eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Basından Eskişehirspor Haberleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152 72>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Nef£S Liste gör
Yazar

Burak
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı Nef£S Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2011 saat 12:59
şuan averajla ligde 4.sırada olan takımımız için en azından poster verecek bir gazete bile yok.(gazetelerde bırak posteri Eskişehirspor ile ilgili haber bile çıkmıyor Angry)
Eskişehir'de oturmadığım için yerel gazetelerin sezon başında verdiği posterleri fikstürleri vb. alamıyorum.Dergiden gelen geçen seneye ait posterler var sadece bende.bu yüzden spor gazetelerine mail attım bakalım bana herhangi bir cevap gelecek mi?

Aşk-ı Şehir
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2011 saat 13:29
Alıntı yapılan Nef£S

şuan averajla ligde 4.sırada olan takımımız için en azından poster verecek bir gazete bile yok.(gazetelerde bırak posteri Eskişehirspor ile ilgili haber bile çıkmıyor Angry)
Eskişehir'de oturmadığım için yerel gazetelerin sezon başında verdiği posterleri fikstürleri vb. alamıyorum.Dergiden gelen geçen seneye ait posterler var sadece bende.bu yüzden spor gazetelerine mail attım bakalım bana herhangi bir cevap gelecek mi?

Bence yanlışınız var.Bütün gazetelerde takımımızdan gönderilen oyuncularla ilgili epeyce haberler var...Angry
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2011 saat 15:01
Alıntı yapılan ES ES ES

İnternet de gördüm .Akşam gazetesi  şike iddianamesi hakkındaki haberlerinde '' ES ES niye yok ! '' diye başlık atmış.( maalesef yazılar okunmuyor ,şehir dışındaki arkadaşlar belki neler yazdıgını bize aktarabilir )Ben de ne yazıyor diye gazete bayinden aldım ama  benim aldıgım gazete de '' ES ES niye yok ! '' başlıgı hiç yok.( zaten başka farklarda mevcut ) Onun yerine ''TFF nin 6 aylık yol haritası '' yer alıyor.Bazı gazeteler bir kaç matbaa da basılıyor o yüzden bazı farklılar olabilyor ama '' ES ES niye yok ! ''sorusu basit bir soru degil , Eskişehir e gönderilen akşam gazetesinde '' ES ES niye yok ! '' başlıgı NİYE YOK , EY AKŞAM GAZETESİ.?

http://www.internetspor.com/foto-galeri/5722-p1/iddianame-gazetelere-bomba-gibi-dustu.html

ES ES NİYE YOK SORUSU SAYIN SAVCIMIZA SORULMUŞ İLK İDDANAME AÇIKLANDIĞINDA.
Kanaltürk de açıklandı ve savcımızın verdiği cevap ise eskişehirspor yönetim bazında olayların içinde olmadığından dolayı O,8 takım arasında yer almamıştır diye açıklama yapmıştır ve buda o basına kapak olmuştur.

https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2011 saat 16:05
sorunun cevabını bende biliyorum.benim dikkat çekmek istedigim gazetenin iki yüzlülüğü.
istanbul da satılanla şehrimizde satılan gazete birbirinden farklı
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
Yer: Turkey
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2011 saat 16:07
bu mantıktaki hiç bir gazete, dergi, tv yayını, ürün kullanmıyorum, kullandırmıyorum...
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
Abdullah 26 Liste gör
Yazar

Abdullah
  Alıntı Abdullah 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2011 saat 18:16
bence trt , nin adını irt olarak olarak değiştirelim.ist.radyo televizyon.
Yukarı
hickmath Liste gör
Deneyimli Yazar

Hikmet
Yer: İstanbul
  Alıntı hickmath Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2011 saat 22:55
Ntvspor internet sitesindeki "Eskişehirspor Ersun Yanal'la anlaştı." haberini kaldırmış. Madem emin değilsiniz, neden kesin olmayan konuları haber yapıyorsunuz? Bir de Türkiye'nin en iyi kanallarından biri olacaksınız.
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2011 saat 12:50
http://www.istikbalgazetesi.com/?sec=2&yazarid=307&newsid=85397

Çok güzel tespitlerin olduğu bir yazı. Yerel basından bu kadar net ve gür bir sesin çıkması şaşırtıcı.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
jaweil Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: eskişehir
  Alıntı jaweil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2011 saat 15:48
Alıntı yapılan gakkos26

http://www.istikbalgazetesi.com/?sec=2&yazarid=307&newsid=85397 Çok güzel tespitlerin olduğu bir yazı. Yerel basından bu kadar net ve gür bir sesin çıkması şaşırtıcı.

tam bende yapıştırıyodun linki gerçekten yazan arkadaşı tebrik etmek lazım daha önce göremiyorduk gerçekleri yazan basını..
Yukarı
emrh Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
Yer: Turkey
  Alıntı emrh Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2011 saat 15:55
http://spor.mynet.com/haber/ekisehirspor-yeni-hocasini-/44290Es-Es, Skibbe'nin yerine yine Alman bir isim olan ve 1992-94 sezonlarında Galatasaray'da da futbolcu olarak forma giyen Reinhard Stumpf ile prensipte anlaşma sağladı.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152 72>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır