eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Renn-Es AtkıLar geldi Açıklama 53. sayfa

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6566676869>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2010 saat 11:16
Alıntı yapılan EryamanlıESES

Bir şey sormak istiyorum. Peki Rennes taraftarlarının bu konu hakkında bilgisi var mı? Çünkü bu atkılardan haberdar olan geçmişte "kardeş" dediklerimiz "Kime yamanacaklarını şaşırdılar" tarzında yorumlar yapıyorlar. Kendimizi küçük düşürmeyelim bu konuda.

http://forum.stade-rennais-online.com/viewtopic.php?id=1663&p=7
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2010 saat 11:55

Bir şey sormak istiyorum. Peki Rennes taraftarlarının bu konu hakkında bilgisi var mı? Çünkü bu atkılardan haberdar olan geçmişte "kardeş" dediklerimiz "Kime yamanacaklarını şaşırdılar" tarzında yorumlar yapıyorlar. Kendimizi küçük düşürmeyelim bu konuda.

onların bizim geçmişimizden haberleri varmı?
kendi dünyalarında saçma sapan takılıyorlar kafalarına görede
bu olay hiçbirini bağlamaz
renklerini aldıgımız bi takımla dostluk kurmusuz kurmamısız kime ne?
ayrıca adamlarda cok sıcak bakıyor
5 tane atkı gönderdim aama gümrükten geri dönmüş 1 taneden fazlası ticarete giriyor diye
bende tasarımı gönderdim onlar yapıcaklar o şekilde konuştuk

ayrıca o lafları söyleyen zihniyetsiz mantık fukaralarıda az bi fransızca öğrenip rennais ' in forumunda yazılanları takip etsinler..
onlar da bize karşı cok sıcaklar
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
alosis Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: ankara
  Alıntı alosis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2010 saat 12:58
Alıntı yapılan Mc_PrOdAtOr

onların bizim geçmişimizden haberleri varmı?
kendi dünyalarında saçma sapan takılıyorlar kafalarına görede
bu olay hiçbirini bağlamaz
renklerini aldıgımız bi takımla dostluk kurmusuz kurmamısız kime ne?
ayrıca adamlarda cok sıcak bakıyor
5 tane atkı gönderdim aama gümrükten geri dönmüş 1 taneden fazlası ticarete giriyor diye
bende tasarımı gönderdim onlar yapıcaklar o şekilde konuştuk

ayrıca o lafları söyleyen zihniyetsiz mantık fukaralarıda az bi fransızca öğrenip rennais ' in forumunda yazılanları takip etsinler..
onlar da bize karşı cok sıcaklar
bu zavallı taraftar topluluğu antisosyal birliktelik çerçevesinde birbirlerine destek oluyorlar...ESES tarftarının bir birlikteliğe ihtiyacı yok,bu uluslararası bir açılım ...ve çok anlamlı...dar kafaları anlamaz..onlar döner bıçağını ve kesici aletlerden iyi anlarlar...böyle bir açılım VİZYON GEREKTİRİR...ODA SADECE ESES TARAFTARINDA VARDIR...
eses taraftarı tüm Türkiye'ye örnek olmalı
Yukarı
alosis Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: ankara
  Alıntı alosis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2010 saat 13:01
HEDİYE OLDUĞUNU VE FORUMDAKİ FRANSIZLARIN ADINI VEREREKONLARA GÖNDERDİĞİNİ İFADE EDERSEN OLUR..BEŞ ADETLE TİCARET OLMAYACAGINI HERKES BİLİR...gift
eses taraftarı tüm Türkiye'ye örnek olmalı
Yukarı
EryamanlıESES Liste gör
Yazar

Fatih Başar Yüzer
Yer: Şimdilik Sivas
  Alıntı EryamanlıESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2010 saat 14:40
Evet linki daha yeni gördüm çok güzel oldu o zaman. Onlara da kapağı yapıştırırım birazdan :) Birisi anladığım kadarıyla liderlerimizle de görüşün demiş ve başka bir link vermiş. Onlarla da görüşsek ve bir dahaki Rennes maçında onlar pankart açsa ve fotoğrafını çekip bize gönderseler güzel olmaz mı?
Sivas'ın Kırmızı Şimşekleri (SivKŞ)
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2010 saat 14:49
Alıntı yapılan alosis

HEDİYE OLDUĞUNU VE FORUMDAKİ FRANSIZLARIN ADINI VEREREKONLARA GÖNDERDİĞİNİ İFADE EDERSEN OLUR..BEŞ ADETLE TİCARET OLMAYACAGINI HERKES BİLİR...gift

Hayret gecenlerde Emre bana 15 kadar atki gönderdi acib bakmislar fakat problemsiz elime gecti...
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
esesli_melih26 Liste gör
Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı esesli_melih26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2010 saat 18:56
Atkı hala mevcut mu?
Yukarı
GodLeSS Liste gör
Yazar

Ali
Yer: Perama - Greece
  Alıntı GodLeSS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2010 saat 19:18
Alıntı yapılan esesli_melih26

Atkı hala mevcut mu?

Bugun ugradim bi 5-6 tane vardi bi arkadasima haber ettim bi tane aldik =) simdi gidersen bulabilirsin diye düsünüyorum =)
Baska Diyenlere inat...!!!
Yukarı
esesli_melih26 Liste gör
Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı esesli_melih26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2010 saat 19:19
yarın öğlen uğrayabilirim.inş kalır saol.
Yukarı
GodLeSS Liste gör
Yazar

Ali
Yer: Perama - Greece
  Alıntı GodLeSS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2010 saat 19:26
Alıntı yapılan esesli_melih26

yarın öğlen uğrayabilirim.inş kalır saol.

önemli degil kardesim zaten merak etme aranan atkılar basliginda satış ve takaslar başlamış bile =)
Baska Diyenlere inat...!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6566676869>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,514 saniyede hazırlanmıştır