eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Birbirimizi Tanıyalım

Cevapla Cevapla Sayfa  123 5>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Birbirimizi Tanıyalım
    Tarih: 23/Ağu/2007 saat 02:45

Bu konu eski forumumuzda yer alıyordu. O tarihten sonra aramıza oldukça çok isim katıldı. O yüzden yeniden birbirimizi fotoğraflarımızla tanıyalım.

Forum Sayfalarına Fotoğraf Eklemek İçin: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=106
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2007 saat 05:10
Edit.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2010 saat 19:28
Bir demet nostalji......LOL
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
  Alıntı Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2010 saat 19:32
 Cool
KaanOZTRK
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2011 saat 23:29
...
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2011 saat 00:11
Selam,

Internette kendi fotoğrafımı koymuyorum onun için biraz hayatım ve Eskişehirspor:

Ben Mert Şirvan
1 Aralık 1991 Hollanda'da doğdum Büyüdüm

Itiraf ediyorum eskiden Galatasarayliydim, Hollanda'da fazla ailemiz yok, fanatik futbolu takip eden de yok sadece babam vardi abimablam annem fazla takip etmezler hepsi bizans takımı tutuyorlardı,

13-14 yaşlarıma kadar Galatasarayı tuttum, Formalarım Bayraklarım vardi fotoğrafım bile var Galatasarayın UEFA kupasın aldıgı zaman burda dışarı çıkıp bayrakla bile dolaştım :(

( Yaz Tatılıne gidemediğimiz için, Amcam telefon açtı sana ne yolliyim diye ne istiyorsun diye, anneannem'den yollayacaktı çünkü o Türkiyeye gitmişti. Ben Galatasaray bayrağı istedim, Amcam tamam dedi (Amcamda fazla futbola ilgisi yoktur), Bana izinden dikilmiş sari-kirmizi şeritle bir bayrak geldi meğer amcam Eskişehirde Galatasaray bayrağı bulamamış ve böyle bir bayrak yollamiş , sağolsun her istediğimi illaki bir yolunu bulup yerine getirmek ister, )Big%20smile

Ama ben o zamanlarda Eskişehirli olduğumu bile bilmiyordum

2 senede bir izine gideriz tabi Eskişehire memleketten çıkmayız fazla
Şanşla tanıştım herhalde Eskişehirsporla nasıl Eskişehirsporu tutuğumu hala bilmiyorum birden bire oldu. Belki sokaklarda asılı şampiyon ESES bayrakları beni uyarmiş olabilir :)

Internetten Taraftarlarımızın Videolarını gördüm, ben böyle atmosfer görmemiştim, Tarihi okudum (amigo orhan, konyadaki 30.000 taraftar vs..) Bu Forumu Takip Etmeye başladım.

Eskişehirsporumuzun ( 2lig B di herhalde) maçlarını Livescore gibi sitelerden takip ederdim her hafta, neden birden 2lig B takımını böyle takip ediyordum hiç bilmiyorum....
Radyodan bile dinlerdim, Bağzen abim ablam bana deli derdi 2.lig maçlarını dinlediğim için...

2.lig B 2.lig A derken --> Bankasya işte burda canli (televizyonda) arasıra DSpor maçları veriyordu bakıyorduk, Final Maçlarını Dıyarbakırspor ve Boluspor a karşı maçlarını Internetten (Sopcast, internetten bakanlar bilir Big%20smile) baktım ve süper lige çıktık.

< Ve bu arada okulda arkadaşlara anlatırdım "süperlige geliyoruz" diye, her hafta anlatırdım "Biz bu hafta yendik" falan, sonra Hindistanlı arkadaş bana hep soruyordu Eskisivhirzsiport gibi (doğru söyliyemiyordu, dili dönmüyordu Big%20smile ) bu hafta neyaptı diye (adamlarıda alıştırmıştık). >

Bağzen bana soruyorlar sen niye büyük takım tutmuyorsun diye, benim cevabım herzaman "Tutuyorum, Ben Eskişehirsporu tutuyorum!"oluyor.
Burda Istanbullu çok az, hiç yok denilebilir, Herzaman sorarım bizans takımını tutanlara: Sen niye gs,fb,bjk yi tutuyorsun diye, doğru dürüst cevap veremiyorlar...

şuan ailemde herkes Eskişehirsporlu, sadece Eskişehirde doğmuş büyümüs bir Yeğenim var adam koyu Beşiktaşlı anlamıyorum gercekten... herzaman diyorum neden? ben bile yurtdışında sadece Eskişehirsporluyum diyorum ama, yok o ben Beşiktaşliyim diyor..

Diğer bilgiler:
Şuan bilgisayar,reklamcılık,Webtasarım gibi bir okulda okuyorum (Türkiyede Üniversite oluyor herhalde, (ilk 8 sene okudum, sonra 4 sene, sonra kisaltilmiş 2(normalde yine 4) sene okudum ve şuan 1 senemdeyım(biraz karışık oldu herhalde Big%20smile ) )

Sporla/Eskişehirsporla yatıp kalkıyorum denilebilir
onun yanında 2 senedir Fitness yapıyorum...

Fazla Spor ile alakalı oldu ama burasıda Eskişehirspor forumu Big%20smile

Not: Hayatımda Tribünde Eskişehirsporumuzun maçını izlemedim...
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2011 saat 00:16
22 yaşındayım sirasıyla pilotbinabşı, murat atılgan, atatürk ilköğretim okulları ardından eskişehir anadolu lisesi ve şuanda osmangazi üniversitesinde endüstri mühendisliği okumaktayım. eskişehirde hamamyolunda oturuyorum.
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
esesimsin Liste gör
Yazar

Efe Can Yılmaz
  Alıntı esesimsin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2011 saat 00:22
Alıntı yapılan Darkevil_26

22 yaşındayım sirasıyla pilotbinabşı, murat atılgan, atatürk ilköğretim okulları ardından eskişehir anadolu lisesi ve şuanda osmangazi üniversitesinde endüstri mühendisliği okumaktayım. eskişehirde hamamyolunda oturuyorum.
Eskişehir Anadolu Ticaret Lisesinde mi okudun?
ESESES Kİ Kİ Kİ&Blr
Yukarı
El Nino Liste gör
Yazar

Görkem Küçükyılmaz
Yer: İstanbul
  Alıntı El Nino Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2011 saat 00:41
Bende İlk Okulu PilotBinBaşı Ali Tekin İÖO da okudum Liseyi Muzaffer Çil Anadolu Lisesinde ve şuanda Eskişehir Osmangazi Universitesinde Jeoloji Müh. Okuyorm
Life For You
Yukarı
latilES Liste gör
Yazar

Levent
Yer: İZMİR
  Alıntı latilES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2011 saat 00:51
Herkese merhaba. Bende uzun denemelerden sonra uüe olmayı başaranlardanım. Sadece yotumları okumak fakat bir fikir beyan edememek çok sıkıntı veriyciydi. Artık böyle bir sorunumun olmasından dolayı çok bahtiyarımSmile 

Kendimi kısaca tanıtmam gerekirse;
Eskişehir'in Mahmudiye ilçesinde doğup büyüdüm. Liseyi Mahmudiye de birtirdim. Anadolu Üniversitesi AÖF Kamu Yönetimi mezunuyum. Evliyim ve İstanbul'da yaşıyorum. Özel bir bankanın Genel Müdürlüğünde çalışyorum.
Sen ES Kİ Efkarımız dağılSın.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 5>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır