eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Avrupa ESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yildizimizi Secelim!

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 13>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Mar/2010 saat 23:53
Kesinlikle tarafarımız 30 bin kişinin olduğu stadta o nasıl bir sestir dedim sesleri kısılcak şimdi boğazları patlıyacak gözlerim doldu mükemmeldiler o kadar yol gidip takıma verdikleri destek için teşekkürler bu maçın yıldızı olmayı hakediyorlar
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
SeVdAm EsEs Liste gör
Usta Yazar

Mevlüt
Yer: Eskişehir
  Alıntı SeVdAm EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Mar/2010 saat 23:57
Maçın yıldızı büyük cefakar taraftarımızdır helal olsunClapClap
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!
Yukarı
Gurbeteses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Almanya
  Alıntı Gurbeteses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Mar/2010 saat 01:37
Taraftarlar gercekten Süperdi!

Arkadaslar, bende ilk bastan üzüldüm yenildigimiz icin, ama sunu da belirtmek istiyorum, Eskisehirspor 2:1 kadar oynadigi futbol gelecegimizin sinyalini verdiginin kanaatindayim. Biz bu yil ilk 5e girecegimize inaniyorum, ama 5. oldugumzda UEFAya gidecegimizi bilmiyorum acikcasi! Öte yandan, bize acilen Stat lazim!

Birde memleketteki Taraftarlara bir istegim olacak: Arkadaslar, bu takimi ilk antremanda ziyaret edin, cok iyi oynadilar, moral verin! Gercekten bütün herkes Eskisehirsporun ilk yarim saat oynadigi Futbolu konustu! Ne yazik ki yine yalnizdim kahvede ama, inanin ilk bastan üzüldum ama sonrasi bu tür tebrikler sayesinde gurur duydum EsEsimden! Helal olsun EsEsim, yüzümüzü yenilgide bilene kara cikartmadin!
http://supportersofeskisehirspor.blogspot.com/
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Mar/2010 saat 01:41
Evet bu maçın yıldızı yenilsekde takıma sahip çıkan taraftardır.
Yukarı
quarentina_26 Liste gör
Usta Yazar

OĞUZ
  Alıntı quarentina_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Mar/2010 saat 01:42
ılk once taraftar sonra ıvesa sezer volkan
Hatt-ı müdafaa yoktur, sath-ı müdafaa vardır. o satıh, bütün vatandır. vatanın her karış toprağı, vatandaşın kanıyla ıslanmadıkça, terk olunamaz. M.KEMAL ATATÜRK 1881 - ∞
Yukarı
krmkck26 Liste gör
Yazar

KERİM
Yer: GÖKMEYDAN
  Alıntı krmkck26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Mar/2010 saat 01:45
alper potok
İSTANBUL TAKIMLARINI TUTACAĞINIZA GELİN BİZİM TAKIMLARIMIZI TUTUN...
Yukarı
quarentina_26 Liste gör
Usta Yazar

OĞUZ
  Alıntı quarentina_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Mar/2010 saat 01:45
o taraftarımızın mac sonunda alkıslamasını seyrettım cok duygulandım bız cok buyuk bı taraftarız dedım kendı kendıme yenıldıkden sonra takımı alkıslıyosak artık bazı seylerın bıttgıı yenı bır olusumun basladıgının ısaretıdır orda bulunan her arkadasıma tskkr ederım bu unutulmaz anları bıze yasattıkları ıcın
Hatt-ı müdafaa yoktur, sath-ı müdafaa vardır. o satıh, bütün vatandır. vatanın her karış toprağı, vatandaşın kanıyla ıslanmadıkça, terk olunamaz. M.KEMAL ATATÜRK 1881 - ∞
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Mar/2010 saat 01:49
Alıntı yapılan quarentina_26

o taraftarımızın mac sonunda alkıslamasını seyrettım cok duygulandım bız cok buyuk bı taraftarız dedım kendı kendıme yenıldıkden sonra takımı alkıslıyosak artık bazı seylerın bıttgıı yenı bır olusumun basladıgının ısaretıdır orda bulunan her arkadasıma tskkr ederım bu unutulmaz anları bıze yasattıkları ıcın

Aynen oğuz efsaneleri gerçekleştirmek bölünme ile değil ancak kenetlenme ile olması mümkündür. Bunun en güzel örneğini gösteren taraftarımıza teşekkür ederiz.
Yukarı
Gurbeteses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Almanya
  Alıntı Gurbeteses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Mar/2010 saat 01:51
Arkdaslar yildizimizi burdan seciyoruz:

http://eskisehirspordeutschland.blogspot.com/

Oradan oyunuzu verin!
http://supportersofeskisehirspor.blogspot.com/
Yukarı
esk_26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı esk_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Mar/2010 saat 14:35
Macın yıldızı bence Sezer le İvesa
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 13>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır