eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

25.Hafta Canli Mac Sohbetleri

Cevapla Cevapla Sayfa  123 102>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
milkin0026 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı milkin0026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: 25.Hafta Canli Mac Sohbetleri
    Tarih: 16/Mar/2010 saat 01:19
fenerbahçe kupayı alamıyacağına göre finalist gidecek.
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2010 saat 01:15
Araştırdım, Uğur melekinin açıklaması doğru.

Fenerbahce ligde uefa biletine sahipse ve kupayı almışsa lig 5.si gider uefaya.. Eğer ş.liginde yer alırsa finalist gider. Çok iyi oldu bu.. 
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
ESfeverES Liste gör
Usta Yazar

Murat Soylu
Yer: Almanya/Voerde
  Alıntı ESfeverES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2010 saat 01:09
Ben daha önümüzde 9 lig karsilasmamiz olmasina ragmen bu UEFA hesaplarina anlam veremiyorum dogrusu. Gecen sezon son haftalara kadar düsmememiz icin dua edip titrerken, bu sezon rahatlamis ve (su an) ilk 6 icin hesap yapma lüksüne sahip olmamiza ragmen nedir bu panik diye soruyorum kendi kendime? Sabredin derim cünkü basarimiz ufak adimlarla ama saglam olursa ne mutlu bize. Öbür anadolu takimlarini da gördük ... bir sezon UEFA da basarili basarizis farketmezsizin, ondan sonraki sezonda ligden düsmemek icin mücadele edenleri. Bu is bugünden yarina köseyi dönmek misaline dönmesin diye düsünüyorum, aksi taktirde bu yükün altindan bir 10, 15 sene daha kalkamazsak daha vahim olmazmi acaba? Suyu damlaya damlaya göle cevirmekte ne zarari olabilir sizce renkdaslarim? Ben su anki halimizden o kadar mutluyum ki, anlatamam ... Clap

Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2010 saat 00:32
Ankaragüçlüler iddası olmasada bize olan nefretlerinde ötürü maça asılacaktır o maç zor maç . Denizli çıkışa geçemezse o maç ve son hafta büyük ihtimalle küme düşmüş olacak Diyarbakır maçlarından 6 puan koparmak lazım . İçerde Ankara'dan  3 puan banko zaten . Diğer 3 maçıda kayıpsız geçmeliyiz . Çok zor dediğimiz UEFA için 3 tane zor deplasman olan BJK - FB ve Ankaragücü deplasmanlarından alacağımız puanlar kaderimizi çizer . İçerde yaşayacağımız ya da hedefsiz takımlara kaptıracağımız puanlar zor olan Avrupa'yı imkansız kılacağı gibi ilk 6 yolunda da darbe olur . Şimdiden böyle hedefleri düşünmek yerine olaya maç maç bakmalıyız . Tüm konsantrasyonumuzu BJK maçına vermeli ve nasıl 3 puanla dönebiliriz buna kafa yormalıyız .
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2010 saat 23:37
Zor gözüken şeyler o kadar basit ki. Bursa ve Galatasaray dışında, Allah ne verdiyse üstümüzdekilerle oynayacağız. Beşiktaş ile 9 puan fark var. Yenersek direk 6'ya düşecek. Trabzon'la 1 puan fark var. Yenersek 2 puan öne geçeceğiz. Daha üstümüzdekiler birbirleriyle oynamadılar bile. Bizim en zor iki maçımız Denizli ve Ankaragücü olur. Ankaragücü bizle oynayana kadar düşmemeyi garantilerse o maçta Denizli maçıda garanti olur. Zaten son 2 maç Sivas ve Dİyarbakır. Muhtemelen Diyarbakır düşürülecek deniliyor. Sivas'ı Trabzon'u burda yeneriz biz. Önemli olan Kasımpaşa,Beşiktaş, Ankaragücü ve Denizli maçlarından en az 10 puan alabilmek.
Yukarı
crazykarakas Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Rasim Karakas
Yer: Rheinberg/Alm.
  Alıntı crazykarakas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2010 saat 23:26
Alıntı yapılan ypeker

