eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Yerel ve Amatör takımlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ampute Futbol

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
Online Durum: Offline
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2010 saat 21:46
Alıntı yapılan Scorpion

2010 Dünya Ampute Futbol Şampiyonasına katılan Türkiye Ampute Milli Takımı çeyrek final son maçında ev sahibi Arjantini 3-1 net skorla yenerek yarı finale yükselişini canı gönülden kutluyorum. Arda'nın seks hayatı kadar önem gösterilmeyen, sıradan bir haber gibi sunan ya da sunmayan medyayı şiddetle kınıyorum.
Unutmayalım: Engelli olmak yalnızca "zihinlerdedir". Hepinizi tekrar kutluyorum, yolunuz açık olsun.
Selcuk,ilk önce Ampute Milli Takimimizi cani yürekten kutlar ,sanada böyle bir haberi verdigin icin sonsuz tesekkür ederimClapClap.....
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2010 saat 22:29
Alıntı yapılan Scorpion

2010 Dünya Ampute Futbol Şampiyonasına katılan Türkiye Ampute Milli Takımı çeyrek final son maçında ev sahibi Arjantini 3-1 net skorla yenerek yarı finale yükselişini canı gönülden kutluyorum. Arda'nın seks hayatı kadar önem gösterilmeyen, sıradan bir haber gibi sunan ya da sunmayan medyayı şiddetle kınıyorum.
Unutmayalım: Engelli olmak yalnızca "zihinlerdedir". Hepinizi tekrar kutluyorum, yolunuz açık olsun.
ClapClap
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı serdareses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2010 saat 23:16
Tebrikler helal olsun hepsinede
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 00:13
Alıntı yapılan köfteci

Selcuk,ilk önce Ampute Milli Takimimizi cani yürekten kutlar ,sanada böyle bir haberi verdigin icin sonsuz tesekkür ederimClapClap.....
Aynen köfteciye katılıyorumClapClapClap
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
caner26 Liste gör
Usta Yazar

caner
Yer: Bursa
  Alıntı caner26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 00:19
Alıntı yapılan Scorpion

helal olsun...
Beklenen gün gelecekse, çekilen çile kutsaldır...
Yukarı
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Twenty6_nl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 01:03
Super insallah sampiyon oluruz
Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2010 saat 23:07
 2010 Ampute Futbol Dünya Kupası'nda Türkiye, Rusya'yı 1-0 yenerek dünya üçüncüsü oldu.
ClapClapClap

UNUTMAYALIM ENGEL BEYİNLERDEDİR
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2010 saat 23:14
Alıntı yapılan lord of eses

2010 Ampute Futbol Dünya Kupası'nda Türkiye, Rusya'yı 1-0 yenerek dünya üçüncüsü oldu.
ClapClapClap

İnşallah Diğer Dünya kupasında birinci olacağız.Helal olsun Herkes sizle Gurur duyor.
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2010 saat 23:14

MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
Scorpion Liste gör
Deneyimli Yazar

Selçuk
Yer: Eskişehir
  Alıntı Scorpion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2010 saat 00:38
Alıntı yapılan lord of eses

ClapClapClap

Helal olsun sizlere ClapClapClap
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır