eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Es Eslerin Aile Videosu sayfa: 5

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EryamanlıESES Liste gör
Yazar

Fatih Başar Yüzer
Yer: Şimdilik Sivas
Online Durum: Offline
  Alıntı EryamanlıESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2010 saat 11:56
Aaa ben bu konuyu görmemiştim. Vidyo çoktan hazırlanmış. Yoksa ben de ankaraESES'le ilgili bir kaç fotoğraf gönderirdim. Gerçi Müjdat abinin arşivi daha fazla ama. :) ankaraESES'imizi ve (Kayseri maçında herkesin tanıyacağı) SivKŞ oluşumumuzun da içinde bulunduğu bir vidyo daha yaparsınız artık ;)
Sivas'ın Kırmızı Şimşekleri (SivKŞ)
Yukarı
ESKİÇerkES Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
Yer: ESPARTA
  Alıntı ESKİÇerkES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2010 saat 12:21

Ellerinize sağlık çok güzel olmuş...
YASTAYIZ...UZAKTAYIZ...///ESPARTA///
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2010 saat 12:37
Alıntı yapılan EryamanlıESES

Aaa ben bu konuyu görmemiştim. Vidyo çoktan hazırlanmış. Yoksa ben de ankaraESES'le ilgili bir kaç fotoğraf gönderirdim. Gerçi Müjdat abinin arşivi daha fazla ama. :) ankaraESES'imizi ve (Kayseri maçında herkesin tanıyacağı) SivKŞ oluşumumuzun da içinde bulunduğu bir video daha yaparsınız artık ;)

Allah nefes versin, omuz omuza çok şey yaparız inşallah. 2 hafta fotoğraf istedim Fatihcim, 500'ün üzerinde kare geldi elimize ve en kullanılırlarını videoya koyduk.
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2010 saat 12:45
bende açılmadı neden acaba 
DSİ Es Es
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2010 saat 12:46
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
26_eses Liste gör
Usta Yazar

AYHAN
Yer: İZMİR
  Alıntı 26_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2010 saat 12:48

Güzel ve arşivlik bir çalışma olmuş ellerinize sağlık. Avrupadaki maçlarımızın video çalışmasını da söz ben yapacağım.Clap

Karadeniz ESES
Yukarı
Murat2616 Liste gör
Usta Yazar

Murat Güven
Yer: Eskişehir
  Alıntı Murat2616 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2010 saat 12:52
Emeği geçen herkesin ellerine gözlerine sağlık çok güzel olmuş Clap
Kırmızı Şimşekler
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2010 saat 14:43
Çok güzel olmuş, elinize sağlık Alper usta. 4-5 dakika yetmedi keşke daha da izlesek.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
Yer: Turkey
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2010 saat 14:43
Alper kardeşim güzel bir aile çalışması olmuş. Hepimizi duygulandırdın. Sabahtan beri 7 kez izledim. Bando eşliğinde harika görüntüler. Çok teşekkürler sevgili kardeşim...
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2010 saat 14:47
biri indirip face de yükleyebilir mi bence  o site hiç açılmıyor neden çözemedim ya 
DSİ Es Es
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,203 saniyede hazırlanmıştır