eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Basından Eskişehirspor Haberleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4647484950 72>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2011 saat 16:28
Alıntı yapılan EsEsMania

tesadüfeb fb anin attığı golü görüntüledim bendemi hainim. Wink

Kimsenin kimseye hain dediği yok...Evet biliriz gittik siz kendinizle çelişiyorsunuz hem diyonuz ki orası karanlık ağlı mağlı çekilmez hem de gazetelerde görürsünüz biz fb yi arşivlemeliyiz.. Çekenler insan değil mi de çekiyor onların makinesi uzay teknolojisiyle mi çekiliyor...Biz başka yerlerden saha içinden çekilen gayet net fotoğraflar görüyoruz siz de eses taraftarı olarak kendinizi tanımlıyorsanız bir iki tane yerine daha çok fotoğraf görmek isteriz hem eses futbolcusu olsun hem taraftarı..Sizin de dediğiniz gibi hiç te çekilmiyormuş orası..ShockedSizin fotoğrafınız buOuch

Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2011 saat 17:17
Alıntı yapılan FEA1965

Alıntı yapılan EsEsMania

tesadüfeb fb anin attığı golü görüntüledim bendemi hainim. Wink

Kimsenin kimseye hain dediği yok...Evet biliriz gittik siz kendinizle çelişiyorsunuz hem diyonuz ki orası karanlık ağlı mağlı çekilmez hem de gazetelerde görürsünüz biz fb yi arşivlemeliyiz.. Çekenler insan değil mi de çekiyor onların makinesi uzay teknolojisiyle mi çekiliyor...Biz başka yerlerden saha içinden çekilen gayet net fotoğraflar görüyoruz siz de eses taraftarı olarak kendinizi tanımlıyorsanız bir iki tane yerine daha çok fotoğraf görmek isteriz hem eses futbolcusu olsun hem taraftarı..Sizin de dediğiniz gibi hiç te çekilmiyormuş orası..ShockedSizin fotoğrafınız buOuch

Fotoğraf benim
Ama sizlerden ricam o sitedeki diğer fotoğraflarada bakmanız
Lütfen bakın
Hem taraftarlar var, hem maçlardan enstantaneler var, maç sonrası var, maça eğer taraftarlarla gidilmişse yol fotoğrafları var,
Kasıt yok, kısıt yok, gıcıklık yok, kıllık yok, aksiyonlar görüntüleniyor.
Maça gidemeyen eş ve dosta maç anında her anı yansıtma çabası var.
Tabiki eleştirilecek fotoğraflar.
Ben bunu yaptım deyemem sizlerin istekler ile daha başarılı olacağız.
Ama bir şeye mecbur değilim bu fotoğrafları paylaşmaya  lütfen çekimin nasıl ve ne şartlarda yapıldığıda önemli. fb stadı tam bir cehennem görevliler ellerinden ne gelirse zorluk adına çıkardılar, tabiki oralarda hem deplasman taraftarlarından ayrı küfürler ve sözel sataşmalar oluyor hem görevlilerden fırçalar geliyor. Ben ne çekersem kar deyip o atmosferi almaya çalışıyorum. Diğer fotomuhabirlerinin objektifleri malesef ki bizim objektiflerimizden çok daha mükemmel sizin belirttiğiniz gibi uzaydan bile çekilebilir yaniWink ama bizlerin bütçesi bu. İnşallah ilerleyen zamanlarda daha iyi, daha kaliteli, daha atraksyonu bol fotoğrafları izlersiniz.

Yukarı
hulusi26 Liste gör
Deneyimli Yazar

esesli
  Alıntı hulusi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2011 saat 18:04
tamer abi siteyi daha önceden de görmüştüm ama üye olmaya üşenmiştimm şimdi siteye üye oldum ve inceledim güzel bir site olmuş tebrik ederim
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2011 saat 20:52
http://fanatik.ekolay.net/Batuhan-ve-Alper-Cim-Boma_3_Detail_88_244508.htm
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2011 saat 20:54
Alıntı yapılan marcus

http://fanatik.ekolay.net/Batuhan-ve-Alper-Cim-Boma_3_Detail_88_244508.htm

Yanında Veysel ve Diego yu bedava veriyoruz
ulen Fanatik,Alper fener trabzon ve galatasaraya satılar
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2011 saat 09:26
Alıntı yapılan hulusi26

tamer abi siteyi daha önceden de görmüştüm ama üye olmaya üşenmiştimm şimdi siteye üye oldum ve inceledim güzel bir site olmuş tebrik ederim
Sizlerin öz, yapıcı eleştiri, öneri, isteklerinizle daha da iyi olacak.
Her ortamda elimizden geleni yaptığımıza ve hatalarımızın sizlerin nezdinde af olmasını da rica ederiz. Sizler isteyin bizler elimizden ne gelirse yapmaya hazırız. Amatör bir ruhla profesyonelce çalışalım. Herşey ESESim ve onun Değerli eşi benzeri olmayan ESESli taraftarları için. Clap Clap Clap
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2011 saat 00:36
Cnntürk'te "Cift Kale" programinda futbolda dönen paralari konusuyolar. Emre Tilev söyle konustu:
"Galatasaray'in geçen seneki bilançosuna baktim, ekside. Besiktas ekside. Eskisehirspor'a bakiyorum artiya geçmis!"

Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
tatar ilker Liste gör
Usta Yazar

Tatar İlker
Yer: Istanbul
  Alıntı tatar ilker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2011 saat 09:26

Skibbe’nin resti sonrası seçim yapmak zorunda kalan Eskişehirspor yönetimi, Toprak Kırtoğlu ile yollarını ayırdı.Alman hoca, F.Bahçe’ye 1-0 yenildikleri maç sonrası raporunda, “Orta sahada yanlış oyuncuları oynattınız” diyen, yardımcı antrenörü yönetime şikayet etti: ‘Ya o ya ben’

ESKİŞEHİRSPOR Teknik Direktörü Michael Skibbe, 19 Kasım’da Fenerbahçe’ye 1-0 yenildikleri maç sonrası, oyun taktiği ve futbolcu seçimleri nedeniyle kendisini eleştiren yardımcısı Toprak Kırtoğlu’nun görevine son verdirdi. Yaklaşık bir yıldır kırmızı siyahlı kulüpte performans ve kondisyondan sorumlu antrenör olarak çalışan 40 yaşındaki Kırtoğlu, sözleşmesinin aniden feshedilmesinin gerekçesini şöyle anlattı:

Onun hatalarını raporuma yazdım

“Benim görevlerimden biri de takımın oynadığı maçları izleyip, iyi ve kötü yanlarını ortaya koymak. F.Bahçe’ye 1-0 yenildiğimiz maçtan sonra da bir rapor hazırlayıp Skibbe’ye sundum. Raporumda, Eskişehirspor’un geçen sezon Avrupa kupalarına katılmayı kılpayı kaçırdığını hatırlatıp, güçlü bir kadroya sahip olduğunu anlattım. F.Bahçe karşısında orta sahamızın güçlü ve koşan oyunculardan kurulu olması gerekiyordu. Özellikle de Burhan ve Erkan muhakkak olmalıydı. Çünkü F.Bahçe’nin en önemli oyuncusu olan Emre’nin etkinliğinin azaltılabilmesi için Burhan ve Erkan’ın oynamaları gerekiyordu. Ama ikisini de oynatmadı. Ben de bunun bir hata olduğunu raporuma yazdım.

Gördüğüm yanlışları belirttim

Skibbe raporumdan hoşlanmadı. Nitekim duyduğu rahatsızlığı bana açıkça ifade etti. Ben de ‘kulübümün menfaati her şeyden önce gelir, gördüğüm yanlışları yazdım’ cevabını verdim. Skibbe daha sonra kulüp başkanımız Halil Ünal ve yönetici Mesut Hoşcan’la konuşup, ‘Beni eleştiren bir antrenörle çalışmam imkansız. Ya ben ya o gidecek’ diye rest çekmiş. Skibbe yılda 800 bin Euro alıyor. Gönderilmesi pahalıya patlayacaktı, beni gönderdiler.”

10 Haziran 1971’de Almanya’da dünyaya gelen Toprak Kırtoğlu, , aralarında Altay, Kocaelispor ve F.Bahçe’nin de bulunduğu çok sayıda takımda forma giydi. 2008’de antrenörlüğe başlayan Kırtoğlu, bir yılı aşkın süredir Eskişehirspor’daydı.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/19348237.asp
Feel the Difference, Feel the Excellence
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2011 saat 10:39
Alıntı yapılan tatar ilker

F.Bahçe karşısında orta sahamızın güçlü ve koşan oyunculardan kurulu olması gerekiyordu. Özellikle de Burhan ve Erkan muhakkak olmalıydı.

demiş.Toprak Kırtoğlu.Ben buna sadece gülerim.Burhan mı koşuyor , Erkan mı koşuyor.???

Ayrıca aklıma bir soru geldi şimdi.Geçen sene fb deplasmanında ve evimizde oynadığımız maçda B.U içinde aynı raporu hazırlamış mı Toprak Kırtoğlu?
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
belaes Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür
Yer: Estanbul
  Alıntı belaes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2011 saat 11:49
Bülent Uygunun arkasından hemen gönderilmesi gerekiyordu zamanında yapmazsan böyle malzeme olursun işte...
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPORUMUZ...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4647484950 72>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır