eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Klasspor - Necdet Mansız

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2345>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kaansrdr Liste gör
Usta Yazar

kaan
Online Durum: Offline
  Alıntı kaansrdr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 10:31
Yazının okunma sayısı 10.000 lere ulaşmış olması gösteriyor ki Eskişehirspor Taraftarlarının takımını ne kadar yakından izlediğni, diğer internet sitelerini okuyucu olarak gölgede bırakması EsEs taraftarının büyüklüğünü göstermesi açısından güzel bir anket ayrıca.
Yukarı
İRRASYONEL Liste gör
Deneyimli Yazar

Kamuran yalaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı İRRASYONEL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 11:37
[QUOTE=kaansrdr] Yazının okunma sayısı 10.000 lere ulaşmış olması gösteriyor ki Eskişehirspor Taraftarlarının takımını ne kadar yakından izlediğni, diğer internet sitelerini okuyucu olarak gölgede bırakması EsEs taraftarının büyüklüğünü göstermesi açısından güzel bir anket ayrıca.
[/QUOTE

Kaan serdar, uzun zamandır izliyorum da bu sayın mansız'ın  akrabasımısın, menejerimisin  bir türlü anlayamadım.  Biraz daha çalışıp çabalarsan  sn. mansızı hürriyet gazetesinden bir köşe sahibi  yapacaksın.. Şu yazında bile sen aslında EsEs'i değil mansızın prezantasyonunu  yapıyorsun..

Artık vazgeç bu beyhude çabalardan. Taşıma suyla değirmen dönmüyor.  Sayın mansızda gerçekten tam bir Eskişehirspor sevdalısı ama vizyonu, nosyonu ve kalemi oldukça sınırlı bir yazar.

Geçenlerde de osman cemoğlu ile mansızı  sanki rekabet içinde gösteren mealde yazılar yazmıştın.. Bırak artık bu işleri . Forumu bu tür gereksiz ve saçma konularla meşgul etme.

Taraftar burnundan soluyor bu güne kadar hala ne doğru dürüst transfer yapıldı, nede şu kanayan yara haline gelen açık tribün için hamle yapıldı. Bunlardan bahset istersen..

Boş ver mansızın üç koyununu beş keçisini.. İlle de menejerliğe soyunmak istiyorsan bak forumda nice genç  cevherler var.  Mesela bir örnek: Esparta rumuzuyla yazan yiğit diye bir delikanlı var. Günlerdir internette futbolcularımızı farklı şekilde tanıtan ne güzel yazılar yazıyor.

Aç bu çocuğa bir başlık okusun forumdaki bütün arkadaşlar . Benim başlık açma yetkim olsaydı çoktan bu başlığı açmıştım. Biraz da  yiğit gibi yazılarıyla, yüreğiyle, formasıyla her saniye bu takımı yaşayan gençlere hakettiği övgüleri yaz..

Yani söylemek istediğim, yazı mı, tura mı  ne olduğu belirsiz bazen anlaşılmakta zorluk çekilen    tümcelerin peşinden koşma.. Koşman, çabalaman biraz değmeli.

Hayatta yapılacak o kadar çok hata var ki ;
Aynı hatayı yapmakta ısrar etmenin anlamı yok...!
Yukarı
excalibur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: siz yurtsuz
  Alıntı excalibur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 12:09

Forumun yeni üyelerinden birisiyim.. Başlıklar arasında gezerken bu başlığa da girdim.

Ne kadar da ilginç!  Bu başlığa gelen 32 mesajın büyük bir bölümünün aynı kişiden olması dikkatimi çekti.

Bunun üzerine üşenmedim, saydım; 32 mesajın 19' u kaan serdar'a ait.. Bunun anlamı nedir acaba?...DeadDeadDeadDead

Yukarı
kaansrdr Liste gör
Usta Yazar

kaan
  Alıntı kaansrdr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 12:15
Alıntı yapılan excalibur26

Forumun yeni üyelerinden birisiyim.. Başlıklar arasında gezerken bu başlığa da girdim.

Ne kadar da ilginç!  Bu başlığa gelen 32 mesajın büyük bir bölümünün aynı kişiden olması dikkatimi çekti.

Bunun üzerine üşenmedim, saydım; 32 mesajın 19' u kaan serdar'a ait.. Bunun anlamı nedir acaba?...DeadDeadDeadDead

DeadDeadDeadDeadbüyük esesli başka yazar bulamadım facede her yorumu 10000 geçen bulursam onun 40 da 40 mesajı olacak!
mesaj mı anlatılan mı önemli.
 Sayfa benim tarafımdan açılmamıştır açılan sayfa üzerine mesajlarım yazılmıştır 459 sayısı üzerinden abartıldığı gibi değil sadece 19 mesaj bu sayfada  kullanılmıştır.

Yukarı
kaansrdr Liste gör
Usta Yazar

kaan
  Alıntı kaansrdr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2011 saat 11:14
Uzun süredir formda yorum yazmıyorum sebebi gayet açık, yazılanların neyi kast ettiği değilde,
kimin yazdığı ve düşünceler ikinci etapta kalıyor 10 kişi grup olanlar sanki Eskişehirsporu yaratmış.
Eskişehirspor yazarı Necdet Mansız'ın şu anda 20 gündür yoğun bakımda mücadele veren arkadaşımıza neden bir geçmiş olsun demeyi çok görüyorlar Eses li olma ilkelerini tekrar gözden geçirme zamanı mı geliyor!
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2011 saat 12:55
Şahsen haberim yoktu. Geçmiş olsun. Allah acil şifa versin. Hastalığı ne acaba?
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2011 saat 13:21
Gecmis olsun,acil sifalar dilerim....
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
ŞenolESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Şenol
Yer: T.C. Ankara
  Alıntı ŞenolESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2011 saat 13:28
Geçmiş olsun Allah şifa versin.
TÜRKİYE CUMHURİYETİ
Damarımda Kanımsın Bedenimde Canımsın ESES im
Yukarı
irfnzcn Liste gör
Usta Yazar

irfan
Yer: eskişehir
  Alıntı irfnzcn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2011 saat 13:29
geçmiş olsun ,ALLAH acil şifalar versin
SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?
Yukarı
İRRASYONEL Liste gör
Deneyimli Yazar

Kamuran yalaz
  Alıntı İRRASYONEL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2011 saat 14:32

Necdet beye geçmiş olsun dileklerimle acil şifalar diliyorum.

Hayatta yapılacak o kadar çok hata var ki ;
Aynı hatayı yapmakta ısrar etmenin anlamı yok...!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2345>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır