruk
Yer: istanbul
  Alıntı angelica Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2010 saat 13:15
ertesi gün 2 sınav var :(
Taraftar olmak; Hiçbir menfaat beklemeksizin, gücünün yettiği kadar maddi ve manevi bağlı olduğun renklere destek olmak, yer ve zaman farketmeden takımına sahip çıkmaktır.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <123>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,467 saniyede hazırlanmıştır