eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Avrupa ESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Avrupa ESES Eskisehirspor-GS mac organizasyonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 10>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2010 saat 21:17
Adnan abi, bu Timur'u ne yapıp, edip getirmelisiniz. işim vardı, çişim vardı olayına girmesine lütfen müsade etmeyiniz.LOL
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2010 saat 21:20
Alıntı yapılan gakkos26

Adnan abi, bu Timur'u ne yapıp, edip getirmelisiniz. işim vardı, çişim vardı olayına girmesine lütfen müsade etmeyiniz.LOL

Sevgili Semih, 1 saat önce telefonla görüstük, tahminim iki kardes 300 km trenlke Frankfurta gelecekler, oradan ucakla ver elini Eskisehir... liste kabariyor Smile
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
es_PaSHa Liste gör
Deneyimli Yazar

Kadir Cem AKBAY
Yer: Bursa
  Alıntı es_PaSHa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2010 saat 21:25
bizde gurbetteyiz diyorsak, sizinkisi nedir bilemiyorumSmile yolunuz açık olsun...
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2010 saat 21:30
Alıntı yapılan EjderHudsy

14.cü benim ama biz özel geliyoruz.3 kisi.gecen sene sadece Eskisehir - Gs maci icin gitmistim.süperdi.insallah bu sene de güzel olur.cok sevincliyim.heycanliyim.
ayrica gelecek arkadasim erzurumlu ama koyu EsEs li oldu.sebebi ise youtube dan izledigi video lardan etkilendi.

En büyük EsEs

Ejder kardesim, ayni yerdeyiz ama tanismiyoruz, cok üzüldüm buna. Dernegimize bekleriz.

Ayrica sürüden ayrilani kurt yermis. Toplu halde gitmek , bunun zevkini yasamak varken , neden özel gidiyorsunuz ?  Gelin beraber ucalim, dönüsünüzü ayri ayarlarsiniz. Bizim biletler 128 Euro.-... bir dajda düsünüp bize dönmeni dilerim. www.es26.eu
Yukarı
mete26 Liste gör
Yazar

Mete
  Alıntı mete26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2010 saat 21:45
Adnan abi ucak saati tam olarak kacta o gün icin bir toplanti var belki saati uyarsa burdan Frankfurta ucakla oradan hep birlikte cok iyi olur.
Her zaman her yerde ESES...
Yukarı
ulm26 Liste gör
Deneyimli Yazar

levent
Yer: Eskisehir
  Alıntı ulm26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2010 saat 22:02
adnan abi ucak kacta ben stutgarttan ucucam ama ayni sattlere yakinsa istanbuldan hep beraber gideriz nasip olursa
SENSIZ HAYATI NEYLEYIM ES ES SIM              
Yukarı
dodurgalı Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet
Yer: eskişehir
  Alıntı dodurgalı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2010 saat 22:13
heyyyyyt savulun ulennn taraftar geliyor.hepinizi alnından öpüyorum.sizleri sevmeyen fenerli olsun.26 euro timur biz seni çokk sevdik bekliyoruz kardeşim..
2009-2010 PEŞİNDEN 10626 KM.../SENİ YALNIZ BIRAKIRIZ MI SANDIN?
Yukarı
mehmet2600 Liste gör
Yazar

mehmet
Yer: Almanya
  Alıntı mehmet2600 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2010 saat 22:16
Arkadaslar ucak bilet alim isini en gec cumartesi gerceklestircez almanyadan ve cevre yerlerden gelcek arkadaslarin bilgisine internet sitemizde acdigimiz listenin sekillenmesini bekliyoruz ucak saatleri ise 05.03. cuma kalkis saati 15.00 inis sabiha gökcen 18.50 dönüs 08.03 pazartesi  kalkis saati 11.00 inis frankfurt 14.00  amacimiz burda yetisip eskisehir stadinda mac izleme firsati bulamayan  genc eseslilere   o muhtesem atmosferi yakindan görmelerini  bu organizasyonu gerceklestirmemizdeki en büyük neden umarim istedigimiz arzuladigimiz sekilde anlimizin akiyla bu isi basaririz biz sizlerden uzakda yasiyoruz ama kalbimiz ve gönlümüz hep esesimizin yaninda selamlar
AVRUPALI ESKISEHIRLILER DERNEGI
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2010 saat 22:38
Alıntı yapılan mete26

Adnan abi ucak saati tam olarak kacta o gün icin bir toplanti var belki saati uyarsa burdan Frankfurta ucakla oradan hep birlikte cok iyi olur.

Mete, Levent.. Mehmetinde yazdigi gin i saat 15°° de kalkis, saat 18.50 de Sabiha Gökcen Istanbuldayiz..

Yazmaniza cok sevindim... hemde gururlandim. En büyük EsEs.. katilim beklentinin üzerine cikabilir. !!!!!! 
Yukarı
simurg4844 Liste gör
Deneyimli Yazar

nihat
Yer: eskişehir
  Alıntı simurg4844 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2010 saat 22:41
demek ki insan sevdiğinin cefasını  böyle çekiyor...
siz mecnun  eses leyla  Clap
SENİ YALNIZ BIRAKIR   MIYIZ SANDIN?/ Aklın en büyük yanılgısı, olayları istediğimiz şekilde göstermesidir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 10>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,561 saniyede hazırlanmıştır