eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Bolu'nun Kırmızı Şimşekleri

Cevapla Cevapla Sayfa  12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
legend_melike Liste gör
Yazar

melike
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı legend_melike Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Bolu'nun Kırmızı Şimşekleri
    Tarih: 11/Mar/2010 saat 08:07
20.03.2010 cumartesi saat 14 00 de tüm aibu de okuyan ve boluda yaşayan ESkişehirli arkadaşlarımızla biraraya geliyoruz
SeN oLmAsAn HaYaTıN nE aNlAmI vAr Es-Es.İiİiİmMmM !!!
Yukarı
Murat2616 Liste gör
Usta Yazar

Murat Güven
Yer: Eskişehir
  Alıntı Murat2616 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2010 saat 10:31
Telefon numaralarını böyle afişe etmeyin arkadaşlar sonradan sıkıntı yaşamayın özelden mesajlaşın.
Kırmızı Şimşekler
Yukarı
hulusi26 Liste gör
Deneyimli Yazar

esesli
  Alıntı hulusi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2011 saat 13:24
bolunun kırmızı şimşekleri olarak bolusporda forma giyen eski futbolcularımz ferhat odabaşı ve  murat önürü yarın ziyaret edeceğiz
Yukarı
legend_melike Liste gör
Yazar

melike
  Alıntı legend_melike Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2011 saat 14:42
BU KALP SİZİ UNUTUR MU   !!!
Bolu'da öğrenci olan Eskişehirspor'lu arkadaşlarımızla daha önce takımımızda görev almış sonrada Boluspor'a transfer olmuş Ferhat Odabaşı ve Murat Önür'e ziyarette bulunduk  ...   ziyaretten bir kaç foto paylaşmak istedim   ...

Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2011 saat 14:47
ah bee keşke arkadaşlara da söyleseydim =))
güzel olmuş tebrikler
yalnız gözüme bi şey çarptı , pastada amblem yanlış
ama olsun gönülleriniz yeter
Yukarı
legend_melike Liste gör
Yazar

melike
  Alıntı legend_melike Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2011 saat 14:49
evet o sıkıntıyı bizde fazlasıyla yaşadık ama boluda o logoyu yapmaları bile büyük başarı     : )
Yukarı
eyup_kara26 Liste gör
Yazar

EYÜP KARA
Yer: DENİZLİ
  Alıntı eyup_kara26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2011 saat 16:08
işte vefakar eskişehirspor taraftarıClap
ES-ES
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2011 saat 07:08
Tam bir vefa ornegi olmus, ayaklariniza saglik.
Bu iki eski futbolcumuzun haberlerini ara ara "Eskisehirspor'un Eski Oyunculari" konu basligina aktarabilirseniz seviniriz.
Mete
Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
  Alıntı esaf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2011 saat 09:45
Boluda yaklaşık 5 sene ögrencilik yaptım. Eskişehirsporla ilgili birşeyler yapabilmek için çabaladım ama pek muvaffak oladım. Lig A'da(o zamanki adıyla) yayınlanan her macı izlemek icin kafe kafe dolaşır zar zor bi mac yayını ya bulur ya bulamazdım.
O yüzden şimdi sizlerin bu şekilde biraraya gelmeniz ve eski futbolcularımızı ziyaret edip vefa örnegi göstermeniz beni çok mutlu etti.
Play off maçında yaşanan olaylardan sonra Bolulularda Esese karşı bi tepki oluşmuştu şu an durumlar nasıl acaba? 
Son olarak Allah birliginizi daim etsin...

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
hulusi26 Liste gör
Deneyimli Yazar

esesli
  Alıntı hulusi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2011 saat 11:44

Boluların play offlardan dolayı bize bakış açıları biraz  farklıydı. Bir kaç olaylar da oldu  buraya pek aktarmak istemem. Sonra bu ziyareti duymuşlar ve bir arkadaşımızı toplantılarına çağırdılar ve aradaki buzlar eridi. bizden tek sesleri bolu sokaklarını es es nidalarıyla inletmemek

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır