eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kayseri Deplasmanına Uçakla Gidiyoruz.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 234
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
benjamin Liste gör
Yazar

Bünyamin Avşar
Yer: Kayseri
Online Durum: Offline
  Alıntı benjamin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2010 saat 11:12
Alıntı yapılan gakkos26

Bünyamin, nereye gidiyorsunSmile Ünieses ekibi sana yatıya gelecekti, kaçmak yok Big%20smile
yok hocam siz kayseriye geleceksiniz de bende burda olmamayacağım haSmile yok hocam bi yere gittiğim  evde kalsaydım ağırlardım hepinizi ama yurtta kalıyorum Ouch
Siyahına Kırmızına !! Kayseri ÜniEsEs
Yukarı
tayfun26 Liste gör
Usta Yazar

Tayfun PORSUK
Yer: BURSA
  Alıntı tayfun26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2010 saat 13:03
Kayseriye Cumartesi günü gidecek arkadaşlar varsa antep'deki gibi aynı otelde kalmak adına birlikte rezervasyon yaptırabiliriz.Otel araştırmalarına başladım kişi sayısına göre fiyatda belli olur şuan için 10 kişiyiz bu sayıyı arttırabilirsek yine antepdeki gibi uygun fiyatlara kalabiliriz.
BursaESES
Yukarı
ESES26TOLGA Liste gör
Yazar

Tolga BAYCAN
Yer: Afyon
  Alıntı ESES26TOLGA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2010 saat 13:32
Alıntı yapılan benjamin

Alıntı yapılan gakkos26

Bünyamin, nereye gidiyorsunSmile Ünieses ekibi sana yatıya gelecekti, kaçmak yok Big%20smile
yok hocam siz kayseriye geleceksiniz de bende burda olmamayacağım haSmile yok hocam bi yere gittiğim  evde kalsaydım ağırlardım hepinizi ama yurtta kalıyorum Ouch
Bünyamin babamın memleketinde havalar nasıl?
Kayseri'ye Allah nasip ederde gelebilirsem görüşmek dileğiyle beni ağırlarsın artık yada ben seni=))
HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
tarık26 Liste gör
Deneyimli Yazar

tarık
Yer: eskişehir
  Alıntı tarık26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2010 saat 13:38
Alıntı yapılan tayfun26

Kayseriye Cumartesi günü gidecek arkadaşlar varsa antep'deki gibi aynı otelde kalmak adına birlikte rezervasyon yaptırabiliriz.Otel araştırmalarına başladım kişi sayısına göre fiyatda belli olur şuan için 10 kişiyiz bu sayıyı arttırabilirsek yine antepdeki gibi uygun fiyatlara kalabiliriz.
Tayfun,kısmet olursa cumartesi gidiyoruz biz de.
-TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR!

Yukarı
DENİZSRSGT Liste gör
Yazar

Deniz Sırasöğüt
Yer: İstanbul
  Alıntı DENİZSRSGT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2010 saat 14:08
böyle toplu kalma durumu yapacağınızı bilseydim ben de cumartesiden giderdim. Unhappy
Yukarı
benjamin Liste gör
Yazar

Bünyamin Avşar
Yer: Kayseri
  Alıntı benjamin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2010 saat 14:59
Alıntı yapılan ESES26TOLGA

Bünyamin babamın memleketinde havalar nasıl?
Kayseri'ye Allah nasip ederde gelebilirsem görüşmek dileğiyle beni ağırlarsın artık yada ben seni=))

sen gel yeter ki gerisine karışmaTongue

Siyahına Kırmızına !! Kayseri ÜniEsEs
Yukarı
tayfun26 Liste gör
Usta Yazar

Tayfun PORSUK
Yer: BURSA
  Alıntı tayfun26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2010 saat 17:45
Alıntı yapılan tarık26

Alıntı yapılan tayfun26

Tayfun,kısmet olursa cumartesi gidiyoruz biz de.
Kesin sayıyı hafta sonuna kadar netleştirelim hocam.Bende görüşmelere başladım birkaç otelle.
BursaESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 234

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır