eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kanımız Siyah kırmızıysa yardımcı olalım

Cevapla Cevapla Sayfa  123 11>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Kanımız Siyah kırmızıysa yardımcı olalım
    Tarih: 22/Şub/2010 saat 19:39

Çok önemli bir konuyu siz eskişehirsporun büyük taraftarıyla paylaşmak istiyorum...3 Aydır Tıp faakültesinde ( anemi hastası olan ) 13 yaşındaki Mahmutcan YÖNLÜER  kardeşimize yaklaşık 10 günde 1 kan lazım olmak tadır...Her türlü kan grubu geçerlidir...Tek sorun bu kanı verecek olanların en az 4..5 gün hiçbir türlü hap kullanmamış olması gerekmektedi..İnanın okadar zor bir durum ki bu konuyu çözse çözse eskişehirspor taraftarı çözer diye düşündüm...Bu tedavi en az 2....3 yıl süreceği için  Mahmutcan kardeşimize sadece şimdi değil 2....3 sene boyunca yardım edebilecek bir oluşum başlatabilirmiyiz..Bu konularda pek bilgim olmadığı için sizlerden  yardım istiyorum...Düşmez kalkmaz bir allahtır..Allah bugün bu kardeşimize verdiğini yarın bizede verebilir...Kısacası  bu tedavi sürecinde kardeşimizin yanında olalım ve onu hep birlikte ayağa kaldıralım..Doktorlar Düzenli tedavi uygulandığı takdirde başarılı olacağına inanıyorlar....Ben bu konuyu buraya yazdım ama bir abimiz konu başlığı açarak konuyu herkezin bilmesini sağlarsa allah razı olsun derim..

Mahmutcana bugünkvermeye gittiğimde benden bir isteği olup olmadığını sordum,, ersin abi 3 aydır maçlara gelemiyorum bundan sonrada gelebilirmiyim bilmiyorum dedi..Ümit Karanı çok seviyorum abi ama o buraya gelmez biliyorum..Bana imzalı forma gönderirmi acaba dedi ? bende sen merak etme gerekeni yaparız dedim....Bu konuylada ilgili fikirlerinizi bekliyorum...Lütfen bir abimiz konu başlığı açsın... Hastanın babasının telefon numarası :   0534.652.15.06       0535.691.60.70      
ErSin Konak

Ersin arkadaşımızın  isteği üzerine açtım konuyu
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
menderes26 Liste gör
Usta Yazar

birkan
Yer: eskişehir
  Alıntı menderes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2010 saat 19:46
kan vermek için 18 yaşını doldurmak gerekiyor demiCry
http://www.facebook.com/group.php?gid=50079368890

facebooktaki espana sayfası
Yukarı
esclr Liste gör
Deneyimli Yazar

Çağlar Yenilmez
Yer: Ankara
  Alıntı esclr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2010 saat 19:52
her kan grubu nasıl oluyo ? AB- se olmuyo hepsi diye biliyorum , tam olarak kabul edilen kan gruplarını yazarmısınız?
Ölüm bizi ayırırsa zamansızca,Hakkım helaldir sana,Doymadan,doyamadan kupalara..

Yukarı
sevensea Liste gör
Yazar

haluk
  Alıntı sevensea Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2010 saat 19:55
baş vurular tıp fakültesine mi acaba?
esesimi dünya denizlerinde temsil eden....
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2010 saat 20:20

Başvurular nasıl olacak, yardımcı olmak isteyenler nasıl ulaşacaklar, hangi bölüme başvuracaklar? Bu konuda gerekli bilgiler yazılırsa, bireysel yardımlar daha kolay olur.

YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
ESKİÇerkES Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
Yer: ESPARTA
  Alıntı ESKİÇerkES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2010 saat 20:22
Allah acil şifalar versin kardeşimize..ESparta da olmam dolayısıyla kan veremeyeceğim şuanda..Ama okullar kapanır kapanmaz bütün ESparta olarak kanlarımızı vereceğiz..Dualarımız kardeşimizle..
YASTAYIZ...UZAKTAYIZ...///ESPARTA///
Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
  Alıntı Sephodyrm Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2010 saat 21:55
Alıntı yapılan esclr

her kan grubu nasıl oluyo ? AB- se olmuyo hepsi diye biliyorum , tam olarak kabul edilen kan gruplarını yazarmısınız?

Benimde kafama yatmadı ama belki kanın tamamını kullanmıyorlardır.Eritrositini bilmemnesini falan alıp naklediyo olabilirler.18 sınırı varmı kan vermek için acaba?Kardeşimizinde Allah yardımcısı olsun.
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
ESErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Konak
Yer: Turkey
  Alıntı ESErSin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2010 saat 22:44

Böyle önemli bir konuyla yakından ilgilendiğiniz için allah razı olsun....Arkadaşlar şimdi sorulara kısa ve öz cevap vermek istiyorum..

Tam olarak anladığım birşey değil ama olan şu ?  kanı alıyorlar ve içinden birşey alıp kanı sana geri veriyorlar...Dediğim gibi bu işleri hiç bilmem..Ben bugün gittim ve verdim..Ancak kan vermedim,kanın içindeki bir değeri alıyorlar sadece..Dolayısıyla 5 gün hap kullanmamış kim olursa olsun bu konuya yardımcı olabiliyor...Arkadaşlar eğer gerçekten gönülden yardım etmek isteyen var ise yukarıdaki ilk mesajımdaki telefon numaralarını kaydetsinler ve hatta arayıp ne zaman lazım diye sorsunlar..Çünkü dediğim gibi şuanda lazım olmasada 10 gün içinde yine lazım olacak..Hiç değilse arayıp ( abi ben şu gün boşum size uygunsa gelebilirim derseniz çok büyük sevap işlersiniz..Ama bu sözü verince ogün mutlaka TIP FAKÜLTESİ nde olmanız gerekiyor çünkü inanın hiç şakası yok...
Sizden ricam bu konuyu ve telefon numaralarını heryerde arkadaşlarınızla paylaşın..Çünkü tedavi süresi 2..3 yıl..Yani bize çok hayır sever lazım..
Halktan Değil Haktan Yanayım
Yukarı
furkan316 Liste gör
Deneyimli Yazar

furkan şafak antibizans.com
Yer: antibizans.com
  Alıntı furkan316 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2010 saat 23:42
inşallah iyi olur kardeşimiz bende gs maçına eskişehire gelmeyi düşünüyorum ozaman bende vereceğim umarım taraftarlarımız arasında yeterli ilgiyi görür bu konu kardeşimiz sağlığına kavuşur tribünde yerini alır 
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2010 saat 00:10
Ünieses forumuna aktardım mesajı. Ama facebooktaki Eskişehirsor sayfalarına bildirilirse, büyük ilgi göreceğini düşünüyorum. Şu an çıkmak durumundayım, online olanlar lütfen facebook'ta konuyu sayfalarımızda duyursunlar. 
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 11>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,640 saniyede hazırlanmıştır