Alıntı yapılan KuRBaN

Alıntı yapılan lejyonnn

UEFA şansımız kalmadı artık

Umut herşeyi körükler, umudunu kaybedersen yaşamayı kaybedersin. Daha 9 maç var ve Beşiktaşla da maçımız var. Beşiktaş bizden sadece 9 puan önde.
Aslinda 6 puan önde, Ankaraspor macindan dolayi 3 puani önceden aldilar, bu hafta da biz alacagiz. Besiktasi Istanbulda yenersek 4. olma sansimiz var. Kasimpasa, Ankaragucu, Fenerbahce, Diyarbakir ve Bursa deplasmanlari var.  Bizden sonra Trabzonla oynayacaklar iceride. Sivas ve Manisa ile kendi sahalarinda oynayacaklari maclar disinda digerlerinde puan kayiplari olacaktir. Yeter ki biz her macta 3 puan parolasi ile devam edelim, su andaki formumuzla aslinda yenemeyecegimiz takim yok ligde.Smile

bende tabiki cok isterim uefaya gitmeyi ama cok zo gözüküyor malesef...
diyelimki besiktas puan kaybedecek
aramizda simdilik üc takim var.
biz her ne kadar form tutmus olsak, elbette puan kaybedecegiz düsüncesindeyim...

valla üc gündür hele dünkü kayseri macindan sonra durmadan hesap yapiyorum, bu sayfadan:
http://www.spox.com/de/sport/fussball/international/tuerkei/planer/sueperlig-spielplaner.html
ilerideki sonuclar puan durumunu nasil etkiler diye bakiyorum.
antep
d.bakir
ve bjk ilk macinda kaybettigimiz puan ve puanlari ekliyorum

cok tuaf oluyor insan.

uefaya gitmemizi cok isterim, hatta maclar rusyain taaa diger ucunda olsa maclara giderim,
ama benim düsüncem buna ulasmamiz cok zor
Yukarı
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Twenty6_nl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2010 saat 23:20
Alıntı yapılan menderes26

tmm tabikide uefaya gitmeliyiz ama bu snee çokda beklemiyorduk uefayı aslında ama olursada gidelim ama bence bu hedefimizin seneye kesin yükselmesi gerekli

Seneye Sampiyonuz
Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
menderes26 Liste gör
Usta Yazar

birkan
Yer: eskişehir
  Alıntı menderes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2010 saat 23:14
tmm tabikide uefaya gitmeliyiz ama bu snee çokda beklemiyorduk uefayı aslında ama olursada gidelim ama bence bu hedefimizin seneye kesin yükselmesi gerekli
http://www.facebook.com/group.php?gid=50079368890

facebooktaki espana sayfası
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2010 saat 23:11
Alıntı yapılan KuRBaN

Alıntı yapılan lejyonnn

UEFA şansımız kalmadı artık

Umut herşeyi körükler, umudunu kaybedersen yaşamayı kaybedersin. Daha 9 maç var ve Beşiktaşla da maçımız var. Beşiktaş bizden sadece 9 puan önde.
Aslinda 6 puan önde, Ankaraspor macindan dolayi 3 puani önceden aldilar, bu hafta da biz alacagiz. Besiktasi Istanbulda yenersek 4. olma sansimiz var. Kasimpasa, Ankaragucu, Fenerbahce, Diyarbakir ve Bursa deplasmanlari var.  Bizden sonra Trabzonla oynayacaklar iceride. Sivas ve Manisa ile kendi sahalarinda oynayacaklari maclar disinda digerlerinde puan kayiplari olacaktir. Yeter ki biz her macta 3 puan parolasi ile devam edelim, su andaki formumuzla aslinda yenemeyecegimiz takim yok ligde.Smile
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2010 saat 23:03
o zaman gerçekten zor şansımız ama sonuna kadar kovalırız artk
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 102>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır