eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Pamukkale Üni.-Denizli- Antalya Deplasman Org.

Cevapla Cevapla Sayfa  12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ahmetk49 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Agâh
Yer: Russian Federation
Online Durum: Offline
  Alıntı ahmetk49 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Pamukkale Üni.-Denizli- Antalya Deplasman Org.
    Tarih: 09/Şub/2010 saat 23:43
Arkadaşlar yaklaşık üç gündür Denizliden acaba 15 kişi toplayıp Antalya maçı için minibüs kaldırabilirmiyim diye kara kara düşünüyorum şuan 5 kişiyiz. Tüm forumdaki renkdaşlarımdan isteğim Denizliden ikamet eden arkadaşlarınız ve ya yakınlarınız varsa ve antalya deplasmanına gelmek isterse beni bilgilendirsin mail adresimi aşağıya yazıyorum. Şu ana kadar gelecek kişilerin adını soyadını aşağıya yazıyorum. Gazamız mübarek ola...

ahmetk49@hotmail.com

1- Ahmet Agâh Kökten
2- İlyas Ersöz
3- Eyüp Kara (1)
4- Eyüp Kara (2)
5- Yasin Yetemen
6- Hakan Çakır (1)
7- Hakan Çakır (2)
8-
KıRMıZı_DeVRiM_Es-Es
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2010 saat 23:51
bu tarz organizasyonları görünce çok mutlu oluyorum,inşallah sayınız artar ve esparta gibi organize olabilirsiniz,tebrikler
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
ahmetk49 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Agâh
Yer: Russian Federation
  Alıntı ahmetk49 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2010 saat 23:52
inşallah abi bunun için uğraşıyoruz fakat denizlide adam akıllı bir oluşum kuramadık bu ilk olur umarım .
KıRMıZı_DeVRiM_Es-Es
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2010 saat 00:00
zaten alışkanlık yaratıyor eğer organizasyonda kalıteliyse  ama ilk i gerçekleştirebilmek  önemli,Allah yardımcınız olsun sizleri görünce bizler mutlu oluyoruz sen üzerine düş bu olayın bence
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2010 saat 00:23
Yeterli sayıyı bulamazsanız Denizlisporlulara söyleyin onlar gelir.Öyle ki Antalyasporlularla bugünü yaşamak isteyeceklerdir LOL
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2010 saat 00:40
Benimki bir fikir ama kütahyadakilerle bir gelme imkanı olmazmı yada izmir eseslilerle temasa gecseniz onlarla

Ama anladıgım kadrıyla bu arkadaşları kimse durduramaz işte eses sevgisi budur

EsEsYuCeL...
Yukarı
ESKİÇerkES Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
Yer: ESPARTA
  Alıntı ESKİÇerkES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2010 saat 00:44

Ahmet kardeşim sana özelden birisinin numarasını yolladım..benim kardeşim sayılır..kendisi denizli de öğrenci..ve eskişehirli ufak bir grupları var maçlara gitmeyi düşünen..onunla irtibata geçtin mi bilmiyorum ama özelden sana numarasını yolladım..espartadan melih ten aldım numarasını dersen bilir..onlara da bir sor istersen kardeşim...

YASTAYIZ...UZAKTAYIZ...///ESPARTA///
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2010 saat 01:06
Ortak organizasyon yapsanız ya, İzmirESES İzmir'den yola çıksın, Denizli'den sizi alsın, belki Marmaris oradan Antalya :) Bu şekilde bir otobüs doldurursunuz..
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2010 saat 08:22
Sevgili Ahmet, Pamukkale Üniversitesi temsilcimiz Özgür Marankoz ile lütfen irtibata geçiniz. üniversiteler tatilde olduğu için şu an için Eskişehirde olduğunu biliyorum. belki de hafta sonuna dönecektir. o size eminim yardımcı olacaktır.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
Murat2616 Liste gör
Usta Yazar

Murat Güven
Yer: Eskişehir
  Alıntı Murat2616 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2010 saat 08:47
Alıntı yapılan turker

Ortak organizasyon yapsanız ya, İzmirESES İzmir'den yola çıksın, Denizli'den sizi alsın, belki Marmaris oradan Antalya :) Bu şekilde bir otobüs doldurursunuz..
Türkerin dediği gibi organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. En kötü ihtimallede kadroyu tamamlayamazsanız veya diğer organizasyonlara katılamazsanız aranızdan biririni arabası varsa onunlada gidebilirsiz. Ayrıca organizasyon çabanız içinde ClapClap
Kırmızı Şimşekler
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,452 saniyede hazırlanmıştır